Дівчата, хто підробляє репетитором, де ви шукаєте учнів? Так, знаю, по рекомендаціям і т.д. І так було раніше, а зараз мій предмет став не дуже популярним і його бояться складати зазвичай. Раніше навіть відмовляла учням, а зараз хотілося б декілька знайти на наступний рік. Крім букі де ще викладаєте оголошення? Досвід у мене великий, результати завжди високі, але якось оголошення писати десь ніби і соромно
olena_shch• 24 мая 2023
Як мама, що шукала репетитора з англійської і математики. Профільні групи у фб, загальні групи нашого міста, района, рекомендації , знайомі, олх.
olena_shch• 24 мая 2023
І що вийшло, доньці укр мову її підтягне мати мого чоловіка, англійську сусідка по жк, математику рекомендація по знайомству. А от психолога доньці я знайшла по її оголошенню в групі міста Мукачеве, де ми і вона пересиджували окупацію нашого міста. Результатом мега задоволена, а донька ще проситься на консультацію.
Кирилл Дутик-11e8• 25 мая 2023
Ви можете виставити анкету ще на цьому сайті я на ньому шукав та знаходив репетиторів