всемВсёИмного• 28 мая 2023

Когда мужчины начинают встречаться с девушкой, на какие звоночки они обращают

внимание?
фан L.O.S.T.• 28 мая 2023
пошло вон чмо и насильник

Директриссимо• 28 мая 2023
Які звіночки ви про що?
Автор ви не похмелилися зранку?
автор всемВсёИмного • 28 мая 2023
Ответ дляДиректриссимо
Які звіночки ви про що?
Автор ви не похмелилися зранку?
Что плохая хозяйка, жена, мать, неверная
Love_Love_Love_• 28 мая 2023
Не на звоночки, а на чка колокольчики,
Директриссимо• 28 мая 2023
Ответ длявсемВсёИмного
А чоловік при цьому який?
Бухає, б´є та тільки і вміє розповідати що всі жінки шльондри?
автор всемВсёИмного • 28 мая 2023
Ответ дляДиректриссимо
А чоловік при цьому який?
А вы часто таких в жизни встречаете?
Хи хи, ну ну• 28 мая 2023
На те, що корислива( і це не тільки про гроші), не готує їсти, строїть багато з себе. Хоча останнє напевно дотичне до багатьох дівчат, особливо Київ . Дівчата спочатку щось таке з себе строять, а потім у них всі чоловіки козли, одружуватися не хочуть.
Кукарачка• 28 мая 2023
Ответ длявсемВсёИмного
А вы хороший муж, хозяйственный, отец хороший, верный?
Директриссимо• 28 мая 2023
Ответ длявсемВсёИмного
А вы часто таких в жизни встречаете?
Так зустрічаю таких. Не часто але є такі знайомі чоловіки.
Особливо смішно що такі балаболи ДУЖЕ хочуть сісти на шию багатій дівчині.
Добре хоч дівчата таких альфонсо на мінімалках не зважають

Хи хи, ну ну• 28 мая 2023
Автор, а вам скільки років?
Директриссимо• 28 мая 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Дівчина не повинна вестися на всякі штани тільки щоб не бути самотньою.
Зараз не середні віки де в 16 жінка вже старуха була.
Так якщо жінка шукає собі партнера а не ярмо на шию то це обурює всіх халявщиків чоловіків.
автор всемВсёИмного • 28 мая 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
А что именно из себя строят? Не люблю когда любого человека оценивают с этой позиции. Звучит как от обиженки комментарий. Это не характеристика
Директриссимо• 28 мая 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Не зважайте на ту пані, скоріше за все це гімн всіх хто вискочив заміж аби за когось і тепер заздрить тим хто себе цінує і має вибір чоловіків.
Кукарачка• 28 мая 2023
Ответ длявсемВсёИмного
обиженка тут пока только вы
автор всемВсёИмного • 28 мая 2023
Ответ дляДиректриссимо
Там нет про ярмо на шею. Правильно, что не жлобиха и есть готовит.
Про то, что не должна отвечать симпатией на ухаживания, если парень не нравится, тоже правильно. Но и не морочить голову
Фима Собак• 28 мая 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Хто з ’Киянок’ вас так образив? 👀
Я би сказала що Киянки в 5-6 поколінні, навпаки дуже інтелігентні, цікаві і незалежні. А от ті які ’киянками’ стали нещодавно, от там заморочок необерешся.
Хи хи, ну ну• 28 мая 2023
Ответ дляФима Собак
Хто з ’Киянок’ вас так образив? 👀
Мене особисто ніхто не ображав, я жінка. Киянки маю на увазі ті, хто живе в Києві, не з приїжджих. Але хто коли переїхав- то вже інша справа. Це просто збірний образ.
Форс мажор• 28 мая 2023
Они обращают внимание на образование девушки, сколько она зарабатывает, ее интересы, любит ли долбать мозг по мелочам и придираться.
Вот последнее для них прям гонг))
Кусман Сиру• 28 мая 2023
Ответ дляФима Собак
Хто з ’Киянок’ вас так образив? 👀
О, це точно. Моя донька вже виходить корінна киянка , в 3 поколінні. Діда перевезли з підприємством з Харкова, коли міняли столицю. Зараз на курсах в Празі. В групі багато дівчат з різних куточків України. То дочку щиро здивувало, що дівчата кажуть , що вони з міста, хоча насправді з села. Кажуть, з Чернівців, хоча з області. Коли моя казала, що з Києва, її питали, з якої області. Коли казала, що з центру, питали зі сміхом , Може з Хрещатика? Дочка відповідала Так, Хрещатик недалеко. Потім питала мене, нащо дівчата з сіл брешуть, що вони з міста?

Кусман Сиру• 28 мая 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Ні, це величезна різниця. Купити в жк квартиру не означає стати киянкою
Фима Собак• 28 мая 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Жити в Києві, то ще не значить бути киянкою.
Особисто для мене ти звідти, де поховані твої дідусі/прадідусі. Бо саме ті цінності і традиції ти несеш.
У мене багато знайомих з Києва, сімейну історію яких якщо копнути глибше, то насправді вони з Сумської чи Чернігівської області, є і велика кількість батьки яких були народжені десь в рашці. А от справжніх киян з понад сотні знайомих знаю тільки 3х.
Саме цікаве, що 2 з цих родин поколіннями спілкувалися виключно українською мовою.
автор всемВсёИмного • 28 мая 2023
Ответ дляКусман Сиру
Кого с людей это сейчас волнует? Может у вас ещё есть дворянские корни?
Кусман Сиру• 28 мая 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Есть определённые правила. Мои корни из харьковской области, харьковских помещиков Кушнаревых , раскулаченных революцией. Дворянства в феодальной Украине не было. Была гетьманщина, шляхтичи, помещики
Фима Собак• 28 мая 2023
Ответ дляКусман Сиру
Бо назву села ніхто не знатиме. І в їх розумінні місто вочевидь звучить більш престижно і пафосно, то можна собі дозволити і повикаблучуватися.
Кусман Сиру• 28 мая 2023
Ответ дляФима Собак
Так і є. Але при цьому чомусь саме киянкам закидають тут в коментарях, що вони ´З себе багато строять ´
пані Солоха• 28 мая 2023
я обращаю, не жадная ли
Кусман Сиру• 28 мая 2023
Ответ дляпані Солоха
я обращаю, не жадная ли
Вы альфонс?
пані Солоха• 28 мая 2023
Ответ дляКусман Сиру
Вы альфонс?
нет, просто мелочный
Кусман Сиру• 28 мая 2023
Ответ дляпані Солоха
я обращаю, не жадная ли
Нормальная женщина , если вы конечно ищите жену, обязана быть в меру жадной, т.к она в будущем будет разумно распоряжаться семейным бюджетом и вашими же деньгами. Женщина, мечущая деньгами, это пугающее зрелище, как писал популярный психолог
Щедрик• 28 мая 2023
Ответ дляФима Собак
А якщо мої дідусі/прадідусі поховані не те що в різних областях, а і в різних країнах, то що казати? І я 15 років жила в одному місті, потім 10 років в іншому, потім 10 років ще в іншому, де купила квартиру. Звідки я?