Анти-анонім• 26 мая 2023

В кого є машинки на пультах і вони вам вже не потрібні, зайдіть

Всім доброго дня! Велике прохання від воїнів з передової. Їм потрібні старі машинки на пульті управління. Машинки можуть бути без коліс, побиті, головне, щоб робив механізм і пульт був. Яких не шкода діткам.

Також по бажанню можна додати малюнок від дитини! Хлопцям ці малюночки піднімають бойовий дух. Дякую за розуміння. Разом до перемоги. Гарного дня!!!💙💛

0951464891 Надія
Прокофіївна• 26 мая 2023
А чому анонімно
булоТАЙминуло• 26 мая 2023
тему в топ!
ЯяяКакаджамбо• 26 мая 2023
Та ну, только сегодня 8 штук целых вывезла на мусор
ЯяяКакаджамбо• 26 мая 2023
Сейчас поеду гляну, может еще не разобрали
автор Анти-анонім • 26 мая 2023
Ответ дляПрокофіївна
А чому анонімно
Звичка
автор Анти-анонім • 26 мая 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
тему в топ!
Дякую, дуже сподіваюсь, що це не заборонено правилами
автор Анти-анонім • 26 мая 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Було б супер, якби ще були. Кажіть яке місто, я сама з´їзджу, реально дуууже дуууже треба