Забрала і не сказала• 24 мая 2023
Подруга приголомшила дізнанням
Каже мов життя її чоловіка ніяк не зміниться від того,що вона йому зраджує направо на ліво,тому мов йому і не варто того знати .
Нормально взагалі???
Продавчиня кіз• 24 мая 2023
Я с такой подругой перестала общаться, когда узнала. Ненавижу бл….во.
НеКонец-Света• 24 мая 2023
Ті хто зраджують всі мабуть такої думки. Дуже хитрожопі. На двух стільцях хочуть всидіти, а на інших срати хотіли, головне їх дупа в комфорті.
Бронетапці• 24 мая 2023
Якщо ви дійсно подруга, то єдине, що маєте зробити - вправити їй мізки, що сім´я це головне і нехай заводить свого чоловіка, а не іпеться з ким попало . А якщо ви її осуджуєте, то ніяка ви не подруга.
Оле Лукойе• 24 мая 2023
Так а вам какое дело? У нас в банке у девчонок был шкаф отдельный, где они хранили подарки от любовников))) вот это было забавно. А их мужья приходили обслуживаться иногда, здороваешься и улыбаешься))
Забобонний фрукт• 24 мая 2023
Боже, чого ви лізете в чужі ліжка?
Якби мої подруги побачили скільки у нас секс іграшок і скільки вони коштують😂, вони б охреніли😅
Сьогодні одна накрилася і можна нести в ремонт або купити нову. Чоловік за нову, в ремонт не хоче нести😅 в радіоелектроніку🤣
У мене є приятелька, яка до війни їздила з чоловіком і без нього на секс туризм в Одесу. Там цілі тури, свінгер-паті і тд. Мені з чоловіком моїм пропонувала не раз. Ми якось поки не наважувалися, але ще не вечір)
Нам всім 40+
Капитошечка• 24 мая 2023
Ответ дляОле Лукойе
А это идея...со шкафом) у нас сейф на работе простаивает без дела 😆
Ответ дляЗабобонний фрукт
Боже, чого ви лізете в чужі ліжка?
Нам всім 40+
Покажите игрухи
Плекаю думи• 24 мая 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Боже, чого ви лізете в чужі ліжка?
Нам всім 40+
а вы всегда всем так обстоятельно рассказываете даже то, о чем вас не спрашивали?)
странно, что подруги еще не в курсе о вашей интим-коллекции
Кринжова баба• 24 мая 2023
Оя знакомая переспала со свидетелем, через месяц после свадьбы, пока муж от спал в соседней комнате , а потом через год страдала, что он ей изменил и ушел к другой
Забобонний фрукт• 24 мая 2023
Ответ дляПлекаю думи
Це анонімний форум, тут можна😅
Красота неземная• 24 мая 2023
Ответ дляОле Лукойе
А які подарунки були?
Плекаю думи• 24 мая 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Це анонімний форум, тут можна😅
так тогда ж и нам похвастайтесь игрухами - вон и выше люди просят)
народ жаждет зрелищ
Забобонний фрукт• 24 мая 2023
Ответ дляПлекаю думи
народ жаждет зрелищ
Обійдетесь) ви занадто нав‘язлива, це прихована агресія)
Оле Лукойе• 24 мая 2023
Ответ дляКрасота неземная
А які подарунки були?
В основном дорогие парфюмы и золотые украшения
НеКонец-Света• 24 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
А він дізнався про зраду? Чи зрадив просто так?
Дівка в намисті• 24 мая 2023
Автор, вот представьте, за вами начинает ухаживать красивый обеспеченный мужчина... и вы такая ’ой. я не такая я жду трамвая’, да?)
Красота неземная• 24 мая 2023
Ответ дляОле Лукойе
Правильно кажуть: коханець сім´ї допомагає, а коханка - у сім´ї забирає )
Потринділиця• 25 мая 2023
Ответ дляYaЯна
У моєї подруги дуже гарний чоловік, все робить, заробляє, характер гарний. Але вона почала йому зраджувати. В мене і в думках не було її відмовляти. Їй це подобається, вона так щаслива. А я щаслива, коли їй добре. Разом переживаємо і покриваємо її походеньки))
вот это зря
Потринділиця• 25 мая 2023
Ответ дляКрасота неземная
надо запомнить и мужу сказать любовник это прибыль, любовница убыль
Кринжова баба• 25 мая 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Не знаю,