Готова до другої• 28 мая 2023
Хімчистка Kims відгуки
Хочу віднести зимову куртку. Не зіпсують? Хто користувався їх послугами?
Готова до другої
• 28 мая 2023
Ответ дляКіна не буде
дохренадорого.
Ну я спрашивала то зимняя куртка 400 грн
Кіна не буде• 28 мая 2023
Ответ дляГотова до другої
я тоже спрашивала. пальто зимнее до колена, сухая чистка мне сказали 600 грн. гхм...
Братья Капли• 28 мая 2023
В чоловіка світло сіра зимова куртка, швидко брудняться. Після їхньої чистки, як нова. І в тому і в цьому році. Моє пальто теж,як новеньке
Девальвация• 28 мая 2023
Вже 8 років користуємося їх послугами, в тому числі ремонтуємо взуття. Поки що найкращі (м.Черкаси). І швидкість приємно вражає, бува часто що раніше вказано терміну готове замовлення.
Є і дешевші в нашому місті, але вже мали негативний досвід з однією...