Зараз все скажу• 28 мая 2023
Хто залишився жити з чоловіком зрадником?
Як змогли прийняти ситуацію?
Чудовий каламбур• 28 мая 2023
Ті, в кого немає самоповаги. І таких жінок, на жаль, достатньо в Україні.
ПриснитсяЖЕ• 28 мая 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Це ви про себе пишете? Чи звідки ви знаєте, чи є самоповага в сторонніх жінок?
Чудовий каламбур• 28 мая 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Очевидно, якщо жінка заплющує очі на зради партнера, то в неї немає поваги до себе. До речі, заради справедливості, це стосується і чоловіків теж, яких жінки зраджують.
Почемучка• 28 мая 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Женщина которая знает себе цену не пройдёт на такое.
Почемучка• 28 мая 2023
Ответ дляБілка в колесі
Зачем так издеваться над собой и убивать себя?
Потому что для них нет ничего ценнее, чем штаны в доме
Дама-мадама• 28 мая 2023
Я думаю сильно перебільшена зрада. Якщо гуляє чоловік то за- до побачення. А якщо один раз- і хороша сімʼя, то варто подумати.
Жінка з перцем• 28 мая 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
У женщины должен быть выбор. А не что люди скажут
ПриснитсяЖЕ• 28 мая 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
А з чого ви взяли, що всі жінки, що залишилися з чоловіком після зради, заплющують на це очі? Більшість живе собі на втіху, має коханців, з чоловіка гроші й інші матеріальні блага тягне, давлячи на почуття провини. То ви якусь ’терпилу’ описали
Чудовий каламбур• 28 мая 2023
Ответ дляДама-мадама
Якщо був один раз, то згодом буде й другий. А якщо не буде - то швидше за все, він добре приховає це.
Цирк на дроті• 28 мая 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Залишатись зі зрадником - це як раз про відсутність самоповаги.
Виключення -ситуації, коли жінці необхіден час, щоб не просто з дітьми в ніч йти. Але це час не на роки
Дама-мадама• 28 мая 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Наше суспільство звикло до того, що мужики блядуни, але і жінки час провокують. Тому я думаю потрібно переглянути відношення до цього. Може сімʼя бути прекрасною, а чоловік гулянці і що? Кінець світу?
Жінка з перцем• 28 мая 2023
Для меня важнее, как ведёт себя мужчина после. Могу выделить 3 типа. Первый - начинает придираться к жене без причины, становится грубым, забивает на её потребности, отказывается от секса, пускает семейный бюджет на любовницу.
Второй - никак не меняется, скрывает факт измены, не расстрачивает деньги семьи, что сложно о чем-то догадаться.
Третий - отношения с женой становятся лучше и свежее, секс разнообразные и с огоньком, начинает дарить ей подарки.
Если первый тип, то тут уходить надо из-за отношения, а не измены. Если второй или третий, то нормально
Чудовий каламбур• 28 мая 2023
Ответ дляДама-мадама
Якщо ви б жили з людиною, яка зрадила, бо ’дітям потрібен батько’, то я вам щиро співчуваю.
Попельшка• 28 мая 2023
Ответ дляДама-мадама
Хорошая семья при левых бабах? Правда? 🤣
Зараз все скажу
• 28 мая 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
А ідуть від чоловіків також не завжди розумні жінки. Палять гарячку, а потім тянуть одні дітей, поки чоловік насолоджується життям.
Кажу як людина яка розлучалась з чоловіком майже на чотири роки і зійшлась.
Він звав раніше, але я була горда і пахала днями. На початку війни зійшлися. Так це вже не ідеальні відносини, але доводиться вибирати що зручніше в цей момент.
Жінка з перцем• 28 мая 2023
И я, конечно же, ожидаю того же от мужчины. А не мужчинам можно изменять, а женщинам нет. Со всеми может случится влюблённость или желание разнообразия
Зараз все скажу
• 28 мая 2023
Ответ дляБілка в колесі
Я вибираю в данний момент , що зручніше.
Не кажу що буду жити з ним весь час, можливо і піду в потрібний момент
Попельшка• 28 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Только в Украине можно услышать эти два слова - ’тянуть дитей!’
Как там? Не разводись, ты что! Одна дитей тянуть хочешь??
Ну это же пи@дец! 🤮🤮🤮🤮🤮
Жінка з перцем• 28 мая 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Самоповага это об уважении к себе и своему мнению. Если не можете простить измену - уходите, можете - не уходите. Надо уважать именно себя, а не как там у нас общество думает
Зараз все скажу
• 28 мая 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
А де повага у тіх жінок що потім ходять по кругу? І сплять з такими ж зрадниками, але ще й не мають сім´ї .
І не розказуйте казки , що всім легко знайти нових ідеальних чоловіків. Чи кайф жити і тянути все одній?
Звісно аби матеріально в мене було все супер , то не думаючи пішла..
А так складно жити на зарплату з дитиною
Зараз все скажу
• 28 мая 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Але дуже багато хто зраджує!!!
Цирк на дроті• 28 мая 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Конечно, нет одинаковых ситуаций, с этим соглашусь. И даже тот, кто изменил, может раскаиваться и делать всё, чтобы исправить этот проступок. Только в этом случае можно задумываться о прощении.
Но очень часто всё не так. И ’прощают’ потому, что не могут/боятся что-то изменить. А потом всю жизнь это помнят и разрушают себя.
И общество здесь не при чём. Есть психологические и энергетические законы, которые действуют на всех одинаково.
А у нас скорее общество лояльно относится к женщинам, терпящим измену
Зараз все скажу
• 28 мая 2023
Ответ дляПочемучка
Нет . Ошибаетесь .
Собственный комфорт и комфорт ребенка.
Для меня секс не главное в жизни.
Жила одна и вообще не было на это время.
Собственный комфорт и комфорт ребенка.
Для меня секс не главное в жизни.
Омлетик• 28 мая 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Ой, ну бувають різні ситуації. І різні зради. Скільки я таких жінок знаю, кому зраджували і живуть далі і в яких при цьому самооцінка вище неба і корона на голові.
Омлетик• 28 мая 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Ой повірте, майже 90 % чоловіків хоч раз зраджують і при цьому не всі 90% жінок знають про зради
Зараз все скажу
• 28 мая 2023
Ответ дляДама-мадама
Періодично гуляє. Коли ми розлучались , я також рахую це зрадою. Бо не сказав правди.
Ми колись розмовляли з подружкою стосовно зради. В неї в чоловіка нічого за другою і вона багато чого тягне в сім´ї. Її чоловік не зраджує. Я їй кажу а тм впевнена , що моючі гроші він не буде зраджувати. Вона погодилась , що в її чоловіка навіть грошей зрадити нема.
Цирк на дроті• 28 мая 2023
Ответ дляЖінка з перцем
А самоуважение - это действительно ценность своего мнения, потому что есть ощущение собственной ценности. А когда оно есть, то женщина не позволит поступать с собой недостойным образом. И с таким человеком рядом находиться не будет.
А не использование оправдания, что я осталась и терплю, потому что это моё решение.
Да, имеет право на такое решение, имеет право выбирать, что делать со своей жизнью, имеет право выбирать удобство, но о самоуважении в этом случае речь не идёт. И на самоощущении это в любом случае будет сказываться. Другое дело, захочется ли это замечать)
Зараз все скажу
• 28 мая 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Так він періодично зраджує. Такий він. Але і багато жінок знаю залюбки б були раді опинитися на моєму місці і створити сім´ю, бо є гроші, не напряжний в побуті, вирішує всі наші проблеми .