Нульовий сантиметр• 24 мая 2023

Договір дарування від матері до доньки - податки є якісь?

Скажіть будь ласка, якщо оформлювати договір дарування квартири на близьких родичів, обов*язкові податки 5%+1,5% не спалчуються же ж?
Дякую
Василина Семеніч• 24 мая 2023
Так, не сплачуються. бо це 1 лінія рідства

ЛолитаНеРазлита• 24 мая 2023
ні, не треба, перша лінія.
автор Нульовий сантиметр • 24 мая 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
дякую
автор Нульовий сантиметр • 24 мая 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
ні, не треба, перша лінія.
дякую. сплачуєш тільки за послуги нотаріуса - так?
ЛолитаНеРазлита• 24 мая 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
так
Сапай вазони• 24 мая 2023
Це щось мінялось? бо десь 8 років назад хотіли переоформили так квартиру, мама ходила до нотаріуса він сказав що купу податків треба сплатити.....
В моїй хаті моя правда• 24 мая 2023
Підкажіть і мені.
Від дідуся до внучки що сплачувати?

Рогнеда Карповна• 24 мая 2023
Ответ дляСапай вазони
нічого не мінялось, не було ніколи ніякої купи податків, тільки послуги нотаріуса за посвідчення угоди. в державного ще й 1% держмита
Рогнеда Карповна• 24 мая 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Підкажіть і мені.
Від дідуся до внучки що сплачувати?
послуги нотаріуса
В моїй хаті моя правда• 24 мая 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
послуги нотаріуса
Дякую
Рогнеда Карповна• 24 мая 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Дякую
і шукайте нотаріуса, який не буде вам впарювать фігню про обов’язкову оцінку майна. бо вона не потрібна для дарування родичам першого та другого ступеню спорідненості.
В моїй хаті моя правда• 24 мая 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Дякую, обов’язково прийму до уваги.
Сапай вазони• 24 мая 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Може 1% вона й мала під купою грошей. Бо квартира не з дешевих ... А як його вираховують з оціночної вартості чи як, і як оцінюють?
Рогнеда Карповна• 24 мая 2023
Ответ дляСапай вазони
так, держмито справляє державний нотаріус, це 1% від вартості майна, але при даруванні цю вартість визначає сам власник, якщо ставка податку нульова. про це досить чітко прописано в законодавстві. є певний мінімум, нижче якого держмито не може бути, але він прив’язаний до неоподаткованого мінімуму, не пам’ятаю зараз скільки, але сума мізерна.
це що стосується укладання договору дарування в державного нотаріуса.
а приватний стягуює оплату ’за домовленістю’, але не менше, ніж відповідний розмір держмита.
Сапай вазони• 24 мая 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Дякую.
А шо сталося?• 24 мая 2023
Дарувала дочці квартиру в вересні 22. Державний нотаріус. 3тис.грн. Оцінка від приватизації ще була у 1995 році. Іншої не потрібно сказала.
Прокачую сідниці• 24 мая 2023
У частного нотариуса оформляли пару лет назад дарственную на меня от родителей. Оплачивала услуги нотариуса, держ.мито 1% от оценки, за все около 10 тыс.грн вышло. Оценку делали для этого. Перед этим ходили к гос.нотариусу, назывались такие же платежи, но ждать дольше было надо.