Оно само купилось• 27 мая 2023

Аліменти. Провадження, розрахунок ітд

Відправила пакет доків на аліменти. 23.05.2023 прийшла смс, що лист вручено. В законі написано, що виконавець не пізніше, ніж на наступний день після отримання доків, має відкрити провадження. Але я в курсі, що це буде повільно)))) Тим більше, що виконавець ще має розрахувати заборгованість з 2019 року.

Які тепер мої дії мають бути? Чекати місяць на лист з відповіддю про відкриття провадження? Чи самій дзвонити і все дізнаватися?

Підкажіть будь ласка, хто знає, як краще.
Жена сантехника• 27 мая 2023
Ви в 2019 отримали рішення суду про призначення аліментів?

автор Оно само купилось • 27 мая 2023
Ответ дляЖена сантехника
Ні. В 2019 подала. З цієї дати в ухвалі суду присуджено сплату аліментів. Саму ухвалу отримала майже через рік. Виконавчий лист оформила у березні 2023.
Строку давності за аліментами немає.
Лінива, не каюсь• 27 мая 2023
Ждите неделю, потом звоните и тормошите. Как ’алиментщица’, могу сказать что я тормошу их каждый месяц, уже лет 10))
Поэтому придется Вам их позадалбывать. Если хотите видеть результат работы.
Лінива, не каюсь• 27 мая 2023
То что написано в законе ’на наступний день’ они могут растянуть месяца на 3.
автор Оно само купилось • 27 мая 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
О, так, я чула про це))

Мені насправді ті аліменти не так потрібні, як те, щоб він був боржником. І не міг ні на дітей подати на утримання, ні перешкодити виїзду за кордон. Зараз то вп, а от потім можуть бути трабли.
Лінива, не каюсь• 27 мая 2023
Ответ дляОно само купилось
О, так, я чула про це))

А что, если он должник, то выпустят без проблем за границу? Все равно нужно будет через суд брать разрешение. Хоть так хоть так ...
автор Оно само купилось • 27 мая 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Чудово розумію. Але можна дзвонити і скаржитися на гарячу лінію. Хоч щось робити. Тому і питаю, як мені краще робити і коли у тих, хто це вже проходив

автор Оно само купилось • 27 мая 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ні, лише за довідкою про заборгованість.
Лінива, не каюсь• 27 мая 2023
Ответ дляОно само купилось
Запросто можно. Вы сначала с ними будьте настойчивы. Если они открыто морозятся - звоните выше. Они реагируют на это.
Лінива, не каюсь• 27 мая 2023
Ответ дляОно само купилось
Какой период задолженности должен быть?
Малинка• 27 мая 2023
Ответ дляОно само купилось
Виїхати можна і без боргу. Вам потрібен документ від суду про визначення місця проживання дитини з вами. На місяць можна тоді виїзжати без перешкод. Але якщо й такого рішення не буде, а чоловік дозвіл нотаріальний добровільно не дає. Все вирішується за 2-3 тижні у службі захисту дітей. Безкоштовно. Хіба що конверт купляла
автор Оно само купилось • 27 мая 2023
Ответ дляМалинка
Це те, що називається висновок опіки?
Малинка• 27 мая 2023
Ответ дляОно само купилось
Це те, що називається висновок опіки?
Мабуть, я вже н пам´ятаю. Але його окремо на кожен виїзд треба брати. Легше зробити через суд.