Olga-lyubimaya• 24 мая 2023

Про всі сфери життя

Як правило, ви прибідняєтесь чи хочете виглядати більш заможними (багатими)?

От у мене. Я зараз впо. Не відмовляюсь від безкоштовної гуманітарки, хоч можу дещо придбати сама. (Прибідняюсь виходить) А от знайомим які кумарять, можу казати, що без проблем ладна придбати щось дороге, наприклад авто🤣 (значно завищую статки)
Як робите ви?
Леся Українка• 24 мая 2023
С одной стороны прибедняюсь, с другой не хочу казаться бедной. Зависит от обстоятельств и ситуаций.

Пукимончиг• 24 мая 2023
Даже не знаю. Скорее всего говорю как есть.
Життє Бентежне• 24 мая 2023
Мне спокойно, когда знакомые думают, что мы бедные. Так легче дружить. Ну как мне в глаза подружке смотреть и сказать ей, что мы вот даже сейчас ещё одну квартиру купили? И муж перед знакомыми помалкивает, ему хватило квадратных глаз напарника, который узнал, что та хата на липках где они с моим мужем стены возюкали наша. Муж-то говорил что он типа прорабствует, подработку подогнали...
Короче, у нас даже машины нет, ходим с мужем пешком и иногда на базар с кравчучкой ) и очень просто одеваемся.
Значит, немножко прибедняемся.
автор Olga-lyubimaya • 24 мая 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Значит, немножко прибедняемся.
Читаю та сміюсь. От прям мій підхід 🤣🤪🫣
Бабульція• 24 мая 2023
Не прибедняюсь и не придумываю чего нет
Аноним ФЕЯ• 24 мая 2023
Я ні з ким про свої статки не говорю, живемо на 2 зп і пенсію. Але діти в приватній школі, їмо ми не мівіну, 2 машини від 10тис дол і ще деяка техніка. Багато хто вважає нас багатими
Брюльтик• 24 мая 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ну, так ваши ’две з/п’ тоже разные бывают, не минималка же, как я понимаю

мистерЛяпсус• 24 мая 2023
Взагалі останнім часом нікому нічого не розповідаєм і не показуєм.
Чоловік дуже любить хвастаться. Але ж після його хвастів відбувається якась неприємність. То ж сварюся з ним і забороняю це робити.
Пиши-пропало• 24 мая 2023
Нема перед ким і добре.Знайомих в цьому плані я не цікавлю,як і вони мене.
Забризкана водою• 24 мая 2023
К счастью, неадекватных знакомых нет, круг общения отфильтрован, врать и устраивать показуху не нужно.
Почекуха• 24 мая 2023
Я не роблю ні того, ні іншого. Взагалі у більшості цивілізованих країн не прийнято обговорювати статки. Бо якщо ти більше заробляєш, то людині буде незручно, а якщо ти менше - то тобі. Навіщо цей дискомфорт. Я намагаюсь цих тем уникати.
вкрации• 24 мая 2023
Про статки зазвичпй не говорю. Але в якійсь момент зрозуміла, що не хочу, щоб мене сприймади бідною біженкою. Мені пощастило, що я маю роботу і можу забезпечувати себе і дітей, тому за гуманітаркою і по мат.допомогу не зверталась. Нехай аона лишається тим, хто цього дійсно потребує.
Простецкая• 24 мая 2023
вообще молчу - никому ничего не рассказываю.Не люблю внимание к своей особе -но,могу похвастаться успехами детей-мол один Могилянку закончил,работает в ин.фирме. ,второй в Политехе учится сейчас. Оба отлично учились.
Аноним ФЕЯ• 24 мая 2023
Ответ дляБрюльтик
Не мінімалка, але і не 100, як тут люблять хвалитися. Середня зп для наших професій, менеджер і механік
Карамелька• 24 мая 2023
Мені соромно виглядати бідною(
Простецкая• 24 мая 2023
Ответ дляКарамелька
Мені соромно виглядати бідною(
вы лев по гороскопу)? или стрелец
Карамелька• 24 мая 2023
Ответ дляПростецкая
вы лев по гороскопу)? или стрелец
Овен