празники не помню• 24 мая 2023

Капець(( Можна врятувати сумочку якось?

Вдягнула чорні речі і білу сумочку🤦🏻‍♀️ Не знаю чим думала, спішила і пішла з нею.
Так підозрюю, що це полиняли штани чорні на неї? Дівчата, чим це вивести? Поділіться? Пробувала шампунем, милом, міцеляркою, не відчищає!😓😥 раніше носила її з світлим одягом то було ок все.

Як відчистити ті місця? Рятуйте, хто з таким мав справу.
Міні-бікіні• 24 мая 2023
Я не вижу пятен
Мастер Пис• 24 мая 2023
Зафарбуйте. Купіть білу фарбу для взуття.
ПекельнаКрасуня• 24 мая 2023
Попробуйте спиртом или смывкой лака обработать.
Еще меламиновую губку можно попробовать
КаРаКаТиЦа• 24 мая 2023
Уже все . У меня так джинсы новый оригинальный силиконовый чехол для телефона покрасили . Чехол только надела . Теперь валяется. Оттирала всем чем можно, ничего не помогло
автор празники не помню • 24 мая 2023
Ответ дляHelenaDnepr
Еще меламиновую губку можно попробовать
Ви про ацетон? Виїсть колір🫣
Губку меламінову намочила просто і легенько терла-не відчищає…
А спирт не зіпсує шкіру?
Алина Крафт• 24 мая 2023
Агрессивными растворителями не мажте, может разьесть
Ковбой Хагис• 24 мая 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Я не вижу пятен
Там не пятна, а черная окантовка появилась
КаРаКаТиЦа• 24 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Ви про ацетон? Виїсть колір🫣
А спирт не зіпсує шкіру?
Спирт ее сделает матовой без глянца
Разъест Вобщем
Нафаня Маня• 24 мая 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Не видно нічого
ПекельнаКрасуня• 24 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Ви про ацетон? Виїсть колір🫣
А спирт не зіпсує шкіру?
смотря какая кожа. мне не испортил сумку.
попробуйте где-то в невидном месте
Сегодня я не я• 24 мая 2023
А пінкою для чищення взуття?
автор празники не помню • 24 мая 2023
Ответ дляАлина Крафт
Пробувала міцелярну воду, не почистилась(((
Алина Крафт• 24 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Если кожа, то ацетон попробуйте аккуратно. Кожзам не стоит
Моська-слон• 24 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Ви про ацетон? Виїсть колір🫣
А спирт не зіпсує шкіру?
Мицелярку или какую-то смывку для макияжа, намочить диск прижать и подержать
автор празники не помню • 24 мая 2023
Ответ дляСегодня я не я
А пінкою для чищення взуття?
Купила таку штуку для чищення шкіряного салону авто, нанесла на 3хв-не зникли ті сліди темні(((
yannuary• 24 мая 2023
Мильна вода та шершавий край губки для миття посуду… але залежить від шкіри . І потім не забудьте акуратно змити його та промокнути воду
Copy-Paste• 24 мая 2023
Є очищувачі для шкіри, є фарба для білої шкіри. якщо ви в Києві, в Гулівері на мінус 1 поверсі (там де Сільпо) є острівок, там абсолютно різні штучки для догляду за шкірою є. Там хороша консультант, все підбере.
Ось її номер, якщо ви не в Києві, вона проконсультує по вайберу. 063 76o 51 47
автор празники не помню • 24 мая 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Капець повний(( як обідно… я так надіялась, що зможу, це моя улюблена сумка 😭😭🤯
Copy-Paste• 24 мая 2023
Не вздумайте терти шершавим краєм для губки - зітрете фарбу.
Инстагра_мерша• 24 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Ви про ацетон? Виїсть колір🫣
А спирт не зіпсує шкіру?
Не выест, ацетоном или жидкостью для снятия лака
Если боитесь, попробуйте на ватную палочку маленький кусочек потереть
автор празники не помню • 24 мая 2023
Ответ дляМастер Пис
А вона ж зітреться? Хіба ні?
Инстагра_мерша• 24 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
А вона ж зітреться? Хіба ні?
Сотрется конечно
автор празники не помню • 24 мая 2023
Ответ дляCopy-Paste
Не в Києві, нажаль. Може поштою відправила б…Дякую, я напишу їй.
Ліньки гуглить• 24 мая 2023
Я на белой сумочке такие пятна вытерла антисептиком. Ничего не разъело, сумочка в порядке.
автор празники не помню • 24 мая 2023
Ответ дляCopy-Paste
Та я теж так думаю, лише ватною паличкою легенько пробувала чистити
Copy-Paste• 24 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Я в неї купувала очищувач для шкіри, чистила всередині сумку із червоної шкіри. У неї є всі пантони фарб для шкіри любий колір), яка не залишається на одязі (спеціально для сумок і пасків).
автор празники не помню • 24 мая 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
А у вас з натуральної сумочки шкіра теж? Який антисептик, покажіть, будь ласка.
Пупуговка• 24 мая 2023
Ничем.следы от денима не вычищаются
Tatianka30• 24 мая 2023
спиртом такое убрала с белой дерматиновой сумки. сразу всё ушло
Незнакомлюся• 24 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Ви про ацетон? Виїсть колір🫣
А спирт не зіпсує шкіру?
Я мылом промто чуть оттерла, но на фото в принципе никкактх пятен нам не видно