празники не помню• 24 мая 2023
Капець(( Можна врятувати сумочку якось?
Вдягнула чорні речі і білу сумочку🤦🏻♀️ Не знаю чим думала, спішила і пішла з нею.
Так підозрюю, що це полиняли штани чорні на неї? Дівчата, чим це вивести? Поділіться? Пробувала шампунем, милом, міцеляркою, не відчищає!😓😥 раніше носила її з світлим одягом то було ок все.
Як відчистити ті місця? Рятуйте, хто з таким мав справу.
празники не помню
• 24 мая 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Мені їх за кордоном поклали до сумочки, як презент. Я їх використала. Схожі на серветки для обробки рук. Давали в магазині Майкл Корс. Я гадаю, можна підійти в будь-який магазин і запитати в них. Так, я не думала навіть, що є така проблема.
От і я не знала, то моя перша біла сумочка, така бажана і так я її зіпсувала🤦🏻♀️
Стигла полуниця• 24 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
А що то за салфетки такі? Маєте фото? Може мені б допомогли. Бачу я така не одна, з білою сумочкою помальованою(((
Нажаль, на сайті вони не відображаються ці серветки. Зайдіть в будь-який магазин, який торгує шкіряними сумками, консультанти мають знати.
празники не помню
• 24 мая 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Добре, дякую, зайду, запитаю
Стигла полуниця• 24 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Добре, дякую, зайду, запитаю
Може, в них навть є такі серветки. Бо шкіру можете зіпсувати або ж одяг, якщо пофарбуєте фарбою для взуття. Бо та фарба вона жирна.
А до сумочки не додавалася інструкція по догляду? Там пишуть, зазвичай, як доглядати.
Мама Карло• 24 мая 2023
Ответ дляHelenaDnepr
Попробуйте спиртом или смывкой лака обработать.
Еще меламиновую губку можно попробовать
спирт не поможет, смывка испортит. меламиновая губка возможно поможет.
ПироженкА• 24 мая 2023
спросите лучше в химчистке для обуви\кожи, не знаю, что у вас есть, что можно сделать
мне там очень красиво покрасили сумку, правда по цене половины сумки
празники не помню
• 24 мая 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Зараз гляну, якась брошурка була
празники не помню
• 24 мая 2023
Ответ дляПироженкА
Охххх🙈 мені казали давніше, що це дорого, пофарбувати сумку
празники не помню
• 24 мая 2023
Ответ дляМама Карло
Губкою пробувала акуратно
Мама Карло• 24 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Губкою пробувала акуратно
я виводила плями від ручки, зразу наче нічого не виходило. тоді стала терти досить сильно. перед тим, до речі, зволожила сумку, а потім терла й терла поки губка не стала брудною. то відійшло.
Ответ дляСтигла полуниця
Коли я купувала світлу шкіряну сумку в брендовому бутіку, консультант мені сказав, - ось вам спеціальні серветки для догляду за шкірою сумки, але будьте обережні і не носіть сумочку з джинсами, бо дуже часто приходять клієнти з такою проблемою. Повністю вона не усувається. Це в Європі. Просто запамʼятайте і не носіть світлі сумки з джинсами - фарбується.
Мало того , еще и пачкаются . А химчистка 2500 грн сейчас 🙉 у меня в машине был светлый кожаный салон , от джинс синих и химчистка не спасла (
Стигла полуниця• 24 мая 2023
Ответ для_MadonnA_
Ого, сочувствую! Вопрос к производителям джинс - чем они таким ядреным и некачественным красят джинсы, что те портят все кругом( Представляете, а как нашей коже?(