Малая Налегке• 25 мая 2023
Іду розбиратися з подружкою дочки
Дівчата, порадьте як себе вести.
Моя дочка 13 років мала подругу, але зараз вони посварилися та досить довго не спілкується.
Подруга розводить плітки по інших дівчатах про мою. Плітки неправдиві. Сьогодні йдемо на зустріч, хочу це все припинити. Йдемо ми щ дочкою, подруга з мамою. Як мені себе вести? Не хочу сваритися з її мамою, ми дружимо. Як зробити в добрій формі це?
Малая Налегке
• 25 мая 2023
Ответ длякурасаны
Ото бы моя мама ходила на разборки)))
Ну моя дуже це бере близько до серця, вде декілька місяців сльози
Малая Налегке
• 25 мая 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Якщо дитина буде без мами, то не треба вам туди іти
Буде з мамою
Аноним с кешбеком• 25 мая 2023
Ответ длякурасаны
Ото бы моя мама ходила на разборки)))
ахаххаха даааа 😅
Раз только брат сходит пиз... дал пацанам которые штаны нам резко снимали
Ноунэйм• 25 мая 2023
Ответ длякурасаны
Ото бы моя мама ходила на разборки)))
Знаєте, зараз такі діти, що краще втрутитися. Тим більше що обидві будуть з батьками
Ви маєте захистити доньку, але ц не виглядати квочкою
Малая Налегке
• 25 мая 2023
Ответ дляМеня не звали
Докази є, чи ви йдете голослівно звинувачувати дитину її мамі?
Які ви хочете докази? Дітям по 13 років
курасаны• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Разберутся. Мы сотни раз с подружками ругались, сплетничали, дружили друг против друга , истеричили и мирились ) моя мама знать об этом не знала и не собиралась
Папина дочка• 25 мая 2023
Думала дитина мала,а ваша підліток вже....вона просила вас поговирити з її подружкой?
Ондатрова шуба• 25 мая 2023
Если с мамой дружите, то не скандальте. Важно чтобы и та мама заняла правильную позицию, не нужно сразу, а Маша такая сякая, у каждого все равно своя правда. Просто скажите, девочки что у вас случилось, давайте разберёмся, вы ведь дружили, давайте все наладил. Я бы в таком русле вела беседу, а там по ситуации.
курасаны• 25 мая 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
ахаххаха даааа 😅
Отож))
Малая Налегке
• 25 мая 2023
Ответ дляПапина дочка
Так
Аноним с кешбеком• 25 мая 2023
Кстати была по сторону тех кто буллит ( сейчас жалею об этом и не понимаю зачем это делала)
но раз мама одноклассницы встретила нас по дороге в школу, начала что-то там угрожать полицией и тд . сказать что это как-то напугало, то нет. Но ту девочку обходили стороной все потом
Меня не звали• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Які ви хочете докази? Дітям по 13 років
Тобто ви хочете прийти, звинуватити дитину у всіх гріхах бездоказово і при цьому не зіпсувати відносини? Ви смішна, чесно))
Може ще третю?• 25 мая 2023
Головне не кричіть,ніколи! Будьте спокійні,і просто попросіть припинити бо це вам не приємно. Так і наголосіть ,я прошу поки прошу вас так не робити.
Файна_зупка• 25 мая 2023
Ну так вона скаже, що вона нічого нікому не говорить про вашу доньку. Якщо ви з мамою подруги, то чого просто мама не може поговорити зі своєю донькою і пояснити що до чого.
Папина дочка• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Так
І що вона хоче конкретно щоб ви тій сказали?
Малая Налегке
• 25 мая 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Ну булити ж перестали?
курасаны• 25 мая 2023
Ответ дляНоунэйм
Дети всегда одинаковые. Родители только разные в разных поколениях)
Малая Налегке
• 25 мая 2023
Ответ дляМеня не звали
Я хочу прийти і покласти край пліткам
Коплю на груди• 25 мая 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Думаете, мама поздоровается и сразу уйдет?😂
Твердая валюта• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Ну сводите ее к психологу
Малая Налегке
• 25 мая 2023
Ответ дляФайна_зупка
Там мама не авторитет.
Аноним с кешбеком• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Ну булити ж перестали?
так, але на справді з тою дівчиною мы нормально спілкувалися, просто така компанія була що ми постійно один одного пвдколювали и все було норм, але видно та дівчина сприймала це близько до серця.
їй просто заборонили з нами спілкуватися і все
Малая Налегке
• 25 мая 2023
Ответ дляПапина дочка
Щоб та припинила розводити плітки
Мама Карло• 25 мая 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Це виглядає з позиції слабкості: дуже прошу...