Стриптизерка• 25 мая 2023

Чому на Букінгу показує тільки найдорожчі варіанти житла?

От сьогодні проглядаю. Цікавить, наприклад, Медовий двір в Нижній Рожанці 2 дорослих, 2 дітей. Пропонує букінг тільки апартаменти на 3 спальні по 5000 грн на добу і пиге прям останні місця і в цьому готелі майже не буває вільних дат.
Зайшла безпосередньо на сайт і подзвонила їм, так виявилось, що повно вільних дат на весь червень і є номери за 2800 грн за добу. Чому так?
Як зрозуміти цей букінг? Який в ньому сенс тоді
Ms. Dolly• 25 мая 2023
Власник готелю сам обирає які номери хоче виставити на букінгу. Певно,інші і так активно бронюють на власному сайті готелю і нема потреби сплачувати за них комісію Букінгу
автор Стриптизерка • 25 мая 2023
Ответ дляMs. Dolly
Ясно
kuskus• 25 мая 2023
Вони не все виставляють на Букінг, там же треба платити відсоток сайту. А так ніби і реклама, і хтось та купить за таку ціну через Букінг.