Воленс-неволенс• 24 мая 2023

Мені потрібен диват 2.7*2 приблизно ціни 130000 чи я не того виробника дивлюсь?

Мілліні
Бланж
Prervana• 24 мая 2023
Бланш вообще самые дорогие. И Златамебель. И Блест. Дешевле - Миллини, Роше, Веко, Адк, Константа, Шнайдер

автор Воленс-неволенс • 24 мая 2023
Ответ дляPrervana
Ого та ви знавець в диванах
Prervana• 24 мая 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Ого та ви знавець в диванах
Да, я как раз меблирую дом)
ФФФФристайла• 24 мая 2023
Константу брали месяц назад
Но дороже
Уси Пуси• 24 мая 2023
Ответ дляФФФФристайла
Константу брали месяц назад
Но дороже
А де брали? Є вони десь в магазинах, щоб подивитись? Хочу Бріг глянути...
3@йk@• 24 мая 2023
Ответ дляФФФФристайла
Константу брали месяц назад
Но дороже
Дороже 130000?
Уси Пуси• 24 мая 2023
Ответ дляPrervana
Да, я как раз меблирую дом)
І Вас спитаю: Ви десь бачили гарний вибір Константи, щоб прям багато моделей? Хочу Бріг подивитись...
ФФФФристайла• 24 мая 2023
Ответ дляУси Пуси
В Республике знаю есть, но мы делали под заказ под свои размеры.
ФФФФристайла• 24 мая 2023
Ответ для3@йk@
Дороже 130000?
Ой не.
25 тысяч )

Уси Пуси• 24 мая 2023
Ответ дляФФФФристайла
В Республіці? А де? Не бачила там меблів...
Джавеліна• 24 мая 2023
Я всі меблі додому , в т.ч. м´які робила, на замовлення, хоча це теж штука не дешева
Prervana• 24 мая 2023
Ответ дляУси Пуси
На Дарынкеи в Марго точно ее видела. Но мне их диваны вообще не нравятся, поэтому даже не рассматривала ассортимент
Уси Пуси• 24 мая 2023
Ответ дляPrervana
Треба глянути, дякую!
ФФФФристайла• 24 мая 2023
Ответ дляУси Пуси
https://konstanta.ua/our-shops
А у нас макарошки• 24 мая 2023
Ответ дляФФФФристайла
Константу брали месяц назад
Но дороже
😳. Ми замовляли константу 240х200 якраз перед 24.02.22. Тоді ціна була 13000. Отримали вже через рік. Якість говно. Я за ту ціну багато і не чекала , але не на стільки жахливу. Взагалі те що в нас диваном називати не можна)), більше на єврорасклалушку схоже.
Однозначно• 24 мая 2023
Ответ дляPrervana
у нас был блест. теперь константа я в восторге очень эргономичный.. блест застряли в развитии моделей ..
ФФФФристайла• 24 мая 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Что не нравится ?
Мы брали на балкон как гостевой диван, чтоб как аккордеон раскладывался, покрытие тоже устраивает.
Мій не такий• 24 мая 2023
ми перед війною взяли такий от. мене все влаштовує. якість норм, механізми якісні. деякий час навіть спали не ньому, доволі комфортно. а головне що можна як хочеш крутити - хоч прямий, хоч кутовий
https://konstanta.ua/bombay.html
Мизимец• 24 мая 2023
Ответ для3@йk@
Дороже 130000?
Чому ви так дивуєтесь. Ми також купували диван значно дорожче. Зайшли в магазини Рим, там італійські меблі, то вже інші не хотіли навіть дивитись.
Автор, якщо дивитесь таку ціну, то подивіться в сторону італійських майстрів. Якщо дешевше, то можно і на замовлення зробити саме такий як вам потрібно. Покажете фото і матимете диван.

Мизимец• 24 мая 2023
Ответ дляДжавеліна
Але і не 130 тис. У нас також все робилось під замовлення, я залишилися дуже задоволена. На дачу також плануємо замовляти по нашим замірам і побажанням
Prervana• 24 мая 2023
Ответ дляОднозначно
Мои любимчики это Millini и Zlatamebel
Однозначно• 24 мая 2023
у нас такой ..блест был фото 2 ..после константы очень не удобный )) в сравнении
А у нас макарошки• 24 мая 2023
Ответ дляФФФФристайла
Что не нравится ?
В нас це основне місце збору родини перед телевізором. Скрипить весь. Не продумано те місце де подушки лежать, під стіною, провалюються на підлогу. Матрас намагається злізти , кріпиться на липучках ). Покриття поки влаштовує , но і експлуатації він всього рік. Щоб відкрити і потім закрити ящик для білизни , потрібно повністю розкласти диван.
А от крісло розкладне ще замовляли , в тому що можна напівлежачи сидіти, люблю )). Но воно і коштувало майже 9000 на той момент. Відносно великого дивану ціна на крісло була висока.
Мизимец• 24 мая 2023
Ответ дляФФФФристайла
Что не нравится ?
Яка ціна вийшла?
Джавеліна• 24 мая 2023
Ответ дляМизимец
Є під замовлення і дорожче)
А у нас макарошки• 24 мая 2023
Ответ дляМизимец
Тут здивування, що константа дороще ))
Уси Пуси• 24 мая 2023
Ответ дляФФФФристайла
Что не нравится ?
А який Ви взяли?
Однозначно• 24 мая 2023
Ответ дляPrervana
Мои любимчики это Millini и Zlatamebel
Millini посмотрела их на сайте диванов угловых почти нет моделей... я люблю пришел посмотрел и купил.. так и купили константу... потому как блест покупали под заказ и в итоге получилось гавно откровенно по ткани(хотя ткань самая дорогая была).. хотя все остальные диваны у меня тоже блест))..но все что покупали недавно это константа
Уси Пуси• 24 мая 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Це Бріг?
Prervana• 24 мая 2023
Ответ дляОднозначно
Большинство фабрик сейчас работает на заказ и под клиента. Ассортимент из готовых моделей не держат в наличии, боятся деньги вкладывать. Чтоб вы понимали, как выглядит один достаточно оживленный до войны мебельный центр столицы...