Мюллерная• 26 мая 2023
А кому сейчас легко?
Кто нормально себя ощущает.
Как вы справляетесь?
Кто в Украине остался, конечно.
Меня этот май совсем распластал.
Если что Я занимаюсь своей жизнью максимально. Учусь, работаю, спорт, хобби. Все есть. Но внутри просто полынь. Сердце давит. Ничего не могу сделать.
Давайте только без истерики. Но реальность, в которой война не закончится ни в этом, ни в след году - она тоже существует. И меня это просто раздавливает. Если что я не о политике, я о состоянии.
Соберись, тряпка - мне это тоже не помогает.
Как вы справляетесь?
Кто в Украине остался, конечно.
Меня этот май совсем распластал.
Муркошечка• 26 мая 2023
Ответ дляМюллерная
Так если и правда на 2-3 года (как вариант, ведь мож б и больше) то что это за жизнь в другой стране и без мужа на такой долгий срок? Или Нового искать ?
Я не думаю что мне там будет легче. И в таком формате. Одна, с двумя детьми.
Та ні, мала на увазі з чоловіками
Сяду на шию, дорого!• 26 мая 2023
Ответ длявре_Динка
Розумію вас, автор. Відчуття подавленості напрягає. Треба у відпустку, мабуть
Я теж хочу на море. Дуже відчувається що вперще за багато років минулого року не відпочивали...
Карамелька• 26 мая 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Дякую за Вашу думку! Єдине нічого не робити не виходить.
Ну ви самі написали, що нічого не робите , то я згадала свою вчительку, яка весь час питала, що ми робимо дома, що читаємо, куди ходимо, яке хобі. І якщо хтось скаже, відпочіваю, вона волала, що ми деграданти і виростимо нікчемами)))) Ви знаєте, хоч вона і була така сувора, я так запам´ятала це, що завдяки їй багато чого в житті досягла. От колись не хотілось мені ідти вчитися на права, і тільки її ’ деграданти!!!!’ мене заставило підти і вивчитись)))
Вообще не факт• 26 мая 2023
Ответ дляМюллерная
А вагон зачем гудел ? Или не поняла вас
В кожного програма тривоги включена по своїй області, їдемо по Тернопільській а сирени в телефонах у людей по Киівській області, багато не поспиш
Мюллерная
• 26 мая 2023
Ответ дляКарамелька
Чоловік то зі мною , то ні. Я теж військова. Буває разом їдемо у відрядження, буває він один, або я одна. Не на ноль. Ми оба вимотані вже, дітей майже не бачимо. Але я мовчу, і він мовчить. Треба і точка. Зараз він поїхав на 3 місяці, до цього на пів року. Я вишукую різні шляхи, як поїхати до нього, він теж викроює кожен час, щоб на вихідні відпустили. Нам обом хочеться бути разом. Раніше це все, я проживала легко. Не знаю, що трапилось зараз. Як зламалась. Ось він знов у відрядженні, і я перший раз за 20 років не витримала і розплакалась, як почула, що він їде знов. Я якась тряпка стала просто. П´ю і магній і ще купу, в мене ж подруга лікар))
Понимаю вас.
Разлука это тяжело.
Вообще не факт• 26 мая 2023
Ответ дляКарамелька
Тримайтесь, на таких як Ваша родина тримається зараз вся країна, молюся за Вашу родину
Мюллерная
• 26 мая 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
А муж Ваш тоже в таком состоянии, как и Вы?
Я не могу сказать в каком он состоянии. Я же не он.
Но он в стрессе сильном. Это тоже одна из проблем которые на меня давят.
Аноним ФЕЯ• 26 мая 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
А що робите?
Домашнім побутом займаюсь. Готую їсти та допомагаю дітям з уроками. Все. На більше у мене немає ні сил, ні бажання. Весь час хочу спати і енергії 0.
Мюллерная
• 26 мая 2023
Ответ дляПозитивна
Ну я з Києва. Прокидаюсь коли бахкає, коли стихає засинаємо. Нещодавно геть поруч було. Іноді навіть під бахкання спимо... Якщо не явно поряд. Вся родина не прокидається буває.
Мои все спят. А я не могу. У меня очень чуткий сон. Привычка слушать детей видимо
Вообще не факт• 26 мая 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Смерть і хвороби єдина причина для суму.
Якщо б не ця проклята війна, регулярні медичні обстеження, цього б не сталося, а так, нічого не повернеш.....
Карамелька• 26 мая 2023
Ответ дляВообще не факт
Дівчата, дякую. Мені так приємно це читати.
Мюллерная
• 26 мая 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Так смерти кругом
Вообще не факт• 26 мая 2023
Ответ дляМюллерная
І я така, ця звичка врятувала мені дитину в пологовому, коли 2 год після родів у сина пішла піна з рота, бо не відкачали воду з легенів, і він тихенько душився, а я почула....після того 17 років я сплю дуже чутливо...
Неправдиша• 26 мая 2023
Вважаю, самий тяжке моральний стан у матерів, чіі діти воюють((( в кого загинули сини, взагалі тяжко уявити їх теперішнє життя ((( дружинам воїнів також нелегко …
Мюллерная
• 26 мая 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Я іспанське біле сухе люблю, іноді рожеве, в основному Сava ігристе. Gran Reserva вже під 700 грн
Ecologica Eco теж подобається і дешевше, найчастіше Lacrima Baccus беру, 300 з чимось за пляшку виходить якщо від 6 шт в Гудвайні брати
Спасибо, сохранила ))
А мне белое сухое как-то слишком кислым кажется. Игристое сейчас в жару вообще отлично )
Мюллерная
• 26 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
в мене все ідеально. Живу і насолоджуюсь життям. В мене нічого не змінилось, за винятком не працюючих аеропортів. Тепер мушу автобусом :(
Вас не трогают чужие трагедии ? Смерти ?
Мюллерная
• 26 мая 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
В мене це було перші 6 міс. Зараз дуже рідко 2 р в місяць по бокалу. Але ост місяць я вперше за цей період сплю і не чую сирену. Це вже адаптація?
До мая и я казалось адаптировалась. Но тут какой-то перегруз уже пошел.
Карамелька• 26 мая 2023
Ответ дляМюллерная
Спасибо, сохранила ))
Просекко не купували? Воно сухе, але не кисле. Я б його пила заспіль)) але ціна ))
Мюллерная
• 26 мая 2023
Ответ дляМуркошечка
Та ні, мала на увазі з чоловіками
Так не пускают же
Мюллерная
• 26 мая 2023
Ответ дляКарамелька
Деграданты 😁😁😁 жесть )
Мюллерная
• 26 мая 2023
Ответ дляВообще не факт
О Господи. Ещё и на телефонах и со звуком .
Жена_КотораяСтена• 26 мая 2023
Ответ дляМюллерная
Спасибо, сохранила ))
Вони є різні, залежить від сорту. Зайдіть в винний магазин і попросіть порекомендувати щось без кислинки. Якщо закисле, я полуничку заморожену кидаю - і охолоджує додатково, і солодше стає
А так да, почнеться спека і я не знаю як далі триматись))
Мюллерная
• 26 мая 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ну разве это лёгкое проживание. Это тоже наслидки стресу
Аноним ФЕЯ• 26 мая 2023
Ответ дляКарамелька
А я не ображаюсь. Раніше я була іншою людиною. І все це робила за власним бажанням (багато читала, отримала права і т.п.). А зараз, я вже написала вище, не маю ніякого бажання щось робити і заставляю себе лише займатися дітьми та хатніми справами. І навіть, коли мене називають деградантом, це не викликає у мене мотивації щось почати робити.
Мюллерная
• 26 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
абсолютно ні. Я не люблю людей, люблю дерева, птахів, природу.
Якщо що 160000 людей помирає в день і 430000 народжується, людство це вірус.
Ну тобто і ви вірус ? А себе ви любите?
Мюллерная
• 26 мая 2023
Ответ дляКарамелька
Колись купували. Треба ще при нагоді)
Карамелька• 26 мая 2023
Ответ дляМюллерная
Деграданты 😁😁😁 жесть )
Вчитель історії))) Вижила в блокаду ленінградську. Вона нам голосно розповідала , що наша страна і правітельство кращі, ленін , сталін молодці. А потім техенько казала ( вже в старших класах) :’ діти, то все таке лайно, і все насправді не те, що ми думаємо’. Дуже цікава людина. Завдяки їй ми очі відкрили трохи на ссср і все що робили ті фашисти комуністи з Україною. Але вона це так мімоволі казала, добавляючі:’ не хочу, щоб ви були тупим стадом, боріться за свої права’. Слова ругатєльні вона полюбляла))))