silvia80• 24 мая 2023

Ризикую сама з 10 дітьми.

Везу своїх дорогих 8 класників у Яремче. 10 дітей (7 дівчат, 3 хлопців). Діти наче адекватні, в поганих речах помічені не були, стосунки у нас чудові (я класний керівник). Переживаю, чи дам раду🤦.
sur_sur• 24 мая 2023
Ответ дляNadine23
Я б на місці батьків переживала за дітей. Одна людина на 10 дітей,то точно мало. Хоча б дві.
Та якісь не відповідальні батьки, зазвичай їдуть хтось непрацюючих мам

zIrka-• 24 мая 2023
Ответ дляSielo
Автор, в жодному разі не їдьте самі. Має бути хтось ще дорослий. Я так колись поїхала для підстраховки. Класний кирівник потрапила в лікарню, я дивилася за дітьми в цей час. Що було б якби я не поїхала?
Наступного року поїхала ця ж вчитель з чоловокім своїм для підстраховки, теж був момент, знадобився другий дорослий.
І я про це. Не дай Бог, чи з дітей хтось захворіє і в лікарню треба, чи вчителю погано стане, дітей самих залишати? Якщо все буде добре, то звісно справиться і один вчитель, але треба подумати і про проблеми, якщо виникнуть.
hrushyk• 24 мая 2023
Ответ дляsilvia80
Ніхто не хоче 😁
Наша керівник теж везе,15 дітей,ще й девʼятикласників
Ніхто з батьків не захотів
Їде лише моя мама і то у якості медсестри
servala• 24 мая 2023
Все буде добре! Ви - молодець. Впевнена, що діти Вас не підведуть.
автор silvia80 • 24 мая 2023
Ответ дляservala
Спасибі. Я їх дуже люблю і сподіваюсь, що це взаємно. Налаштуємось на позитив. Зрештою, це не чужа країна. Якихось 3 год.і ми вдома.
orachka• 24 мая 2023
Ответ дляsilvia80
Ніхто не хоче 😁
Значит никто не едет
YourNastasya• 24 мая 2023
Я как вспомню как моя 5 класс съездила это ужас был. Кл. Рук. Супер она умничка. Но. Дочка заболела, там их ( 24 чел.) чем то накормили и рыгали все!!! Падали дети в коридорах, 6-х забрали скорые, взрослые тоже с температурой рвут, детей везли экстренно домой. Приехала, больная, подорванный желудок, подстригла длинные волосы подружка и кубло вшей в голове. Госпади как вспомню((

Sielo• 24 мая 2023
Ответ дляsilvia80
Хай вдасться гарно провести час ! Але продумайте ’страховочні’ варіанти хто б міг приїхати і допомогти в разі чого. Бо діти в школі і в побуті різні)
Олимпиада80• 24 мая 2023
Ответ дляYamarisha
А що має статись з дітьми? Допоможуть, в аптеку збігають, швидку викличуть, це ж 8й клас.
А, супер) і не дай Бог будуть ´предоставлены сами себе´ без нагляду
бобкина• 24 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Головне щоб не бухали
8 класс
Светік• 24 мая 2023
Автор, їдьте, все буде добре. Вам ще і 3 години їхати, це недалеко. Якщо щось, то хтось приїде з батьків. Все може трапитися будь-коли і будь-де. Тут була запитала чи можна дитині 13 років 3 годині їхати самій потягом. То такого начиталась, що я повний неадекват. Але все добре пройшло і не раз. Ми ніколи не знаємо, де і що нас чекає. Потрібно думати тільки про хороше, то так воно і буде. Донька зараз закінчує 8 клас, вони вже і не маленькі, але ще слухняні більш- менш
MananaPryadko• 24 мая 2023
Ответ дляneortoju
Я много раз ездила в лагерь и санатории. Сейчас поражаюсь смелости сопровождающих. Взять на себя 15+ детей на море, где они будут плавать - это жесть. Тут за своего в обморок падаешь, а там чужие. И последний раз ездила с подругой когда нам было по 16, ездили в Бердянск на косу. То нам сопровождающая сказала, что вы девки взрослые, сами о себе позаботитесь (оно то понятно, потому что мы год как учились и жили самостоятельно), но она вечером ещё малых могла на нас оставить на пару часов, а мы такие ’без печали’. Сейчас бы я в обморок упала, если на меня оставили 15 детей возрастом 8-12 лет.
Аххха сестра . Я тоже в 16 лет после 10 класса школы с подругой в Бердянск приперлась к женихам 😂 сейчас в мои 37 падаю в обморок 😂
servala• 24 мая 2023
Ответ дляsilvia80
Та звичайно, і не в пустелю ж ви збираєтесь))) завжди є люди, яких в разі чого можна попросити про допомогу. Одного разу ми з дітьми вже в кінці дня попали під дощ, холодно стало. Ми в парку були, в якесь кафе під навіс заховались. То працівники дітям чаю і цукерок дали, хоча дітей тоді зі мною було цілий вагон плацкартний))) я звісно їм трохи заплатила, але вони не хотіли брати гроші.
Mayuka• 24 мая 2023
Ответ дляMarynet
Ну там дівчат багато, то норм буде, в 14 мало хто пʼє)
Ми в 9 класі їздили в Одесу, то трохи пили, але все було норм з класом, було більше 20 дітей, вчитель і я
У мого сина в класі саме дівчата давпли жару, хлопці спокійні були.
laska_vo• 24 мая 2023
Ответ дляsilvia80
Ніхто не хоче 😁
Це мала б бути умова - поїдемо тільки якщо їде ще один із батьків. Коли йдете на екскурсію то один дорослий йде попереду, а іншийй позаду. Вам треба в туалет і ваші діти без нагляду. Я б не відпустила з одним вчителем на 10 дітей.
Решка7777• 24 мая 2023
Ответ дляNadine23
Нас 40 возили один учитель )
Leeloo_aloha• 24 мая 2023
Ответ дляsilvia80
Хай телефонують щогодини. Ніхто не хоче їхати з батьків....батьки дітей відпускають.
Автор, я дитиною їздила на фестиваль, група до 10 дівчат і тренер. Одна дівчинка захворіла, гострий живіт. Швидка відвезла в лікарню. Тренер лишала нас самих в готелі, їхала на цілий день до тої дитини в лікарню...
Вам терміново треба найти ще одного дорослого. А якщо ви захворієте? Це безвідповідально.
jif• 24 мая 2023
Ответ дляNadine23
В лагері на групу 20 чоловік всього 2 вихователя і на екскурсії, і догляд, і купання.
jif• 24 мая 2023
Ответ дляGaleTTa
У нас классный руководитель не едет никогда без сопровождения хоть одного из родителей. Мало того она заставляет этого человека писать расписку, что поездку организовал он и несёт ответственность за детей))
І знаходяться такі дурні?

Gelenk@• 24 мая 2023
я колись возила 17 дітей, сама
теж на ЗУ
Були тиждень, все пройшло прекрасно)
Ollka• 25 мая 2023
Колись нам наша класна керівник перед першою поїздкою сказала, що якщо ця поїздка пройде без пригод та дружньо - будемо їздити ще. Якщо з пригодами - доведеться на цій зупинитись, бо не дозволять.
Нормально пояснила, без докору. Просто поговорила.

І якщо хтось хотів щось кинути - інші самі не давали, бо хотіли ще.