Твоя подружайка• 25 мая 2023
Куди зникли Реп‘яхова та Віктор Павлик? Вже декілька днів тиша
Може гастролі чи запис нових альбомів? Чи може сімейні негаразди?
Відповів всім• 25 мая 2023
Ой блин
Гражданка Репяхова, вы сильно палитесь своими темами. Хватит их строчить каждую неделю, людям не интересно про вас читать
Играю_на_кларнете• 25 мая 2023
Ответ дляВідповів всім
Ой блин
Да это троль юморист))
Блиск думки• 25 мая 2023
Выскакивала желтая статья, что с тех самих пор ей плохо. Не ест, кусок в горло не лезет.
Потужна махіна• 25 мая 2023
не удивлюсь если это репьяхова тему создала)))
как удачно женился )) ежедневно в новостях Витя ))))))
ЖующаЯКонфету• 25 мая 2023
Ответ дляПотужна махіна
Або Віктор Франкович. У пенсіонерів теж багато вільного часу.
Твоя подружайка
• 25 мая 2023
Ответ дляБлиск думки
???
Твоя подружайка
• 25 мая 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
По-перше, він не пенсіонер, а по-друге, в нього благодійні концерти, нові альбоми та сім’я
Зараз все скажу• 25 мая 2023
Репяшок постить фоточки жратви з сумними підписами шо не має апетиту . Бо то шо злі людиська підняли шкандаль через заздрощі шо її коханий чоловічок по мосту для швидких, пожежних, ремонтних та мчсних автомобілів катає ! Інші ж не можуть собі таке дозволить от і заздрять.А вона через те втратила апетит зовсім і постить вже десяту тарілку супу шо зжерла , але без апетита
.Через силу)))
ЖующаЯКонфету• 25 мая 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Зрозуміло, пані Катерино😘
Твоя подружайка
• 25 мая 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Зрозуміло, пані Катерино😘
Вибачте, але я не Катерина
Блиск думки• 25 мая 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Альбоми для сектантів? З часів Території А нічого нормального не було.
Твоя подружайка
• 25 мая 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Зрозуміло, пані Катерино😘
Просто неприємно коли так пишуть про мого улюбленого співака
Зараз все скажу• 25 мая 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Він не пенсіонер а старе пердло. А концерти в нього не благодійні а нікому не цікаві. Нові альбоми він сам і купує всі 10 штук. А нова сіммя то вже четверта чи пята він сам забув яка тому до сраки ))
Умничка-помощничка• 25 мая 2023
В неї пропав апетит, сьогодні почала приймати заспокійливі. Ну і малим займається, йому 2 роки, а він взагалі не говорить і є ще інші проблеми.
Твоя подружайка
• 25 мая 2023
Ответ дляБлиск думки
Не для сектантів, а для людей, які цінують його творчість
Мульйонерша• 25 мая 2023
Ответ дляТвоя подружайка
А до чого тут єнот?
Как это к чему, вот тема была, про енота
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3338883
Блиск думки• 25 мая 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Нема чого цінувати. Краще б пісню собі гарну купив. Бо видно, що економить. А голос в нього непоганий був.
Твоя подружайка
• 25 мая 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
В 2 роки більшість дітей не говорить. Тому не треба так казати
Умничка-помощничка• 25 мая 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Не більшість. Там є і інші нюанси.
Твоя подружайка
• 25 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
В нього цікаві концерти. Може Ви застала для його пісень?
Твоя подружайка
• 25 мая 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Не більшість. Там є і інші нюанси.
Немає нюансів. Дитина цілком здорова
Молчавочка• 25 мая 2023
удивительно, что есть люди, которых вообще интересует жизнь Павлика. Я о нем знаю только, что во времена моей молодости он спел ’Шикидым’. Все. Теперь против своей воли я узнала, что он женился на совершенно глупой барышне. Надеюсь, что больше о них не услышу