Редисочка• 24 мая 2023

Дети ВПО оплачивают за школьный лагерь?

Вопрос в названии.. вы оплачиваете или идёт льгота? Именно за питание во время школьного лагеря. Развлечения то понятно что платим .
Inna-b773• 24 мая 2023
Можливо залежить від фінансування з міського бюджету? В нас не платять. Заходи або 50% або безкоштовно. В звичайний табір путівки для ВПО теж безкоштовно пропонують.

Огірок та Помідорчик• 24 мая 2023
Ну, в нашому місті таке, як ні. Бо написали таке До уваги батьків, які працюють в бюджетній сфері та комунальних підприємствах Полтавської
територіальної громади!
З 06.06 по 23.06 при школі 31 працюватиме пришкільний табір. Безкоштовно. Є бажаючі ?
Про всі інші категорії тиша.
автор Редисочка • 24 мая 2023
Ответ дляInna-b773
Яке місто? Ми Хмельницький, і мене змушують оплачувати. Хоча спитала в іншому класі нашої школи теж дівчат впо , вони не платять. Що взагалі коїться, не розумію.
автор Редисочка • 24 мая 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
територіальної громади!
Про всі інші категорії тиша.
То виходить у вас впо платять?
Пускаю бісики• 24 мая 2023
Ответ дляРедисочка
В управлiння освiти позвоните, там спросите. Потому что либо платят ВПО либо нет. Потому что на это есть розпорядження. Такие вопросы учитель не решает.
Inna-b773• 24 мая 2023
Ответ дляРедисочка
Хмельницький) І в Чайку -табір в Головчинцях співробітниці дали путівку на серпень. Яка в вас школа?