Як відбувається і коли - відлучення від груді?
Прийшла свекруха, каже що у доні МАЄ уде бути 1 прийом тільки з іжі(тобто 1 раз гв не даю взагалі), а в рік - взагалі тільки їжа а ГВ на ніч.
А моя їсть ГВ тричі плюс вночі якщо треба, я при пррсинанні ж пропоную. А прикорм тоже тричі, але скільки з‘їсть, я не пхаю насильно і не маю на меті з‘їденея всієі порції.
Шо не так?😳
Ермолайчик• 27 мая 2023
Скільки дитині? В мене двоє дітей на ШВ. Може бути інша картина. Але в рік так і було: суміш була тільки на ніч.
Ответ дляОноВамнадо
Скільки дитині? Свекруха педіатр?
Вибачте, вік не вказала
10 міс, плюс є проблеми з рфвнем феритину, педіатр каже що мова про відлучення від ГВ не може йти взагалі поки
Свекруха ні. Свекруха із разряда «супчик, ріденьке обов‘язково», зранку - каша
(Я до того, що одну кажу я не даю ніколи. Я даю по принципу білки-жири-вуглеводи-овоч. І фрукт ягода. Або м‘ясо не дам, а дам омлет чи творог. Косломолочку щодня взагалі придержуюся
Незламна• 27 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Вибачте, вік не вказала
В 10 месяцев уже было обычное питание 3 или 4 раза в день. Уже не помню, был полдник в 10 месяцев или нет. Кажется, пару печенюшек давали. Но при этом ГВ не убирала. Ребенок был на ГВ по требованию. Т.е. столько сколько надо.
Незламна• 27 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Вибачте, вік не вказала
Омлет в 10 месяцев как-то рановато...
Латвийские_Номера• 27 мая 2023
Слушая себя и ребенка
Двое детей, у обоих было по разному
Если вам и ребенку удобно, нравится, нет проблем с весом, животом,стулом - послать всех на***
Двое детей, у обоих было по разному
Ответ дляНезламна
Не розумію
То ж це і є основне, чи є ГВ чи нема)))
Бо я ж тоже тричі даю прикорм, плюс потім пізніше ще ягоду/йогурт/кефір/банан/ябл можу дать)))
Я саме притаю, коли ви «привчали/змушували» дитину саме їжу поїсти. От вранці встали - що робилося? Бігом на кухню чи плаче - дали грудь і потім сніданок-прикорм?
То ж це і є основне, чи є ГВ чи нема)))
Кіна не буде• 27 мая 2023
Ответ дляTeonaa
10міс
Оно дописала нижче
Дело ваше, конечно. Моей младшей тоже 10 мес. Она питается так
Завтрак - каша молочная с маслом, половинка яйца.
Обед. Суп с фрикаделькой или овощное пюре с фрикаделькой
Полдник грудь. Сейчас как раз ввожу творог и фрукты на полдник вместо гв.
Ужин или как завтрак, или как обед, фрукт.
На сон грудь. Ночью уже не кормлю с 12 до 7-8.
Кіна не буде• 27 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Не розумію
То ж це і є основне, чи є ГВ чи нема)))
Бегом на кухню, как всегда с детьми. Я часто даю кашу из пачки поэтому, растворимую, чтобы быстрее
Ответ дляНезламна
Омлет в 10 месяцев как-то рановато...
Та різні підходи ж є
Бо я і салат даю - капуста, огірок, посідор, олія
Я вже обрала оту систему що дитині можна все , крім заборонених дітям продуктів , у форматі безпечної подачі
Бо всі по різному радять, дах може з‘їхать
Я даю все, що можна людині, просто в рамках здорового харчування - тобто НЕ СМАЖУ, НЕ солю, НЕ сахарю. І якісні продукти - щоб масло було хороше, олія якась корисна - НЕ соняшникова.
Бо куча думок як треба і що і яке
Перемелица• 27 мая 2023
В 10 місяців було 5разове повноцінне харчування, грудне молоко було вже так - як води попити. Цінність молока у цей період вже не велика. Феритин цим точно не підняти. Шукайте гарного лікаря.
Незламна• 27 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Не розумію
То ж це і є основне, чи є ГВ чи нема)))
С возрастом ГВ не является основным. Скорее из серии запить еду. Ну и вечернее и ночное кормление.
Так же ГВ выполняет функцию антистресса для ребенка. Иногда в таком возрасте ему важно просто приложится к груди буквально на минуту.
ОноВамнадо• 27 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Вибачте, вік не вказала
А, ну раз не педіатр, тоді допобачення.
Я колись у однієї дуже класної консультантки з гв та догляду прочитала таке: у 1,5 роки у дитини має лишитися 5 прикладань: на сон нічний, після сна нічного, на сон денний, після сна денного і одне підранкове. Тобто, вже саме формулювання свідчить не про прийом їжі, а саме про прикладання. Чогось ця рекомендація мені тоді сподобалася, я так і робила. Приблизно з року прибирала прикладання, привчала пити воду в спеку, їсти за розкладом. Грудь давала за вимогою, але лише ситій і напоєній дитині.
Я десь до 1,6 повністю прибрала і підранкове, і після прокидання. Якось так само вийшло. Я вставала раніше, дитина ще спала і я вже поралася, або працювала і не мала змогу влягатися, щоб дати на прокидання. Два годування на сон мене настільки не обтяжували, що я першу дитину догодувала до 3.10, а другу - до 3.1. На денний сон у обох прибрала в 2.5 першу, в 1.9 другу.
А, згадала, чому сподобалося - бо я бачила у приятельки як дитина 3 р. оре ’дай цицю’ і рве блузку, щоб дістати. В громадському транспорті.
А ви робіть як зручно вам. Свекрусі кивайте на педіатра)))
Ермолайчик• 27 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Не розумію
То ж це і є основне, чи є ГВ чи нема)))
Прокинулися в 5 ранку - суміш, о 9 - каша, потім другий сніданок - кисломолочна , обід - супчик з різними видами м’яса, полуденок - фруктове пюре або свіжі фрукти, вечеря - каша іншого виду, яйце, на ніч - суміш.
Незламна• 27 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Та різні підходи ж є
Бо куча думок як треба і що і яке
Вы хотите угробить ребенку желудок?
Ответ дляЛатвийские_Номера
Слушая себя и ребенка
Двое детей, у обоих было по разному
Ні, все ок
Лише проблема по феритину. Тобто є вірогідність, що тауи бракує мікроелкмента! Но я даю яловичину, печінку, і вона в принципі кушає гарно. Але якщо вона не доїла і хниче, то я ж не годую насильно. Ні то ні - все. Дитина кушає сама, я в цей час поряд їм таке саме просто.
Зазвичай у дитини в тарілці щось м‘ясне(мясо по черзі, печінка, риба рідко); овоч (або брокколі/цвітна відварені, або взагалі салат зі свіж ов.); каша перемішана с творогом дитячим (для клейкості, бо з ложки розсипчасте злітає) і ягода/фрукт. Іноді мясо замяняю на сирники/омлет/варене яйце
Кушає пальцями - бере кусочок і в рот
Незламна• 27 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Зачем смесь при ГВ?
Ермолайчик• 27 мая 2023
Ответ дляНезламна
Зачем смесь при ГВ?
Я про свій досвід розповідаю. В мене діти на штучному були. Замість суміші - у автора ГВ звичайно
Ответ дляКіна не буде
І ви отак погодували і грудь не дали?
А об‘єм порції?
Дитина зранку йде на кухню?
Бо моя спить зі мною, і автоматом бере грудь як встає, я ще сплю
А об‘єм порції?
Дитина зранку йде на кухню?
Ответ дляПеремелица
Так дитина ж оізе все одно просто
Я взагалі теж підозрюю, що вона і сита до груді лізе
Ответ дляНезламна
Ну у мене щось схоже і відбувається при ГВ - я іноді і не чую ковтання. Но на груді знаходиться
Ніяк не можу розібратися
Добре. А яка кілткість прикорму?
Бо я наугад
Ніяк не можу розібратися
Добре. А яка кілткість прикорму?
Бо я наугад
Ответ дляЕрмолайчик
Я от трохи супи не розумію - мала поживна цінність. Нашо?
Ответ дляЕрмолайчик
Супи то для хворих наче (або якщо любиш)
Незламна• 27 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Ніяк не можу розібратися
Добре. А яка кілткість прикорму?
Бо я наугад
Ніяк не можу розібратися
Добре. А яка кілткість прикорму?
Бо я наугад
Ищите нормы. Наугад не дело. Вы и так даете то, что ребенку в 10 месяцев не стоит давать. Убьете желудок.
Нормы питания есть в инете, расписаны по месяцам чего и сколько. И что в каком возрасте можно давать. Я уже не помню этих норм, дети большие.
Ермолайчик• 27 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Це де таке написано🤦🏽♀️🤦🏽♀️🤦🏽♀️
Ермолайчик• 27 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Тому що в 1 рік моі Малі не хотіли їсти м’ясо крім як в супі. Типу з гарніром, або просто окремо з овочами.