Посоветуйте пожалуйста из опыта , кто и где делал эту операцию в Киеве, и у какого врача. Мне предстоит.
Была у нескольких врачей , но так и не определилась…, есть сомнения.
Редиска Я• 25 мая 2023
Ответ дляAngyRed
робила в них артроскопію плеча у Бурсука. Задоволена, нині на поверх вище в них реабілітацію проходжу, відновлююсь
В мене вибір стояв між Добробутом і Ортопедією Сергієнка
Подскажите, пожалуйста, реабилитация платная? Или входит в пакет? Смотрю у них в стоимость входит не только операция, а и палата на сутки, питание, наблюдение несколько месяцев
Ответ дляРедиска Я
Так, реабілітація платна. пакет 12 занять з тренером - 4000 грн. Тренер то окрема тема, завдяки ньому мене тепер з тренажерного залу не вигнати, а до того все життя я і спорт - речі несумісні)
Спочатку тільки плечем займались, потім я попросила ще щось на ноги підібрати вправи, бо проблемне коліно, потім ще поскаржилась на біль в шиї - качаєм шию мені. А тепер вже захотілось ще прес, а він раніше був теж оперований, то зараз поступово підбирає мені вправи. Рекомендую короче - тренер Федор. Там просто ще двоє є, я бачила як вони з клієнтами займаються - безтолкові.
І консультації у лікаря в мене вже от 4 місяці безкоштовні. Бо я травмувала своє опероване плече у поїзді, то прийшлось побігати позапланово до хірура - прям дуже класно що в них така система
Редиска Я• 25 мая 2023
Ответ дляAngyRed
Отлично! Спасибо большое за подробный ответ!
На циголках• 25 мая 2023
Ответ дляРедиска Я
Мне рекомендовали ортопедию Руслана Сергиенка. Но сама я там ещё не была
Ми робили у Сергієнка теж. І у Борсука.
На циголках• 25 мая 2023
Можу теж порекомендувати Сергієнка. І ще непогана ортопедія в 7 лікарні, там база Динамо .
Я погнала• 25 мая 2023
Мені двічі, на обох ногах, але в різний період видаляли пошкоджений меніск, обидва рази оперував Руслан Сергієнко. Досвідчений і відповідальний лікар, знаю його ще як працював в інституті ортопедії. І команду собі хорошу підібрав.
Редиска Я• 31 мая 2023
Ответ дляAngyRed
Подскажите, пожалуйста, ещё такой вопрос, какие анализы надо было сдавать перед операцией?
Редиска Я• 31 мая 2023
Ответ дляAngyRed
Ось
Флюшку не надо? Просто думаю, как мне все это спланировать по времени ени правильно) это весь список?
Спасибо большое!