Мюллерная• 26 мая 2023

А кому сейчас легко?

Кто нормально себя ощущает.
Как вы справляетесь?

Кто в Украине остался, конечно.

Меня этот май совсем распластал.

Если что Я занимаюсь своей жизнью максимально. Учусь, работаю, спорт, хобби. Все есть. Но внутри просто полынь. Сердце давит. Ничего не могу сделать.
Давайте только без истерики. Но реальность, в которой война не закончится ни в этом, ни в след году - она тоже существует. И меня это просто раздавливает. Если что я не о политике, я о состоянии.

Соберись, тряпка - мне это тоже не помогает.
Затишне кубло• 26 мая 2023
Ответ дляМюллерная
Так смерти кругом
Я про смерть рідних.
автор Мюллерная • 26 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
так я вірус. Себе люблю і я рада шо я помру скоро і перестану вбивати планету своїм існуванням. Перед смертю візьму усі гроші, куплю ділянку і засію деревами.
Чому скоро ?
Пьяная вишня• 26 мая 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Перестать читать новости - это самое правильное решение!

И жизнь заиграет новыми красками)

И спать будешь лучше
И ракеты над домом летать перестанут?
5cmhybyna• 26 мая 2023
Ответ дляМюллерная
Чому скоро ?
від 1 до 60 років у глобальному масштабі це мить.
автор Мюллерная • 26 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
А в Бога вірете?
Карамелька• 26 мая 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
А я не ображаюсь. Раніше я була іншою людиною. І все це робила за власним бажанням (багато читала, отримала права і т.п.). А зараз, я вже написала вище, не маю ніякого бажання щось робити і заставляю себе лише займатися дітьми та хатніми справами. І навіть, коли мене називають деградантом, це не викликає у мене мотивації щось почати робити.
Я вас так не назвала, не придумуйте)) Я описала те, що ви написали в пості. Моя б подруга вже б наставила діагнозів типа дипресії і намагалася б вас лікувати. Вона лікар. Вас ніщо не змотивує, ви так переживаєте свій стрес. Наше тіло і мозок знає, як нас врятувати, що б ми не дьорнулись.
Аноним ФЕЯ• 26 мая 2023
Ответ дляМюллерная
Ну разве это лёгкое проживание. Это тоже наслидки стресу
Возможно. Самый сильный стресс я пережила в начале войны. Когда русские солдаты выводили мою семью из подвала.
Написав вначале о том, что чувствую себя нормально я имела ввиду, что не нервничаю так, как Вы. Но я практически перестала читать новости и часто пью вино.(
5cmhybyna• 26 мая 2023
Ответ дляМюллерная
А в Бога вірете?
не вірю. А навіть якщо десь там шось існує, адже парадокс виникнення усього з нічого важко усвідомити, то йому діла до нас ніякого.
Аноним ФЕЯ• 26 мая 2023
Ответ дляКарамелька
Дякую! Можливо так і є. Колись, до речі, в мене вже була депресія. Пішла до лікаря з іншою проблемою, а вийшла з таким діагнозом. Може і зараз вона. Не знаю вже. Але я до неї схильна.(
Карамелька• 26 мая 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Батьки живі?
Аноним ФЕЯ• 26 мая 2023
Ответ дляКарамелька
Батьки живі?
Так
автор Мюллерная • 26 мая 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Потом вас отпустили и вы смогли выехать ? Это Буча Ирпень?
автор Мюллерная • 26 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
Чому ви так вважаєте?
Ось я впевнена, що Він є. І ми - часть його задумки. Не бути вірусом - одна із наших задач
СМСница• 26 мая 2023
В мене те ж самі відчуття . Рік ми жили в пгт в Центральній Україні, я ревіла кожен день , це відчуття якогось болота , не знаєш що робити далі , не бачишь взагалі ніякого сенсу . Плюнула та повернулася в Харків , тут мені трохи легше , хоч постійні прильоти та тривоги . Я вже нічого не чекаю , намагаюся жити в нової реальності. Треба шукати роботу , якось налагоджувати життя .
Вообще не факт• 26 мая 2023
Ответ дляМюллерная
Вот не смотрю никаких трагичных видео.

Вчера только посмотрела как наших в Испании провожают, после учебы. И меня прям накрыло. Военные испанские плачут, понимаете. Потому что знают, куда едут парни. Некоторые и пары дней не проживут вернувшись на фронт
А они ж там и подружиться успели.
Я теж бачила, дуже важке відео, і це війна.... молюся, щоб цей жах закінчився нашою перемогою з найменшими жертвами
Аноним ФЕЯ• 26 мая 2023
Ответ дляМюллерная
Да. Поговорили с мужем и мы сразу же ушли пешком сначала в Ирпень, а потом на следующий день в Киев. Их было очень много, они прочесывали территорию и все дома вокруг нас, выбивали двери.
НеКонец-Света• 26 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
С чего вы взяли, что скоро умрёте?
NatalkaFree• 26 мая 2023
Автор, я з Вами, дуже важкий травень видався, я у Дніпрі, ці обстріли, безсонні ночі. Я чую все, прокидаюся, переживаю, мої родичі та друзі інколи сплять і не чують нічого, але, по-перше в мене дуже небезпечній район, все на очах відбувається і дуже гучно, по-друге, завжди спала дуже чутко. Зараз відчуття, наче в пеклі, намагаюся запити, заїсти солодким, але не дуже допомагає. Думаю, кудись поїхати відпочити, начинаю рахувати - ціни дуже високі. Якби хтось запропонував житло, поїхали б хоча б на деякий час... Бо виснажена геть.