Дідова баба• 25 мая 2023
В якому віці вони перестають мамкать?
Ну це просто вже просто...ну просто слов немає!!!!
Хлопці, майже 9 та майже 10 років. Тільки відкриваються очі: маам!! Забираю зі школи і поки не ляжуть спати( точніше поки не заснуть) : маам! Без різниці що роблять. Гуляють, роблять домашку, дивляться мультик, з друзями. Постійно, сук@ оте МАМ!!
У мене вже волосся підіймається на голові від нього.
Топ постійних питань з відповідями.щоб ви не утруждалися:
1) зачем рожала?- за шкафом
2) де їх батько ? - від щастя здох
3) побійся бога.- вже побоялася
PS. Я не завжди така зла. То просто передоз мамкання
1) зачем рожала?- за шкафом
2) де їх батько ? - від щастя здох
3) побійся бога.- вже побоялася
Ms. Dolly• 25 мая 2023
Будьте так ласкаві• 26 мая 2023
Ответ дляparele
29. Маааам))
32 мааам) то карма😅бо я зовсім була самостійна з самого дитинства , росла як бурьян в полі
ЧупакабраЗеБест• 26 мая 2023
Ответ дляКарапулька
Як одружаться.
Ну принаймні мій перестав.
Правда як він в рейсі, то жінку після 22 і раніше 7 не можна було турбувати і було ’ало, мам’
Ну принаймні мій перестав.
ойялахаю!
ЧупакабраЗеБест• 26 мая 2023
Ответ дляДідова баба
Так. Ви праві. Дуже їх люблю. Але оте мекання. Його забагато. Та ще й на розхитану нервову систему
у вас тоже рашатана да? и у меня нервная расшаталсь сильно, я в киеве, у нас май добил недобитых морально, я иногда просто сатанею!
ЧупакабраЗеБест• 26 мая 2023
Ответ дляМанка Я
У співробітниці в 35 мамкає, у мене в 19 весь телеграм замамканий, зате сусіди, 12 і 18, взагалі ніколи не мамкають, просто верещать: ’Пошла на...!’, у відповідь чують: ’За...лі!’
жэээсть, это взросьые дети что ли?
ЧупакабраЗеБест• 26 мая 2023
Ответ дляЄдина Країна
Так-так😂.
Ви так класно пишете ,авторко .
Нехай ваші «мамальщики»будуть здорові і ростуть вам на втіху.
Ви так класно пишете ,авторко .
та да, дай Боженька им здоровья.
Манка Я• 26 мая 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
жэээсть, это взросьые дети что ли?
Старший другокурсник, молодшому років 12, вони тут вже восьмий рік живуть, постійно таке, але мама сама так і навчила. Кожен ранок з істерики починається.