Воленс-неволенс• 24 мая 2023

Мені потрібен диват 2.7*2 приблизно ціни 130000 чи я не того виробника дивлюсь?

Мілліні
Бланж
автор Воленс-неволенс • 24 мая 2023
Ответ дляМизимец
Але і не 130 тис. У нас також все робилось під замовлення, я залишилися дуже задоволена. На дачу також плануємо замовляти по нашим замірам і побажанням
А де ви замовляли?

Однозначно• 24 мая 2023
Ответ дляPrervana
Большинство фабрик сейчас работает на заказ и под клиента. Ассортимент из готовых моделей не держат в наличии, боятся деньги вкладывать. Чтоб вы понимали, как выглядит один достаточно оживленный до войны мебельный центр столицы...
у нас в харькове огромный ассортимент константы и блест на любой вкус в наличии ... все модели в наличии и даже в разных цветах по городу в разных магазинах... под заказ если только модель увеличить или цвета нет
А у нас макарошки• 24 мая 2023
Ответ дляУси Пуси
Це Бріг?
Так. Сходила на сайт щоб згадати назви). Тканину вибрали антикігті
Prervana• 24 мая 2023
Ответ дляОднозначно
А в Киеве 2 мебельных центра сдохли на корню
Однозначно• 24 мая 2023
Ответ дляPrervana
вот покупали прошлой осенью угловой диван в новую квартиру константа .и себе месяц назад купили тоже константа правда он успел даже подорожать))..
Prervana• 24 мая 2023
Ответ дляОднозначно
Ну я рада что вам нравится, правда. Для меня что Константа, что Укризра (Дизи) это какой то старомодный привет из 2000х. Поэтому я не поддержу в позитивном ключе разговор об этой фабрике
А у нас макарошки• 24 мая 2023
Доречі проблема з подушками є всіх моделях цього типу розкладання. У подруги теж два дивани константи і теж подушки провалюються під стіною. Я як замовляла свій, то згадала той нюанс , але продавець мене запевнила , що в них такої проблеми немає і то мабуть інший виробник.
Як виявилось , продавець обманула) і виробник однаковий у нас. У подруги диван стандартного розміру , у нас збільшений та проблеми однакові.
Уси Пуси• 24 мая 2023
Ответ дляА у нас макарошки
А як на ньому спиться людині з невеликою вагою і зростом? Якісь стики відчуваються? І чи можна простирадло на резинці вдягти?
А у нас макарошки• 24 мая 2023
Ответ дляУси Пуси
Я його тому і вибрала , бо можна було любий розмір, немає ніяких стиків ( матрас один , як той що рекламували дормео)). Чоловік, 110 кг , на ньому раз спить. Я не можу , бо як перевертається то скрипить. Хоча як дуже стукнути , те місце що скрипить, то на деякий час перестає. Ще згадала , що не зручно мені широкі бильзя , на 1/3 дивана. Щоб встати потрібно підсунути себе вперед )).
Вже є , що є , але точно нікому цю модель не раджу ( точніше всі їх моделі які мають такий механізм розкладання).

Уси Пуси• 24 мая 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Треба їхати дивитись. Бо хочу ліжко сину замінити, а він категорично не хоче знов ліжко... Хоче диван. Місця не дуже багато, тому треба з вузькими бильцями. І він навпаки хоче, щоб з боків був ’захист’. Йому так затишніше
А у нас макарошки• 24 мая 2023
Ответ дляУси Пуси
Простирадло на наш розмір брала трикотажне, щоб гарно тягнулось. Максимальне по розмірам розтягли до максимуму). Все залежить від розмірів вашого дивану, та саме простирадло є за що зацепити
А у нас макарошки• 24 мая 2023
Ответ дляУси Пуси
Ви його добре роздивіться в розкладеному стані. Під стіною буде досить велика щілина, дуже швидко зʼєднувальна дошка між бильцями, прогинатися і туди падає все( подушки, телефон, пульт, навушники…)
Однозначно• 24 мая 2023
Ответ дляPrervana
просто каждый выбирает то ,что продают в городе у него).. например посмотрела ваши фирмы Millini так там модели реально 12 летней давности)). у нас стоит блест на ножках (как на фото ) ему точно 7 лет или больше ))... и цена не всегда качество.. а в принципе у всех производителей модели, ткани пересекаются .. у нас например нет тех фирм, что вы написали и я даже не слышала о них)).. а покупать по фотографии не могу)
Уси Пуси• 24 мая 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Так, дякую! Зверну увагу
Однозначно• 24 мая 2023
Ответ дляУси Пуси
если для ежедневного сна мне блест по качеству нравится
Уси Пуси• 24 мая 2023
Ответ дляОднозначно
Нам треба досить компактну модель. І щоб просто посидіти, повалятись на складеному було зручно. У Блест ми теж дивились дві моделі, здається Інді і якусь схожу. Вони непогані, але не ’валятєльні’, трохи жорсткуваті...
Prervana• 24 мая 2023
Ответ дляОднозначно
По дизайну в стране ничего круче Бланша сейчас нет. Я имею ввиду отечественных производителей. Остальные - в любом случае позади, до трендсеттеров мебельной индустрии им как до неба раком, всем. Но у Бланша и ценник в 2 раза выше, чем у других диванов)
Однозначно• 24 мая 2023
Ответ дляУси Пуси
такая модель у нас спальное место широкое можно не раскладывать каждый день и сидеть вроде всем удобно
Уси Пуси• 24 мая 2023
Ответ дляОднозначно
Нам треба ширина спального місця 120-130, бо зараз 90 і малувато.

3@йk@• 24 мая 2023
Ответ дляМизимец
Чому ви так дивуєтесь. Ми також купували диван значно дорожче. Зайшли в магазини Рим, там італійські меблі, то вже інші не хотіли навіть дивитись.
Автор, якщо дивитесь таку ціну, то подивіться в сторону італійських майстрів. Якщо дешевше, то можно і на замовлення зробити саме такий як вам потрібно. Покажете фото і матимете диван.
Это был комментарий к дивану из константы. Там нет диванов за такую сумму, девушка видиво ошиблась - подумала что автор смотрит диваны за 13 тыс.