silvia80• 24 мая 2023

Ризикую сама з 10 дітьми.

Везу своїх дорогих 8 класників у Яремче. 10 дітей (7 дівчат, 3 хлопців). Діти наче адекватні, в поганих речах помічені не були, стосунки у нас чудові (я класний керівник). Переживаю, чи дам раду🤦.
tarveldy• 24 мая 2023
Головне щоб не бухали

Марго 152• 24 мая 2023
Візьміть когось з батьків. Пам´ятаєте випадок в тому самому Яремче. Все буде добре, але краще взяти когось в помічь.
иркин• 24 мая 2023
Ну ви відчайдушна :)))
автор silvia80 • 24 мая 2023
Ответ дляМарго 152
Ні. Нагадайте
автор silvia80 • 24 мая 2023
Ответ дляМарго 152
Ніхто не хоче 😁
Marynet• 24 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Головне щоб не бухали
Ну там дівчат багато, то норм буде, в 14 мало хто пʼє)
Ми в 9 класі їздили в Одесу, то трохи пили, але все було норм з класом, було більше 20 дітей, вчитель і я
roza_kolu4ka• 24 мая 2023
А хіба немає якихось норм по дорослим на кількість дітей у такого роду поїздках?? Впевнена, що 1 дорослого на 10 дітей малувато точно

автор silvia80 • 24 мая 2023
Ответ дляroza_kolu4ka
Це не у навчальний час. Тому все під нашу відповідальність.
tarveldy• 24 мая 2023
Ответ дляMarynet
Та канєшно, це хлопці ще машинки грають, а дівчата чудять нормально
Александра333-0d63• 24 мая 2023
Сподіваюсь ваш педагогічний досвід підкаже вам як налаштувати дітей на відповідальність.
Мені здається, що вам потрібно призначити серед дітей когось в помічники. Можливо 2 помічника та 2 їх заступника. Можливо хтось відповідальний окремо, наприклад, за організацію вечері чи чаювання, а хтось за перерахунок кількості багажа. Мені здається діти люблять, коли на них покладають якусь відповідальність. Так вони себе почувають більш дорослими.
автор silvia80 • 24 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Насправді, досить скромні і чемні діти. Зрештою, побачимо....
Nadine23• 24 мая 2023
Я б на місці батьків переживала за дітей. Одна людина на 10 дітей,то точно мало. Хоча б дві.
tarveldy• 24 мая 2023
Ответ дляsilvia80
Взагалі все залежить від вас, якщо ви зможете зацікавити їх , то пригод шукати не будуть
neortoju• 24 мая 2023
Я много раз ездила в лагерь и санатории. Сейчас поражаюсь смелости сопровождающих. Взять на себя 15+ детей на море, где они будут плавать - это жесть. Тут за своего в обморок падаешь, а там чужие. И последний раз ездила с подругой когда нам было по 16, ездили в Бердянск на косу. То нам сопровождающая сказала, что вы девки взрослые, сами о себе позаботитесь (оно то понятно, потому что мы год как учились и жили самостоятельно), но она вечером ещё малых могла на нас оставить на пару часов, а мы такие ’без печали’. Сейчас бы я в обморок упала, если на меня оставили 15 детей возрастом 8-12 лет.
Марго 152• 24 мая 2023
Ответ дляsilvia80
Ні. Нагадайте
автор silvia80 • 24 мая 2023
Ответ дляNadine23
Хай телефонують щогодини. Ніхто не хоче їхати з батьків....батьки дітей відпускають.
GaleTTa• 24 мая 2023
У нас классный руководитель не едет никогда без сопровождения хоть одного из родителей. Мало того она заставляет этого человека писать расписку, что поездку организовал он и несёт ответственность за детей))
автор silvia80 • 24 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Всі три дні розписані, що на дурниці не буде часу.
Nadine23• 24 мая 2023
Ответ дляsilvia80
Це дуже велика відповідальність. Чи треба воно вам?

Олимпиада80• 24 мая 2023
Автор, так є норми? Хоч і у позанавчальний час, але як воно по розуму має бути?
Ви молода? Відчувається, що хороша, але молода. Пробуйте залучити батьків. Та хоч подругу. Ніхто з вчителів не хо? А раптом Вам стане зле? От що тоді з дітьми... Трясця, тут за одно свого переймаєшся....
автор silvia80 • 24 мая 2023
Ответ дляОлимпиада80
Я відчуваю, що справлюсь. Вони слухають мене. У нас хороші і дружні стосунки.
tarveldy• 24 мая 2023
Ответ дляsilvia80
zIrka-• 24 мая 2023
У нас планують їхати. Там у класного керівника донька в цьому класі, тому вона захотіла поїхати. Їдуть два вчителя з дітьми зі своїх класів. По нормам говорили 1 на 10 дітей, начебто. Але одному дуже відповідально. А раптом щось? Хтось має залишатися з дітьми, хтось вирішувати проблеми. Добре, коли все добре.
Yamarisha• 24 мая 2023
Ответ дляОлимпиада80
А що має статись з дітьми? Допоможуть, в аптеку збігають, швидку викличуть, це ж 8й клас.
Екатерина27• 24 мая 2023
Ответ дляMarynet
Вот это вы зря)))) в классе моего старшего ребенка как раз именно девочки замечены и сигаретами, и со спиртным были первыми. А мальчишки все перемены как зомби в телефонах
sur_sur• 24 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Зараз усі грають тільки у гаджети
автор silvia80 • 24 мая 2023
Ответ дляЕкатерина27
Мої ще дуже дитячі. Такі дівчатка-дівчатка. Навіть пообійматись прибігають.
Sielo• 24 мая 2023
Автор, в жодному разі не їдьте самі. Має бути хтось ще дорослий. Я так колись поїхала для підстраховки. Класний кирівник потрапила в лікарню, я дивилася за дітьми в цей час. Що було б якби я не поїхала?
Наступного року поїхала ця ж вчитель з чоловокім своїм для підстраховки, теж був момент, знадобився другий дорослий.
автор silvia80 • 24 мая 2023
Ответ дляsur_sur
Зараз усі грають тільки у гаджети
Вони спитали, чи можна хоч один день нікуди не йти, а відпочити на території і в номері.😁. Їм банально треба змінити обстановку
ALENAelka• 24 мая 2023
Ну да, рискуете...
хорошо бы второго,
пусть все будет ок