Додекаэдр• 26 мая 2023
Порадьте взуття, якщо дитина завертає ногу при ходьбі
Були пів року тому у ортопеда. Він сказав, що особливої проблеми не бачить і що до 3х років це норм.
Зараз дитині 2,6р, дуже завертає ліву ногу, коли у взутті.
Сьогодні одягнули сандалі Крокс і це взагалі капець. Завертає більше, ніж раніше.
Порадьте , будь ласка, яке взуття краще обрати з такою проблемою ?
До ортопеда вже записалися, але потрапимо до нього тільки в наступному місяці .
За ким я буду?• 26 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Не рассказывайте мне) есть обувь не только для деток с дцп. Ортопедическая. С твёрдым задником, каблуком Томаса, супинатором… моя дочь как раз в такой ходила до 6 лет. Сейчас все ок с ножками.
Ортопедичне взуття роблять лише на замовлення під кожну конкретну ніжку конкретної дитини
Леди_в_ночи• 26 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Сандалі крокс - це взуття для пляжу
Так в чому принципова різниця? Чим пісок на пляжі відрізняється від піску на дитячому майданчику? Чим дорога на пляж відрізняється від дороги у парк?