А я нівроку• 26 мая 2023

Crocs поможіть розібратись чи оригінал?

Дівчата допоможіть розібратись чи оригінал?
Помидорина• 26 мая 2023
На одном из форумов , прочитала, что настроящие Кроксы, если их подкинуть вверх, то приземлиться они должны на подошву, то есть , если подошва окажется сверху, то это не оригинал.
Tammy21• 26 мая 2023
Так. Чому виникла підозра що ні?
__Jane__• 26 мая 2023
Ответ дляПомидорина
Я плачу 😅😅😅🤣🤣🤣
Tammy21• 26 мая 2023
Ответ дляПомидорина
Это не правда)
Дюйм оф о4ка• 26 мая 2023
Оригинал
автор А я нівроку • 26 мая 2023
Ответ дляTammy21
Так. Чому виникла підозра що ні?
На підошві не має написів, я не дуже розбираюсь, тому питаю поради, бо ливилась лего вже начиталамь що не оригінальні(
Помидорина• 26 мая 2023
Ну, правда или неправда)) не буду спорить! У меня было две пары балеток, приземлялись не подошву))
автор А я нівроку • 26 мая 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Оригинал
Дякую
Дюйм оф о4ка• 26 мая 2023
Ответ дляА я нівроку
Каких надписей нет? Оригинал это. Вот фото оригинала
Морковку дай• 26 мая 2023
Оригинал
автор А я нівроку • 26 мая 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
boulder , colorado
автор А я нівроку • 26 мая 2023
Ответ дляМорковку дай
Оригинал
Дякую
автор А я нівроку • 26 мая 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Дякую
Не прохожу мимо• 26 мая 2023
Никогда в жизни по фото вы не поймете оригинал или нет. Все надписи отлично подделывают.
Ноунэйм• 26 мая 2023
Ответ дляА я нівроку
Дякую
А наклейка есть внутри прозрачная прямоугольная? Или набито?
Yana1915• 26 мая 2023
Ми малому купили в фірмовому магазині оригінал . Подивитися по коду в магазині і все . Але схожі на оригінал
Tammy21• 26 мая 2023
Ответ дляА я нівроку
Яких саме написів там не має? Хочете я вам свої сфоткаю, там як у вас на фото і то точно оригінал)
автор А я нівроку • 26 мая 2023
Ответ дляTammy21
Якщо можна, як вам ця модель? Задоволені?
автор А я нівроку • 26 мая 2023
Ответ дляНоунэйм
Не має нічого, каже продавець
Пліснявілий сир• 26 мая 2023
Ответ дляTammy21
Это не правда)
Я свої кидала заради цікавості і завжди на підошву приземляються
Пліснявілий сир• 26 мая 2023
Ответ дляА я нівроку
Не має нічого, каже продавець
На хлястику збоку по внутрішній стороні має бути набито розмір і дату випуску, або наклейка вузька прозора прямокутна
Пліснявілий сир• 26 мая 2023
От така
Пліснявілий сир• 26 мая 2023
Tammy21• 26 мая 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Я і донька дома в кроксах ходимо вже багато років як. І нас є одна звичка (?) ми можемо лягти на диван, а капці по інерції зкинути у польоті) Тобто, то стабільна практика.
У нас точно оригінал, і вони точно не завжди приземляються на підошву)
Tammy21• 26 мая 2023
Ответ дляА я нівроку
Так) Вони дуже зручні, окрім класичних шльопанців, сабо -- найкраща модель у Крокс.
автор А я нівроку • 27 мая 2023
Ответ дляTammy21
Ось в Вас є де зроблено і boulder , colorado, а на тих що я дивлюсь не має, тільки сайт( так може бути?
автор А я нівроку • 27 мая 2023
Ответ дляПліснявілий сир
фото
Я розумію, продавець каже що не має(
Тётушка Лошадь• 27 мая 2023
Оригинал 100%
Tammy21• 27 мая 2023
Ответ дляА я нівроку
Так, може. До речі, ота наліпка, яку вам вищче кидали, вона не в усіх моделях є. Особисто мені вона дуже рідко траплялася.
автор А я нівроку • 27 мая 2023
Ответ дляTammy21
Made in... та boulder , colorado не свідчать про оригінальність? Я просто таке вперше бачу((