Зараз все скажу• 28 мая 2023
Хто залишився жити з чоловіком зрадником?
Як змогли прийняти ситуацію?
Акукарача• 28 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Секс есть постоянный и забота.
Но видать ему не хватает.
Вы спите с ним после того, как изменил?!
Зараз все скажу
• 28 мая 2023
Ответ дляязззззь!!!
Ваш чоловік чудово все приховує, а ви з ним живете. Хтось вам сказав, що ваш не зраджує?) Сам чоловік? В мого колеги роман 3 роки вже, а дружина його в моєму ввдділі працює і не знає нічого. Любить чоловіка, а він демонструє, як він її кохає. Вмі на роботі їх солодкою парочкою звуть. Знаю про цей роман тільки я. Бо коханка його моя сусідка, а чоловвк тої люблячої жінки до неї приїздить, як їде на рибалку, або у відрядження.
Ви не відрізняєтесь нічім від тих жінок, які зрозуміли , що чоловік зрадник. І вони живуть, і ви живете. Колись ви перестанете теж рвати горло, що ваш не такий.
Ніхто не каже мій не такий. Він такий, але з ним живеться краще ніж одній. Як прийняти що таке буває у чоловіків?
І чи є причини щоб це приймати
Зараз все скажу
• 28 мая 2023
Ответ дляАкукарача
Ну можете жить с ним дальше, если много денег дает. Но спать с ним и любить его после его измены это противно и странно, не находите?
Нахожу конечно. Принять что это отношения просто комфорт и все
Хотя у многих я думаю со временем проходит любовь и у тех где нет измен. Совместная жизнь это не только любовь, это ещё комфортный быт.
А с кем спать ? С такими же блядуеами но на стороне?
язззззь!!!• 28 мая 2023
Ответ дляАкукарача
О боги, який жах))) А як шльондри сплять з одруженними, знаючі, що він з дружиною спить і не раз у місяць,
А не меньше ніж з коханкою?))) По суті всі жінки більш менш в однаковому положенні. Баби підстилки знають, що вони не єдині, одні жінки дізнались, що їм зрадюують, ви не дізнались поки що. Але це поки що. Не кажіть гоп, багато є історій, які волали мойнітакой.
Все залежить який у вас чоловік. Розумний, то не дізнаєтесь, а дурак себе поведінкою видасть, та переписками.
Зараз все скажу
• 28 мая 2023
Ответ дляАкукарача
Это не уверенность в себе. Изменяют как раз те, кто в себе не уверен, для самоутверждения. Нормальных уверенных в себе людей изменять не тянет, и они уважают свой выбор.
Много знаю знаю уверенных парней которые изменяют или часто меняют девушек.
Просто у некоторых вообще нет понятия уважать свой выбор.
Зараз все скажу
• 28 мая 2023
Ответ длябибизяна
За деньги можно нанять того, кто все будет решать за вас. В итоге все равно все упирается в деньги
Да, но деньги не у меня. Если бы было достаточно денег, то да я жила бы только одна.
язззззь!!!• 28 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
І чи є причини щоб це приймати
Я ж не вам відповідала) а іншій, що і її 100% зраджує, але вона вас цькує, що у вас самоповаги немає . У вас різниця з Чудовий каламбур невелика, ви знаєте, що чоловік зраджує, а вона ще не дізналась.
Зараз все скажу
• 28 мая 2023
Ответ дляАкукарача
Не может быть комфорта с изменщиком. Он лжец, предатель и может принести заразу в любой момент в ваш дом.
Согласна. Но выбирается из плохого лучшее решение
Зараз все скажу
• 28 мая 2023
Ответ дляАкукарача
Ещё нет. Были только догадки, но взяла телефон и все хорошо подтвердилось.
До этого предполонала конечно, но не пойман не вор. А теперь как-то так
язззззь!!!• 28 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Вам треба не доказувати комусь, а робити свій вибір і жити. Це нормально, коли людина вибирає краще . І ненормально, коли слухає, а що хтось,там якась ,надавить на самоповагу, і скаже:’ гей, ти дурна, в тебе немає самоповаги’. Хай та с самоповагою свій вибір робить, а не чужий по поличкам розбирає. Зазвичай таким критикам приходить непоганий урок, що б вони змогли поступити по своєму.
Зараз все скажу
• 28 мая 2023
Ответ дляязззззь!!!
Ось і я про це. Ну буду я спати з іншим, то знову ж після шлендр різних, буду коханкою, то після жінки, чи можно знайти хто взагалі поганий в ліжку чи погано з ним живеться
Почемучка• 28 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Согласна. Но и без отца не есть хороший пример для ребенка
Хороший.
Потому что он понимает что женщина не терпила.
Зараз все скажу
• 28 мая 2023
Ответ дляязззззь!!!
Зрозуміла. Я хочу розумної поради, нікому звичайно з близьких цього не розкажеш.
Боюсь напроти гарячки і втратити те що маю.
Я розумію що видні чоловіки, забезпечені часто зраджують.
язззззь!!!• 28 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Ще раз пишу, всі жінки в однаковому положені. Просто одні знають , що їм зрадили і у них є вибір. Інші не знають, а чоловіки все рівно шпилять других. І вибора в неї нема, вона думає, що їй не зраджують і мойнітакой. Комусь розумніші чоловіки дістались, комусь лохи, от і вся проблема. Розумного не спіймати, але це не значіть, що він не зраджує.
Зараз все скажу
• 28 мая 2023
Ответ дляПочемучка
Хороший.
Мені здається на жаль зараз взагалі змінилось у багатьох відношення до вірності(
А як краще думаєте як дитині краще жити в гарних умовах чи в так собі?
язззззь!!!• 28 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Як сердце підкаже робіть. Зможете з цим жити якийсь час, а може і завжди, то живіть. Найдете кохану людину, уходьте до нього. Бо , повірти, ви ніколи не забудите, що вас зрадили. Воно притупиться, чоловік загладить провину, але не забудете.
Почемучка• 28 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Я люблю себя. И понимаю мне с деньгами живётся лучше. Кто говорит что после развода женщина автоматически становится счастливой?
Да я не хочу чтоб мне изменяли. Если разведусь воспоминания остануттс и обида и боль и ещё буду знать что мужчина ещё больше гуляет, а я одна как белка в колесе.
Нет, вы не любите себя, не уважаете себя и обесцениваете себя и свои чувства.
Еще и показываете детям плохой пример.
Штаны в доме для вас главнее, чем вы.
Муж купил вас за дешево, поэтому он знает, что с вами так поступать можно
Еще и показываете детям плохой пример.
Штаны в доме для вас главнее, чем вы.
Акукарача• 28 мая 2023
Ответ дляязззззь!!!
Мне искренне вас жаль, что вы не знаете ни одного верного мужчину. А я знаю. Потому терпеть изменщика или блядуна никогда бы не стала. Даже если бы был ребенок от такого, отдала бы ему ребенка и пусть сам его воспитывает. Изменщик это тупое быдло, это не тот, кого можно любить, кому можно доверять.
Почемучка• 28 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Та і не у всіх одинакові фінансове становище з чоловіком . У чоловіка великий двоповерховий будинок в престижному районі, двоповерхова дача, гарна машина. Все майже дали батьки. І скоріше за все ще візьмуть квартиру. А в мене нема свого житла.
Ну говорю ж.
Муж дешевле вас купил, поэтому вы будете терпеть все.
Дальше вас ждёт много сюрпризов
Зараз все скажу
• 28 мая 2023
Ответ дляязззззь!!!
Знаю. Чи просто змінити відношення до цього якось спробувати
Акукарача• 28 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Многие изменяют друг другу, любви как таковой там нет. И если это обоих устраивает (измены партнера), может им имеет смысл так жить.
Но для верного смысла жить или иметь секс с изменщиком нет никакого.
Почемучка• 28 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Нет, не изменилось.
Я считаю, что ребёнок не должен жить в модели, где об маму вытирают ноги.
язззззь!!!• 28 мая 2023
Ответ дляПочемучка
Еще и показываете детям плохой пример.
Штаны в доме для вас главнее, чем вы.
Еще и показываете детям плохой пример.
Штаны в доме для вас главнее, чем вы.
Ось такі коментарі , автор, вам не потрібні, бо це все не правда. Ви хіба така? Ні. Дітям приклад? Так то дурна жінка, яка допустила, що б діти це знали. У розумної жінки тато буде кращим для дитини. Не втягне вона дитину в розборки.
Штани в домі це про що? Автор пише про комфорт для себе і дитини. Їй штани не потрібні.
Ви обісцінили автора вщент, то невідомо , як аи поступите . Сумніваюсь, що мовчки хряпните дверима, та гордо підете без сварок.
’Муж купил’ що це за пафосна фраза?) А ви з безробітнім живете? У кожної людини на світі , є саоя ціна. І у вас теж.
Акукарача• 28 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Если вы так сильно хотите быть с этим мужчиной, просто начните изменять ему сами. Может тогда вы сможете продолжать с ним жить без стресса.
Почемучка• 28 мая 2023
Ответ дляязззззь!!!
:))
Дети вырастут и все узнают сами.
И будут понимать, что мать все знала и закрывала глаза на это.
Дети вырастут и все узнают сами.
Акукарача• 28 мая 2023
Ответ дляязззззь!!!
А зачем обманывать ребенка? Если его отец тупое бледво, обязательно нахваливать перед ребенком несуществующие качества его отца? Ребенок это тоже человек, его тоже надо уважать, а не лить ему в уши нелепые истории.
язззззь!!!• 28 мая 2023
Ответ дляАкукарача
Господитибоже мой, ну і фантазерки тут)))) Ви мене не знаєте, ви не бачили, но нафантазували такого, що капець. Якщо я висказую свою думку, це не означає, що я пишу свій приклад. Досвіду зради я не проходила за 25 років. Але і кричати, що мійнетакий не буду.
Цькувати людину за її вибір не буду. Знецінювати людину не буду.
Я не знаю, зрадник тупоє бидло чи ні ( ну у вас і жаргон), ще раз кажу не зіткнулася . Ви вирішили , що покините чоловіка, то так і робіть. У автора свій вибір, його не потрібно критикувати.
Що до жалості вашої)))) себе жалійте.Вас скільки злоби, що нервовий зрив не за горами.
Акукарача• 28 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Поверьте. Изменщик это всегда закомплексованный дегенерат. Как бы он ни выглядел со стороны. Уверенному в себе любящему человеку не нужны измены. Он умеет выбирать, умеет ценить себя, свой выбор, свое тело и свое время и не пытается ничего доказать себе и другим.
язззззь!!!• 28 мая 2023
Ответ дляПочемучка
:))
Дети вырастут и все узнают сами.
Ваша модель життя, необов´язково буде у автора.
Почемучка• 28 мая 2023
Ответ дляязззззь!!!
:))
У меня есть опыт измен.
Я выставила мужа первого с его же квартиры, с чемоданами.
До решения суда он жил не с нами.
До суда было решено, что мы остаемся жить в этой квартире, он забрал себе только свою машину и вещи.
Я никому не позволю меня унижать. Он полностью осознал свою вину и много раз приползал, что б наладить отношения. Он платит алименты, забирает детей к себе, берет их на отдых. У нас остались прекрасные отношения с ним.
Сейчас я во втором браке и у нас брачный контракт. Потому что я хочу обезопасить себя и своих детей + контракт обязывает.
Но знать, что твой муж периодически когото шпилит и потом ложится к тебе в постель, это вообще что?
Кем надо быть и как не любить себя, что б это все вывозить?
Ради денег? Серьезно? Нет.
Это не для меня.
Но я самодостаточная, всегда работала, хотя могла и не работать, деньги все вложила в недвижимость. И даже если б муж отсудил квартиру, мне б было куда идти. А если нет, то аренда + работа и все было б ок.
Но терпеть, нет. Извольте, это для слабаков.
У меня есть опыт измен.
До решения суда он жил не с нами.
Ради денег? Серьезно? Нет.
Это не для меня.