Тумба-юмба• 28 мая 2023

Як пережити брехню чоловіка... Болить сильно...

Продовження моєї теми "Коллега женщина и муж". Все виявилось, як багато і писало, що стосунки вони підтримують до сих пір. Ми сварилися через неї в вересні 2022 року і він обіцяв з колегою не підтримувати стосунки.
Але тиждень назад я відчула, що щось з чоловіком відбувається. Почала знову говорити про колегу, він клянуся, що з вересня спілкування не було. Але я відчувала не правду. І я зробила деталізацію його дзвінків і там виявилось, що він з нею спілкується досі. 14, 17,20 травня вони спілкувалися поза моєю спиною, поки я з дитиною ходила гуляти. Так боляче. Він погодився подзвонити їй, все з´ясувати, я з нею говорила, вона вибачалась і обоє пообіцяли, що спілкування більше не буде. Він видалив її номер.
І все начебто позаду, але на душі так погано. Як пережити цю брехню? Як почати довіряти знову?
Злива інформації• 28 мая 2023
Ответ дляТумба-юмба
Як це не має сім´ї, в мене чудова сім´я і це єдиний випадок не порозуміння. І одні пишуть, що тут взагалі нічого страшного не має, а інші, що прям не має сім´ї. Все є. Але довіра не та тепер, ось в чому проблема.
Так яка сімʼя, якщо ви не довіряєте чоловіку?

ПироженкА• 28 мая 2023
Ответ дляТумба-юмба
20 років разом, особлива дитина...
Ребенка ему и фее.
автор Тумба-юмба • 28 мая 2023
Ответ дляМеряю от 0
Я не розумію, якщо вони по роботі спілкуються - в чому проблема?
Не лише по роботі, дуже часто, вони все рік не працюють разом, ми в іншому місті, а вони спілкуються, знаючи що мені не приємно
автор Тумба-юмба • 28 мая 2023
Ответ дляБіле пальто
Это вообще дно… так себя не уважать
Я як раз себе дуже поважаю, і не дам робити щось за моєю спиною!
автор Тумба-юмба • 28 мая 2023
Ответ длядамаАмстердама
Так вы же запрещаете, как ему ещё общаться? Детализация звонков, разговоры с сотрудницей мужа, автор, вы чего??
Дав привід, брехав і я знайшла підтвердження цього
автор Тумба-юмба • 28 мая 2023
Ответ длядамаАмстердама
Вот вам автор скучно
Ну, як ваш чоловік буде за вашою спиною з іншою спілкуватись, то можливо і ви заскучаєте
Встидаюся запитать• 28 мая 2023
Испанский стыд! 🤦‍♀️О чем вы говорили с этой коллегой? Я бы умерла от стыда на вашем месте и на месте мужа. Разбирайтесь в своей семье: не доверяете, разводитесь!
автор Тумба-юмба • 28 мая 2023
Ответ длядамаАмстердама
Бежать ему от вас надо, вы интересная, автор. Бедный мужик
Ну мою довіру ці двоє зруйнували, чого не зробити бумеранг!?
автор Тумба-юмба • 28 мая 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Зайнятися своїми справами, до чоловіка не лізти і не перевіряти нічого для власного спокою
І ходити з рогами!? Ні, дякую

Злива інформації• 28 мая 2023
Ответ дляТумба-юмба
Нууу я би один раз сказала, що мені це не подобається. І все.
автор Тумба-юмба • 28 мая 2023
Ответ дляПироженкА
Я бы с ее мужем пообщалась на эту тему.
Ми з нею спілкувались при її чоловіку, він чув як вона виправдовувалась. Але вона і чоловіку бреше, коли взяла слухавку, то при ньому говорила, що сто років не чула мого чоловіка, хоча вони день назад спілкувались...
Злива інформації• 28 мая 2023
Ответ дляТумба-юмба
Який бумеранг?

Насерти під двері тій жінці? От що ви зробите?
Ця жінка вам не присягалася у вірності і у коханні. Розбирайтеся зі своїм ловеласом недодєланим
автор Тумба-юмба • 28 мая 2023
Ответ дляЗлива інформації
Довіряла до вчора, зараз працюю над цим, він признав провину, вибачився.
Злива інформації• 28 мая 2023
Ответ дляТумба-юмба
І що далі?
автор Тумба-юмба • 28 мая 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Я з нею знайома, ми в неї і вдома разом були. Це близька подруга мого чоловіка, яка знає поважає нашу сім´ю. Тому ми і поспілкувалися.
Встидаюся запитать• 28 мая 2023
Ответ дляТумба-юмба
Тому я ще хотіла зруйнувати їх відносини і довіру, хотіла, щоб він те що вона йому розповідає по секрету про колег, довів до їх відома, А там не гарні речі, тоді б і довіри в них не було, але він не погоджується на такий варіант...
Автор, вы душная, неумная и останетесь одна.
ПироженкА• 28 мая 2023
Ответ дляТумба-юмба
вот для этого и с мужем коллеги и поговорить. Спросить, как он относится к этому общению, рассказать про детализацию звонков. и посмотреть на реакцию.
автор Тумба-юмба • 28 мая 2023
Ответ дляЗлива інформації
Який бумеранг?

А ви всіх чоловіків ненавидите? Звідки скільки агресії? Жінки теж є ще ті, в любу сім´ю влізуть подружити, послухати, підтримати...
Встидаюся запитать• 28 мая 2023
Ответ дляТумба-юмба
Удалено администрацией...

автор Тумба-юмба • 28 мая 2023
Ответ дляЗлива інформації
І що далі?
Життя покаже, поки стараюся це пережити, бо болить
Кринжова баба• 28 мая 2023
Такий крінж. Ви не ловили їх на романтичній переписці і все одно ревнуєте?
Злива інформації• 28 мая 2023
Ответ дляТумба-юмба
Чого ненавиджу? Деяких поважаю, із деякими дружні стосунки. Із деякими суто ділові. Чоловік є

Але принижуватись і слідкувати за чоловіком не буду.
Злива інформації• 28 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
Капець
автор Тумба-юмба • 28 мая 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
А щоб ви зробили в такій ситуації? Така розумна і легка жіночка? Що на форумі обзиває іншу жінку ?
Наездница• 28 мая 2023
Скажіть що Ви не працюєте і маєте багато вільного часу для роздумів...бо іншого варіанту я не можу знайти,щоб зрозуміти це все..
автор Тумба-юмба • 28 мая 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Удалено администрацией...
Злива інформації• 28 мая 2023
Ответ дляТумба-юмба
Тому і спілкується із іншою жінкою, бо з вами нема про що
Злива інформації• 28 мая 2023
Ответ дляТумба-юмба
Удалено администрацией...
Так вони коханці? Чи просто спілкуються?
Наездница• 28 мая 2023
Ответ дляТумба-юмба
Удалено администрацией...
Навіщо свої думки писати на форумі, якщо Ви не готові до поглядів з іншого боку?
Встидаюся запитать• 28 мая 2023
Ответ дляТумба-юмба
Я не обзываю, говорю как есть. Я не контролирую мужа, для меня не вариант жить с кем-то, кому я не доверяю. Он свободный человек: с кем хочет, с тем разговаривает, встречается. И так же он ко мне относится.