Анонимус Я• 24 мая 2023

Чи давати в сад/школу, поки є корочки від вітрянки

Сьогодні 13й день з початку хвороби.
З 5го дня,нема нових висипань. Але на лиці, шиї є корочки, які будуть бачити інші діти.
Не багато, але трохи є.
Чи ок давати чисто в тому плані, щоб діти інші не сміялися?
Дитина дуже хоче в садок
вкрации• 24 мая 2023
А лікарняний лікар закрив?

автор Анонимус Я • 24 мая 2023
Ответ длявкрации
А лікарняний лікар закрив?
Лікарняного не було. Ми закордоном. Сказав, що можна іти.
Але в мене питання як то буде для оточуючих
вкрации• 24 мая 2023
Ответ дляАнонимус Я
Якщо лікар сказав, значить можна. В мене в старшого вони десь місяць сходили, так довго і шрами лишилися. А в меньшої за тиждень вже нічого не було. Тому тут головне, щоб ви він вже не переносив вірус, яким можна заразити
Неместная Я• 24 мая 2023
Взагалі пишуть, що якщо нових висипів немає, то не заразний, але на моєму досвіді, син заразився від хлопчика, який начеб вже перехворів, тому б я особисто ще не вела до школи, а почекали до понеділка хоча б.
З іншого боку, в Європі всі діти вакциновані від вітрянки, це тільки наші можуть підхопити.
автор Анонимус Я • 24 мая 2023
Ответ дляНеместная Я
Тут чисто в тому, чи не будуть сміятись..
Я не в теме• 24 мая 2023
Це якесь наше, постсовєтське. Чому мають сміятись?
Я також за кордоном. Ніхто не сміється з дефектів інших людей. Є діти-інваліди, за фізичними, ментальними ознаками, є діти з різним кольором шкіри, є діти з залишковими явищами після ентеровірусних інфекцій ( також кірочки). Не чула, щоб хтось сміявся.
Доречі, в якій країні ви знайшли вітрянку?
автор Анонимус Я • 24 мая 2023
Ответ дляЯ не в теме
Польща. Тут карантин не робили.
Ну як, на лиці, шиї великі прищі як бородавки. То мінімум негарно((

Я не в теме• 24 мая 2023
Ответ дляАнонимус Я
Польща. Тут карантин не робили.
Зрозуміло, мабуть наші вітрянку туди і завезли. Менш з тим.
Ну що значить не гарно, це суто впше сприйняття. Кірочки ще можуть з місяць заживати, вам вирішувати. Для оточуючих дитина загрози не становить.
из_под_тишка• 24 мая 2023
Я віддавала. Ці корочки досить довго сходили, що ж тепер, не вчитися.
Доль Чекомбана• 24 мая 2023
Ответ дляЯ не в теме
Ветрянка здесь сплошь и рядом.