всемВсёИмного• 28 мая 2023
Когда мужчины начинают встречаться с девушкой, на какие звоночки они обращают
внимание?
Фима Собак• 28 мая 2023
Ответ дляЩедрик
А якщо мої дідусі/прадідусі поховані не те що в різних областях, а і в різних країнах, то що казати? І я 15 років жила в одному місті, потім 10 років в іншому, потім 10 років ще в іншому, де купила квартиру. Звідки я?
Людина світу, яка поки не вибрала де пускати коріння бо ви або дуже любите або вимушені експериментувати і переїздити з місця на місце. Тому наврядчи можна сказати що ви з певного міста чи країни. Сподіваюсь ви зможете відшукати ту країну, яка зможе стати домом для ваших дітей.
Щедрик• 28 мая 2023
Ответ дляФима Собак
Але ж я не можу сказати у відповідь на питання ’звідки ви’ - ’я не знаю ’)))) це буде трохи дивно