БезПаспортаНеПродаю• 29 мая 2023
Як пояснити дитині причину розлучення?
Справжня причина: зрада після зради. (3 роки тому зрадив, валявся в ногах, обіцяв докажу-покажу-люблю-трамвай-куплю. Дала шанс і те саме, ще й купив повію, не по пʼяні, не випадково).
Дитина: син 13 років. Брехати не хочу, але як сказати? Допитує деталі чому розлучаюсь. Говорить ти просто сердита на папу, це пройде. Коли бачить що не пройде, називає зрадницею. Просить помиритись і все таке.
Як пояснити і не травмувати (ще й підліток)? Як батько більш менш, забезпечує і тд.
Розкажіть як було у вас?
Локшина на вухах• 29 мая 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Про измену говорить не надо, это подорвет его веру в отца.
Скажите сыну,что взрослые иногда расходятся, живя вместе они приносят друг другу боль, а по отдельности могут быть счастливыми людьми. можете сказать, что муж вас очень обидел,но это не имеет отношения к его отношениям с сыном
А я от навпаки вважаю,що треба дитині казати так як є, можливо він виросте і через цю ситуацію із батьками буде негативно ставитися до зрад і буде вірним.Так як сини алкоголіків часто виростають і негативно ставляться до алкоголю потім все життя.
Локшина на вухах• 29 мая 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Він влаштує скандал, скаже що я вигадую, що ненормальна хвора фантазерка і ніяких зрад не було. Він мені це говорить, а при дитині це буде цирк. Не хочу так
Хто влаштовує?
Ненька наша• 29 мая 2023
Сину так і скажіть, тато знайшов нову жінку, йому там мабуть краще, я не хочу його ні з ким ділити, бо мені це боляче і не приємно, тому синку ти вже достатньо дорослий, щоб мене зрозуміти, твоєї вини у цьому абсолютно нема, прошу мене більше не запитувати, усе інше хай пояснить тато. Цьом. Морожено.
Жіночки, які не розуміють стосунків автора з її чоловіком, - ви і не зрозумієте, ви не жили з аб´юзером (мені більше подобається темін ’кухонний воїн’).Він роками закладає у свідомість жертви, що ніхто-ніщо-і звуть її ніяк, що вона у всьому винна і без нього не проживе. Те, що автор змогла виперти цього недомужчину з дому - просто неймовірний крок. Залишилось прибрати його з життя, бажано і з життя сина.
Шановна *БезПаспортаНеПродаю* - у вас досить доросла дитина, ви можете йому розповісти багато, але не все! і прикрашати батька отим ’він тебе любить’ не варто.
Ответ дляНенька наша
100% погоджуюсь, крім ’усе інше пояснить тато’. Про тата в цій ситуації я б згадувала найменше і не посилалась на нього як на джерело інформації.
Ростки жимолости• 29 мая 2023
Ответ дляДжага-джага
Как жалко детей(((
Розлучення це не кінець стосунків з дітьми
Роллс-Ройс• 29 мая 2023
Так і кажіть, твій батько мене зрадив, і не один раз. Зі мною так не можна, я на таке відношення не заслуговую. Тому я розлучаюся.
Джага-джага• 29 мая 2023
Ответ дляРостки жимолости
Звісно ні, але як почуєш реакцію дітей, навіть чужих - розумієш, наскільки це боляче для дитячого серця
Екатерина27• 29 мая 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Він вимагає щоб я сказала, що батьки розлюбили один одного
Ваш муж манипулятор и врун! Когда нормальные люди перестают любить друг друга, они обоюдно решают разорвать отношения и только потом заводят новые. А не один кидается в бля…во, и потом заставляет партнера обманывать ребенка
Ростки жимолости• 29 мая 2023
Ответ дляДжага-джага
Яку реакцію? Мій колишній став кращим батьком після розлучення. До того він просто лежав на дивані, зараз хоть займається дитиною.
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Прикольно, але це брехня. Були часи коли син сам просив вигнати його, не повірить
Ви говорите не про батька а про дитину. Про його частину в дитині. Ви це робите для свого сина. Ви його любите абсолютною любовʼю і всього, а він наполовину батька. В першу чергу ви самі маєте собі допомогти, бо вас ця ситуація поранила, і ви не можете пояснити дитині як здорова
Поддакиваю иногДА• 29 мая 2023
Ответ дляДобротная
В 13 я бы сказала как есть, это не 5 лет.
Я б в 5 сказала як є, з попровкою на вік
БезПаспортаНеПродаю
• 29 мая 2023
Ответ дляInno4ka-ya
А у вас доказательства есть? Сын взрослый, покажите ему. Иначе он обвинит вас и сын будет за отца. Так хотите?
Там така брудна ганебна переписка з п!с#ками і страпонами (це ж проститутка за гроші, там жах), я не можу таке сину показати, це бруд.
БезПаспортаНеПродаю
• 29 мая 2023
Ответ дляДобра всем!
Вам удобнее было жить с абьюзером, не думая о ребёнке.
Канешн, взагалі не думаю про ребьонка, Ви про що)))!?
БезПаспортаНеПродаю
• 29 мая 2023
Ответ дляmarina_xj
Скажіть сину як є, що ваш чоловік вас зраджував, що 3 роки тому ця ж причина була, але ви сподівались на краще/любили його батька. Але заздалегідь попередьте, що він дитина і на питання про подробиці дорослого/особистого життя ви відповідати не будете. Можливо потрібно також сказати, що витрачав сімейні гроші для зради і цим не виконував свої обов´язки як чоловіка, що піклується про сім´ю.
На мою думку, навіть якщо хлопець знає про секс і сторони інтимного життя, це ще не привід рохповідати йому про забави батька.
Дякую. Згодна. Десь так і хочу сказати
БезПаспортаНеПродаю
• 29 мая 2023
Ответ дляДобра всем!
Чем больше Вас читаю, тем меньше пониманию.
Живете с абьюзером, он Вам изменяет.
Живете настолько хер..во, что ребёнок просит выгнать папу. Но Вы же внимание на ребёнка не обращаете.
И о боги, теперь папа плохой. А мама, которая живет с папой, невзирая на психоэмоцианальное состояние ребёнка - мама хорошая. И жили бы дальше, если бы не измена.
Живете с абьюзером, он Вам изменяет.
У вам феноменальний «аналітичний» склад інтелекту. А це часом не мій чоловік пише? Він так само все крутить як йому вигідно) Біда в тому, що як би ми всі одразу знали і усвідомлювали що то буде абʼюзер, то ніхто б і не одружувався, відповідно й розлучень не було б.
БезПаспортаНеПродаю
• 29 мая 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
А як дізнались?
Сам розказав?
О ні, цей бреше до останнього. Навіть коли знаю говорить що вигадала)), що то не секс, то увага, бо я погана
БезПаспортаНеПродаю
• 29 мая 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Моніторив сайти з повіями?
Йому не треба моніторити, він все знає, як риба у воді. Замовив віп чат і проституток згідно смаку
БезПаспортаНеПродаю
• 29 мая 2023
Ответ дляmarina_xj
Дякую. Приємно чути такі важливі для мене слова
БезПаспортаНеПродаю
• 29 мая 2023
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
БезПаспортаНеПродаю
• 29 мая 2023
Ответ дляGrga
Я згодна з цим, але це потім коли вже розлучимось: не настроювати проти батька, говорити що любить і тд. Але зараз це недоречно у цій ситуаціі звучить: твій батько найкращий, але я з ним жити не зочу, тоді я не краща чи якось плутано і не щиро виходить
Inno4ka-ya• 29 мая 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ну жах закрасьте
Альфред Шнитке• 29 мая 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
🥱🥱 О, тоді можете вигадувати що завгодно. Що я, наприклад, блондинка, я ж не писала що не блондинка, ну там про зріст додайте і який секс у сімʼї 😁😁
А ви тоді вигадуйте тут нам, що думаєте про дитину🥱🥱🥱
Тоді як ви просто думаєте, як насолити чоловіку ,задопомогою його дитини, який вас на повію проміняв
Альфред Шнитке• 29 мая 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Біле пальто ваше, аж світиться
Чеширская кошечка• 29 мая 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
В такому виипадку Ви будете винна у всьому, бо хлопці більше тянуться до батька в такому віці.
Говоріть правду!
Бо в знайомих хлопець кричав на маму, що це вона винна, раз тато пішов(
Говоріть правду!
БезПаспортаНеПродаю
• 29 мая 2023
Ответ дляInno4ka-ya
Ну жах закрасьте
Там аваторки голі тітки. Якщо все зафарбувати то нічого не залишиться і як тоді довести. А головне це не потрібно, син мені повірить, головне знайти максимально правильні слова і з користю для нього
БезПаспортаНеПродаю
• 29 мая 2023
Ответ дляАльфред Шнитке