Дідова баба• 25 мая 2023
В якому віці вони перестають мамкать?
Ну це просто вже просто...ну просто слов немає!!!!
Хлопці, майже 9 та майже 10 років. Тільки відкриваються очі: маам!! Забираю зі школи і поки не ляжуть спати( точніше поки не заснуть) : маам! Без різниці що роблять. Гуляють, роблять домашку, дивляться мультик, з друзями. Постійно, сук@ оте МАМ!!
У мене вже волосся підіймається на голові від нього.
Топ постійних питань з відповідями.щоб ви не утруждалися:
1) зачем рожала?- за шкафом
2) де їх батько ? - від щастя здох
3) побійся бога.- вже побоялася
PS. Я не завжди така зла. То просто передоз мамкання
1) зачем рожала?- за шкафом
2) де їх батько ? - від щастя здох
3) побійся бога.- вже побоялася
Сосиска_Втесте• 25 мая 2023
Прогнози такі
Що мамкати будуть до кінця школи
А далі їх можна виселити у гуртожиток і змінити номер телефону
Що мамкати будуть до кінця школи
Дідова баба
• 25 мая 2023
Я так розумію, що якщо тобі пощастило мати мамкаючу дитину, то то на все життя. Ну ок. Якщо почуєте несамовитий крик, то то таки перемамкали
Люблю джаз• 25 мая 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ой слушайте, у меня тоже именно с пацанами вот это блеянье. у дочки такого нет.именно мальчики.
Аналогично,у меня тоже только сына коснулось,а дочь только по делу
Пугачиха• 25 мая 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Прогнози такі
Що мамкати будуть до кінця школи
С адресом. Чтоб наверняка
Дідова баба
• 25 мая 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Прогнози такі
Що мамкати будуть до кінця школи
Я думала просто поїхати кудись без адреси
Говорю-балакаю• 25 мая 2023
Моему 9 и тоже мамкает. Лет в 6-7 немного подбешивало. Сейчас понимаю, как быстро растет, ускользает мой малышок) пусть мамкает) грустно, что когда-то перестанет)
Пысы. кофе и чай то святое- маму не трогать!)
ПробілНеПрацює• 25 мая 2023
Ответ дляДідова баба
У мене тільки нарешті вивчили що чіпати в мій ранковий ритуал з кавою - собі дорожче. Якщо не пощастило і прокинувся раніше, ніж я допила каву , то треба прикинутися сплячим.
Теж непогано. Для початку.
бЭйбА• 25 мая 2023
Ответ дляДідова баба
Ні. Треба глянути?)
Так! Але гріффіни, не Сімпсони, я помилилася. Ви будете довго сміятися.
Сосиска_Втесте• 25 мая 2023
Ответ дляДідова баба
Як батько…
Не люблю натовп• 25 мая 2023
Ответ дляДідова баба
Ну не постійно ж без перерви на рекламу
Вибачте автор, ржу, хоча й сама дурію від того ’маааам’ з різними інтонаціями. В мене 2 дівчини, молодшій 10, старшій більше 20, мамкає вже рідше і здебільшого у справах. Чоловік є, дітей кохаю, але теж втомлююсь і як Ви кажу ’мені здається, що Ви й з могили мене отим мамканям дістанете’
Играю_на_кларнете• 25 мая 2023
У меня дочка взрослая, живёт отдельно. Но было ей лет 13,и мы тогда с ней любили читать Донцову. У нее в книге был сын Аркадий, который на неё говорил ’мать’. Дочке это понравилось, и вот я, наверное, была одна такая оригинальная, когда на улице или в магазине дочка могла заорать’Мать! Смотри какая кофточка!’ или что-то в этом роде. Всеобщее внимание нам было гарантировано)))
Потом, слава Богу, переросла, прошло.
Тень льва• 25 мая 2023
Ответ дляНаездница
А как это может бесить? Да, я мама и ко мне обращаются дети.
О всё, белопальтовые ворвались
Форс мажор• 25 мая 2023
Старшая 15 и младшие двойняшки почти 3. Ну мелкие мамкают пока ещё в законе))) а у старшей тоже ещё проскакивает) тяжело сейчас особенно- малышки очень активно начали болтать, просто не умолкают. Я обожаю ночь 🙈 и тишина 😇
Карапулька• 25 мая 2023
Як одружаться.
Ну принаймні мій перестав.
Правда як він в рейсі, то жінку після 22 і раніше 7 не можна було турбувати і було ’ало, мам’
Ну принаймні мій перестав.
Бандитка Сью• 25 мая 2023
А моей дочке 17.. Так не хватает этого ’Маааам’. Уже не нужна((
Хотя раньше тоже, как и Вас порою раздражало..
Розумна Губка• 25 мая 2023
У меня также - дочка 8 лет, иногда очень раздражает - только сяду работать и меня зовут по любому поводу, не присядешь - я бывает и на ор срываюсь, бывает стойко выдерживаю - понимаю, что у меня 1 любимый ребенок и еще маленький, а потом вырастет вдруг не будет во мне нуждаться... но иногда накрывает - так что понимаю.
ВсеПроВсехЗнаю• 25 мая 2023
Ответ дляДідова баба
Можливо. У мене самі хлопці. Я вже говорю: ну ти ж з друзями. Гуляйте. ’ Мам, дивися’
Ну а від друзів не буде стільки схвалення і захоплення, скільки від мами... Але задовбує неймовірно, згодна
Дідова баба
• 25 мая 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Так. Ви праві. Дуже їх люблю. Але оте мекання. Його забагато. Та ще й на розхитану нервову систему
Манка Я• 25 мая 2023
У співробітниці в 35 мамкає, у мене в 19 весь телеграм замамканий, зате сусіди, 12 і 18, взагалі ніколи не мамкають, просто верещать: ’Пошла на...!’, у відповідь чують: ’За...лі!’
Бесбардак• 25 мая 2023
Мои не мамкали совсем, родились самостоятельными интровертами. Мне наоборот, этого не хватало.(( Уже 25 и 18
Дідова баба
• 25 мая 2023
Ответ дляФорс мажор
Люблю звук сплячих дітей
Дідова баба
• 25 мая 2023
Ответ дляКарапулька
Як одружаться.
Ну принаймні мій перестав.
Ну то будуть вже не мої проблеми))) хай там зайкають
Дідова баба
• 25 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Тююю. Чоловіку 42, а він мені «мамкає» поки не «вкажеш правильний напрям»
Ну перші 40 років дитинства хлопчиків самі складні
ГЛЮкоза• 25 мая 2023
Ответ дляДідова баба
У мене на 10 хвилин тиша, а потім ’ а наташкать можна?’
Вы Наташа?
Ой, у меня была первая любовь - парень который называл свою маму Наталья Васильевна и на Вы
Ой, да слава богу, что он меня бросил через год - сейчас не понимаю как я за него чуть замуж не вышла
Там ещё и у него куча комплексов была.
Так что радуйтесь что вы у ваших сыновей - любимая Мама.
Там ещё и у него куча комплексов была. Так что радуйтесь что вы у ваших сыновей - любимая Мама.