Тумба-юмба• 28 мая 2023
Як пережити брехню чоловіка... Болить сильно...
Продовження моєї теми "Коллега женщина и муж". Все виявилось, як багато і писало, що стосунки вони підтримують до сих пір. Ми сварилися через неї в вересні 2022 року і він обіцяв з колегою не підтримувати стосунки.
Але тиждень назад я відчула, що щось з чоловіком відбувається. Почала знову говорити про колегу, він клянуся, що з вересня спілкування не було. Але я відчувала не правду. І я зробила деталізацію його дзвінків і там виявилось, що він з нею спілкується досі. 14, 17,20 травня вони спілкувалися поза моєю спиною, поки я з дитиною ходила гуляти. Так боляче. Він погодився подзвонити їй, все з´ясувати, я з нею говорила, вона вибачалась і обоє пообіцяли, що спілкування більше не буде. Він видалив її номер.
І все начебто позаду, але на душі так погано. Як пережити цю брехню? Як почати довіряти знову?
Злива інформації• 28 мая 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Какая прелесть.
И во всех так будет.
А если не будет то ему ноги ломают, специально обученные люди из Загса.
Ах да, надоуметьвыбиратьмужа. Помним))
И во всех так будет.
Ах да, надоуметьвыбиратьмужа. Помним))
Ні, не надауметьввыбиратьмужа, а не живите с мудаками
Ніколи не збрешу• 28 мая 2023
Ответ дляТайТаке
Т.е жещина по умолчанию раб???
Т.е ребенок по умолчанию инструмент шантажа?
ЯблокоРаздора• 28 мая 2023
Ответ дляТумба-юмба
А щоб ви зробили в такій ситуації? Така розумна і легка жіночка? Що на форумі обзиває іншу жінку ?
Те саме, що і ви можливо. Тут всі так спокійно реагують, поки то не в їхній сім´ї відбувається. А так, переживали б точно так само, як ви, автор. Або негатив вам пишуть такі самі, як та жінка. Така ніби класна вся, тільки чогось своєю сім´єю не займається, а лізе до чоловіка одруженого в якого ще й дитина особлива. Ясно, що до вашого чоловіка теж питання є і не мало, але вона теж не дуже адекватна. Я собі не уявляю, щоб я так до чоловіка лізла чужого і з дитиною особливою. Коли в вас якісь проблеми накопичилися, втома у двох, а тут вона така вся розуміюча. Вас принизити тут пробують такі самі, як вона. Була б така класна, жила б щасливо зі своїм чоловіком. А так свою сім´ю нормальну не створила і в чужі лізе.
Злива інформації• 28 мая 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
А був би чоловік не дон жуан недодєланий, то не шукав би собі пригоди
На пів ставки• 28 мая 2023
Ответ дляПедиатор_я
Вони як друзі спілкуються чи обговорюють сексуальні фантазії? Якщо перше, то мене б взагалі це не турбувало б. Якщо ж друге, ну тут ви нічого зробити не можете. Я б відпустила у вільне плавання
Еге ж. Як друзі не буває! Як друзі то хтось з двох хоче сексу але ще не насмілився запропонувать!! Я таких ’друзів’ ліквідую миттю! Вже за життя три такі ’подружки’ підлізали .
ЯблокоРаздора• 28 мая 2023
Ответ дляЗлива інформації
То вже друге питання. Але налетіли всі на автора, яка вона не така, не цікава, і поговорити з нею нема про що, і сім´ї нема. То не наша справа. Але для чого такий негатив писати? Не можна трохи підтримати? Кажіть мені що хочете, але 95% тих, хто тут автору купу г**на пишуть, в подібній ситуації так само будуть сидіти і переживати, плакати, а не зберуть речі за годину і підуть спокійно розлучатися, ще й з дитиною особливою і після 20 років шлюбу. І то нормально. А от коли емоції спадуть, вона вже розбереться, що їй з чоловіком робити.
Злива інформації• 28 мая 2023
Ответ дляТворческий типаж
У вас муж как сынок вы с его девушками беседуете, детский сад)))
Ще й з чоловіком отої прастітуткі хоче провести рандеву
Творческий типаж• 28 мая 2023
Ответ дляТумба-юмба
Ну люблю, ціную сім´ю, не хочу дитину без батька залишити. Але боляче дуже(
Это вы себя успокаиваете не хочу дитину лишаты, ребёнку через несколько лет вообще всеравно будет отдельно жить будет, а это вы боитесь сама остаться, но он ещё хорошо устроился )
Прокачую сідниці• 28 мая 2023
Ответ дляТумба-юмба
І ходити з рогами!? Ні, дякую
рога по телефону или как? тем более она замужем и живёт далеко?
Творческий типаж• 28 мая 2023
Ответ дляТумба-юмба
Я прибираю не потрібне спілкування, яке може виявитись потім таким, що дитина буде без тата
Автор это вы себе мечтаете, свинья болото найдёт и общаться он будет дальше с ней или другой у него такой типаж
Ніколи не збрешу• 28 мая 2023
Ответ дляТумба-юмба
Дякую, теж так думаю.
Ага, давайте, ускорьте процесс ухода вашего мужа от вас.
Нужно думать на несколько шагов вперёд, вы сделаете ее свободной женщиной, вот ваш муж обрадуется-то)
Все буде• 28 мая 2023
Три роки тому була на вашому місці, в результаті вони стали коханцями і ми розлучились. До сих пір не маю відповіді: а що треба було робити? Телефони перевіряти, стрибати вище голови щоб стати уважною, чуйною, сексуальною? Ревнувати, дзвонити тій жінці казати щоб не розбивала родину? Не знаю, думаю він все розумів та це був його вибір. Я пішла з маленькою дитиною, а це знаєте тільки в казках легко ростити дитину самотужки. Я багато читала форумів, історій, є варіант - це сказати, щоб він звільнявся. Якщо у них ще не дійшло далеко та ви зможете пробачити, то єдиний варіант повністю поміняти оточення. А так, на жаль, майже 100% це переросте в щось більше. Якщо вже не переросло. Я свого часу закрила очі на дзвіночки, зараз пожинаю плоди.
Педиатор_я• 28 мая 2023
Ответ дляНа пів ставки
У мого хлопця половина друзів - дівчата. Я не уявляю, якби оце за ним бігала і забороняла з ними спілкуватися. Стосунки / шлюб - це не в´язниця, щоб тільки з дівчиною/дружиною спілкуватися 😅
Аноним_1857• 28 мая 2023
Ответ дляТумба-юмба
Дякую, теж так думаю.
А что вы ему скажете? Что его жена общается с бывшим коллегой, который теперь живёт за тысячу км?
На пів ставки• 28 мая 2023
Ответ дляПедиатор_я
Ню-ню
Тумба-юмба
• 28 мая 2023
Ответ дляВсе буде
Дякую за вашу історію ❤️
Тумба-юмба
• 28 мая 2023
Ответ дляАноним_1857
Я не буду спілкуватись з її чоловіком, це виключено. Там я згодилась з іншою думкою автора
Тумба-юмба
• 28 мая 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Я його не тримаю. Я молода і приваблива, тому взагалі не бачу сенсу тривати його якщо йому це не потрібно. Але на даний момент із претензій лише спілкування за спиною. А це не повід руйнувати сім´ю . Як далі буде лише життя покаже
Тумба-юмба
• 28 мая 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Дякую за підтримку❤️
Тумба-юмба
• 28 мая 2023
Ответ дляЗлива інформації
Кожна так думає, поки не прийде час Х
Тумба-юмба
• 28 мая 2023
Ответ дляНа пів ставки
Аналогічно, скільки в мене було можливостей знайти пригоди на стороні, але не потрібно мені. Мене все влаштовує в сім´ї, в моїй, чужого не треба.
Тумба-юмба
• 28 мая 2023
Ответ дляЗлива інформації
Я не хочу ніяких рандеву, я сказала своє рішення, чоловік вибачився, далі життя покаже, що воно таке було
Злива інформації• 28 мая 2023
Ответ дляТумба-юмба
Кожна так думає, поки не прийде час Х
Ну у мене перший чоловік коханку знайшов. Я дізналася. Поки він дійшов додому, його речі стояли у підʼїзді і були нові замки на дверях.
До тієї жінки не ходила, не дзвонила. З чоловіком не розбиралася що до чого і чому він таке зробив.
Злива інформації• 28 мая 2023
Ответ дляТумба-юмба
А ваш чоловік шукає
Лінива, не каюсь• 29 мая 2023
Ответ дляТумба-юмба
А я кохаю свого чоловіка, він в мене перший і єдиний. Раз і на все життя, так прожили мої дідусі з бабусями, батьки, так хочу і я. Все для цього роблю. Але тут потрібно бажання обох.
Так и делайте. Он же не обязан жить как вы и думать как вы. Вам не хочется общения с другими мужчинами, а ему хочется с другими женщинами. И чтт вы все делаете для того чтобы ваш муж был от вас без ума 20 лет? Конкретно? Телефон мониторите и переписки? Или что-то еще? Раз хотите одного и до конца дней, то тогда прекращайте следить за ним как бодигард. Маниакально добиваться его верности. Он сделает так, что вы все равно не узнаете. Займитесь лучше собой э любимой, если вы, конечно у себя любимая, а не вся жизнь на муже сомкнулась.
Лінива, не каюсь• 29 мая 2023
Ответ дляТумба-юмба
Так, все добре, окрім цього випадку
Дайте мужчине пофлиртовать. Он живой человек. Вы что.. В сексе тигрица? Или может в искусстве флирта с мужем ас? Или Супер манкая, сексуалтная дама? Или жить одними заботами это по-вашему очень интересно? Хороший отец и муж? Скажите вообще спасибо ему что так. Все имеют право на флирт и новые эмоции. Но вам не надо, а ему надо. Брак - не тюрьма.
Ворожу на каві• 29 мая 2023
Ответ дляТумба-юмба
Господи, яке «лише»? Ваш чоловік вас та ваші почуття не ставить ні в що. Інакше так не робив би. Все, що тут допоможе, то це ваша рішучість. Треба донести до нього те, що далі- розлучення. Якщо він цінує вас та шлюб. Все, назад дороги немає. Тепер нехай він вашу довіру повертає, як хоче. А ні, то на всі чотири сторони. Якщо сімʼї немає, то нема чого руйнувати.