Rolovskaya• 24 мая 2023

Змінювати роботу? Чи залишатись?

Працюю менеджером у англомовній компанії, крім мене тут працюють італійці, але вони володіють вільно англійською, вони двомовні і одна жіночка у віці, у якої англійська - рідна.
Так от, я роблю всю «паперову роботу», але іноді ще треба телефонувати до клієнтів, або вони самі телефонують. Я переважно пишу емейли. Англійською спілкуюсь з акцентом, не можу від нього позбутись. Мене це бісить, але поки ну ніяк.
Так от, ця жіночка всім говорить, що я не говорю англійською взагалі. Що вона не допускає мене до телефону і я не можу спілкуватись з клієнтами.
При тому вона сама досить погано працює з комп’ютером, якщо потрібно щось скачати, зайти кудись під паролем одразу кличе мене.
Сьогодні до нас зайшла експерт з якості і вона вже і їй говорила, що я не розмовляю англійською, а я все чула.
Тому думаю, що нашому босу говорила те саме про мене 100%.
Через неї мені дуже образливо, хочу залишити роботу.
Як би ви вчинили?
автор Rolovskaya • 24 мая 2023
Ответ дляnnata
Так, не обращайте внимания. Морду лица кирпичом и вперед. При нагоді ,если она начальству будет наговаривать, заступитесь за себя. Тяжело, конечно что то советовать, но там вроде как нельзя такого. Так и скажите нач -ву, что какое то странное отношение у нее к вам и войне у нас... Что чувсивуетр дискриминацию с ее стороны, у них же там с этим строго, или только к черным не дай бог, а если белая, но другой национальности , то можно ..
Ух терпеть не могу таких ..
Держитесь автор..
Не сдавайтесь.
Вспомните про ВСУ и подумайте, какого им...
Вам нельзя отступать..
Щиро вам вдячна. Так, якщо поставлю на місце, то невідомо чим ще мені то обернеться. Вона сама не європейка, схожа до латиносів більше, з Карибів здається. Крім того, я молода, а їй 70, буде виглядати, що я знущаюсь зі старої людини.
Вона щей трампістка, вічно каже, що якби він переміг то війни б не було, бо він друг хуйла і все би порішав… ага-ага, цікаво якби нам тоді жилось. Часто спеціально щось розпитує і підсміхається. Особливо вибісила, коли питалась нащо наш президент їздить з візитами в різні країни. Типу просити ракети

автор Rolovskaya • 24 мая 2023
Ответ дляGrekovna
Ей богу.. вам наче 19 років...
Чому? Я з таким вперше стикаюсь на своєму досвіді. Раніше працювала головним інженером, таких у людей у віці у нас не було.
автор Rolovskaya • 24 мая 2023
Ответ дляLinkaT
Але ж акцент і не знає мови це якби зовсім різні поняття. В мне теж акцент, але ніхто в житті не скаже, що я не знаю мову. В мене не англійська :)
Та я теж не розумію, що вона в мене хоче. Шукає до чого вчепитись, чи боїться, що я її «зроблю». При тому сама говорить дуже нечітко. Всі емейли пишу я, бо вмію грамотно писати, але всеодно з її слів я не знаю англійської.
Ця компанія, в якій я працюю - сімейний бізнес. Там уся родина італійців, дві доньки власника, жінка, та кузени. Часто вони вони між собою і італійською на особисті теми якісь спілкуються, то вона рот роззявить і слухає. Я в такі моменти дуже шкодую, що не знаю італійської, спілкувалась би тоді з ними теж італійською, а вона нехай би здогадувалась собі.
Щей коли вона до них звертається міняє тембр голосу, таким особливо улесливим говорить до них. Підлизується(
LinkaT• 24 мая 2023
Ответ дляRolovskaya
Что-то я не понимаю если в компании все общаются на англ или итальянском, то к вам не должно быть вопросов. Все ж слышат как вы говорите. Ну и опять таки результат тот оценивают по продажам, а не по акценту.
автор Rolovskaya • 24 мая 2023
Ответ дляLinkaT
Та вона собі внушила, що обов’язково треба говорити по телефону. Причому активно це всім доводить, судячи з сьогоднішнього.
Тобто те, що вона з комп’ютером на «ви», що досі не навчилась правильно розшивати документи антистеплером і рве папір -це все так має бути.
Щей вічно говорить мені «no rush, take a time”, бо я швидко все виконую, а її це бісить, чи що, не знаю.
А я не говорю правильно англійською (акцент) і то капець яка проблема. Мені особисто босс не казав нічого, в нього теж є акцент і вдома, як я зрозуміла у них італійська. Навіть на фейсбуці у них теж всі пости повністю італійською.