Везу своїх дорогих 8 класників у Яремче. 10 дітей (7 дівчат, 3 хлопців). Діти наче адекватні, в поганих речах помічені не були, стосунки у нас чудові (я класний керівник). Переживаю, чи дам раду🤦.
Ответ дляSielo
Автор, в жодному разі не їдьте самі. Має бути хтось ще дорослий. Я так колись поїхала для підстраховки. Класний кирівник потрапила в лікарню, я дивилася за дітьми в цей час. Що було б якби я не поїхала?
Наступного року поїхала ця ж вчитель з чоловокім своїм для підстраховки, теж був момент, знадобився другий дорослий.
І я про це. Не дай Бог, чи з дітей хтось захворіє і в лікарню треба, чи вчителю погано стане, дітей самих залишати? Якщо все буде добре, то звісно справиться і один вчитель, але треба подумати і про проблеми, якщо виникнуть.
YourNastasya• 24 мая 2023
Я как вспомню как моя 5 класс съездила это ужас был. Кл. Рук. Супер она умничка. Но. Дочка заболела, там их ( 24 чел.) чем то накормили и рыгали все!!! Падали дети в коридорах, 6-х забрали скорые, взрослые тоже с температурой рвут, детей везли экстренно домой. Приехала, больная, подорванный желудок, подстригла длинные волосы подружка и кубло вшей в голове. Госпади как вспомню((
Ответ дляsilvia80
Спасибі. Я їх дуже люблю і сподіваюсь, що це взаємно. Налаштуємось на позитив. Зрештою, це не чужа країна. Якихось 3 год.і ми вдома.
Хай вдасться гарно провести час ! Але продумайте ’страховочні’ варіанти хто б міг приїхати і допомогти в разі чого. Бо діти в школі і в побуті різні)
Олимпиада80• 24 мая 2023
Ответ дляYamarisha
А що має статись з дітьми? Допоможуть, в аптеку збігають, швидку викличуть, це ж 8й клас.
А, супер) і не дай Бог будуть ´предоставлены сами себе´ без нагляду
Автор, їдьте, все буде добре. Вам ще і 3 години їхати, це недалеко. Якщо щось, то хтось приїде з батьків. Все може трапитися будь-коли і будь-де. Тут була запитала чи можна дитині 13 років 3 годині їхати самій потягом. То такого начиталась, що я повний неадекват. Але все добре пройшло і не раз. Ми ніколи не знаємо, де і що нас чекає. Потрібно думати тільки про хороше, то так воно і буде. Донька зараз закінчує 8 клас, вони вже і не маленькі, але ще слухняні більш- менш
MananaPryadko• 24 мая 2023
Ответ дляneortoju
Я много раз ездила в лагерь и санатории. Сейчас поражаюсь смелости сопровождающих. Взять на себя 15+ детей на море, где они будут плавать - это жесть. Тут за своего в обморок падаешь, а там чужие. И последний раз ездила с подругой когда нам было по 16, ездили в Бердянск на косу. То нам сопровождающая сказала, что вы девки взрослые, сами о себе позаботитесь (оно то понятно, потому что мы год как учились и жили самостоятельно), но она вечером ещё малых могла на нас оставить на пару часов, а мы такие ’без печали’. Сейчас бы я в обморок упала, если на меня оставили 15 детей возрастом 8-12 лет.
Аххха сестра . Я тоже в 16 лет после 10 класса школы с подругой в Бердянск приперлась к женихам 😂 сейчас в мои 37 падаю в обморок 😂
Ответ дляsilvia80
Та звичайно, і не в пустелю ж ви збираєтесь))) завжди є люди, яких в разі чого можна попросити про допомогу. Одного разу ми з дітьми вже в кінці дня попали під дощ, холодно стало. Ми в парку були, в якесь кафе під навіс заховались. То працівники дітям чаю і цукерок дали, хоча дітей тоді зі мною було цілий вагон плацкартний))) я звісно їм трохи заплатила, але вони не хотіли брати гроші.
Leeloo_aloha• 24 мая 2023
Ответ дляsilvia80
Хай телефонують щогодини. Ніхто не хоче їхати з батьків....батьки дітей відпускають.
Автор, я дитиною їздила на фестиваль, група до 10 дівчат і тренер. Одна дівчинка захворіла, гострий живіт. Швидка відвезла в лікарню. Тренер лишала нас самих в готелі, їхала на цілий день до тої дитини в лікарню...
Вам терміново треба найти ще одного дорослого. А якщо ви захворієте? Це безвідповідально.
Колись нам наша класна керівник перед першою поїздкою сказала, що якщо ця поїздка пройде без пригод та дружньо - будемо їздити ще. Якщо з пригодами - доведеться на цій зупинитись, бо не дозволять.
Нормально пояснила, без докору. Просто поговорила.
І якщо хтось хотів щось кинути - інші самі не давали, бо хотіли ще.