Малая Налегке• 25 мая 2023

Іду розбиратися з подружкою дочки

Дівчата, порадьте як себе вести.
Моя дочка 13 років мала подругу, але зараз вони посварилися та досить довго не спілкується.
Подруга розводить плітки по інших дівчатах про мою. Плітки неправдиві. Сьогодні йдемо на зустріч, хочу це все припинити. Йдемо ми щ дочкою, подруга з мамою. Як мені себе вести? Не хочу сваритися з її мамою, ми дружимо. Як зробити в добрій формі це?
Твердая валюта• 25 мая 2023
Ответ длякурасаны
Разберутся. Мы сотни раз с подружками ругались, сплетничали, дружили друг против друга , истеричили и мирились ) моя мама знать об этом не знала и не собиралась
Сейчас другое поколение мам. Бедные дети

Меня не звали• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Я хочу прийти і покласти край пліткам
Яким чином? Та дівчинка скаже, що ваша робить те саме і що далі?
Може ще третю?• 25 мая 2023
Ответ дляМама Карло
Це виглядає з позиції слабкості: дуже прошу...
Не варто одразу йти в агресію, дати шанс припинити по проханню для початку .
Мама Карло• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Там мама не авторитет.
Я бы тоді теж спокійно сказала, що при продовженні звернуся до поліції за статтею ’буллінг’
Твердая валюта• 25 мая 2023
Ответ дляПапина дочка
Думала дитина мала,а ваша підліток вже....вона просила вас поговирити з її подружкой?
Дети таких мам абсолютно не умеют решать проблемы, поэтому втягивают в них всех
автор Малая Налегке • 25 мая 2023
Ответ дляТвердая валюта
Вам нечего делать?
Моя дитина не хоче навіть в школу ходити, бо в одному класі. Плаче через день після школи. Мені є що робити, але я ж повинна спробувати мирно
Пампушечка• 25 мая 2023
Автор, спокійно й без криків. 8ащисьити дитину необхідно.
Мама Карло• 25 мая 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
так, але на справді з тою дівчиною мы нормально спілкувалися, просто така компанія була що ми постійно один одного пвдколювали и все було норм, але видно та дівчина сприймала це близько до серця.
їй просто заборонили з нами спілкуватися і все
Правильно зробили.
Нічна ненажера• 25 мая 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
ахаххаха даааа 😅
Раз только брат сходит пиз... дал пацанам которые штаны нам резко снимали
А якби брата не було б, то так без штанів і ходили б?

Твердая валюта• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Які ви хочете докази? Дітям по 13 років
Самые обычные доказательства
Как вы будете говорить о сплетнях подруги, если не умеете доказательств никаких
Вы смешная :))
Аноним с кешбеком• 25 мая 2023
Ответ дляМама Карло
Правильно зробили.
та я ж не і роблю з себе білу і пухнасту. Признаю що робила дурість. Нажаль тоді це не приходило в голову.
але після мы нормально спілкувались у дорослому житті )))
Твердая валюта• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Я хочу прийти і покласти край пліткам
Доказательства есть?
Я б на месте той мамы послала б вас, если б вы просто обвиняли ребёнка.
Папина дочка• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Йдіть до школи з цим. Там хай збираються усі сторони конфлікту і вирішують проблему
рукиЖимолости• 25 мая 2023
Ответ длякурасаны
Дети всегда одинаковые. Родители только разные в разных поколениях)
Мене так затравили в школі колись, що я боялася приходити. Сміялися, бо з бідної сім´ї і в старому одязі ходила, або в резинових тапочках до школи, коли не було що взути. Була спокійна дуже, всього боялася і не могла за себе постояти. Школу згадую як фільм жахів. Мамі не казала, бо вона нас сама ростила і я не хотіла, щоб вона переживала, а може думала, що нічого зробити не зможе, не знаю. А однокласницю раз теж почали обзивати, наступного дня її тато до школи приїхав, проблеми закінчилися одразу. Батькам треба вмішатися.
Аноним с кешбеком• 25 мая 2023
Ответ дляНічна ненажера
парни жили в нашем подъезде, родители прекрасно знакомы.
просто разговор брата быстрее дошёл чем были бы разборки родителей
Твердая валюта• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Щоб та припинила розводити плітки
У вас доказательство сплетен есть?
Мама Карло• 25 мая 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Правильно, по спокійно і впевнено сказати, що хочете по-хорошому розрулити ситуацію, тому наразі просто по-людськи просите.
При продовженні, вимушені будете звернутися в поліцію.
Пишна молодиця• 25 мая 2023
Интересная у вас дружба. Вы дружите , а дочь подруги обсерает вашу дочь. Вы не хотите ссорится....
Об уважении в вашей ’ великолепной четверки’ кто то слышал?
курасаны• 25 мая 2023
Ответ длярукиЖимолости
Речь о сплетнях вроде, тем более это подружки

автор Малая Налегке • 25 мая 2023
Ответ дляМеня не звали
Я знаю що вона так скаже. Мені всеодно. Моя ціль щоб посинаючи з завтра вона прикусила язик. Як мені вести бесіду?
dreamsunny• 25 мая 2023
Устроив разборки можете окончательно разбить дружбу детей и с мамой девочки испортить отношения.
Они уже не маленькие девочки, должны разобраться сами.
А сплетни и во взрослой жизни присутствуют. Лучше свою дочку учите не реагировать на сплетни - ’раз про нее говорят, значит она не безразлична, на нее обращают внимание и т.д. ’ Вон артистам любой хейт и любые сплетни на руку)

На крайний случай маме спокойно сказать, что ваша дочка переживает из-за сплетен и у вас есть инфа, что сплетни распространяет ее дочь....

Но лучше всем вместе сходить в кафе или просто погулять как ни в чем не бывало, глядишь и девочки помирятся и конфликт не будет заострен.
Кукусики• 25 мая 2023
Обречена,онравы!
Представить даже не могу чтоб моя мама ходила на разборки
В этом возрасте мы такое чудили,как живы остались до сих пор удивляюсь
Уж если решили идти,то говорите спокойным тоном,твёрдо и уверенно,чтоб сплетни прекратились
Очень большая вероятность, что девочки потом помириться,а мамы нет
Марічка• 25 мая 2023
Ответ дляЛетчица
Нормально та спокійно. Запитайте, чому вона це робить.
Он вчора в одної малої запитали чому та це робить? Мала штовхалась, так тут квочки повідписувались чого це вона в дитини спитала, а не в матері
Залізна пані• 25 мая 2023
Ответ дляПапина дочка
А школа там до чого ? Бо між дітьми є конфлікт ? Автор, а які плітки, з приводу чого ? Якась же підстава для цього виникла? Однозначно без доказів розмова ні про що. Для результативності Ви маєте щось показати мамі дівчинки, окрім слів.
Твердая валюта• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Вы должны научить ребёнка нормально реагировать на это.
В университете тоже будете бегать на разборки? Или как?
Непереможна• 25 мая 2023
Ответ дляdreamsunny

Тільки от сплєтні це булінг і можуть дитину довести до суїциду
курасаны• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Тогда забудьте о дружбе. Напугать нетрудно .
Папина дочка• 25 мая 2023
Ответ дляЗалізна пані
А чого дочка автора в школу з плачем іде?
автор Малая Налегке • 25 мая 2023
Ответ дляМама Карло
Ну це не прям булінг. Це плітки. Але навіщо щоб про доньку йшла дурна слава?
автор Малая Налегке • 25 мая 2023
Ответ дляТвердая валюта
Самые обычные доказательства
Вы смешная :))
Так які докази, це ж все на словах? Мені бігати з мікрофоном чи з камерою під школою?