БезПаспортаНеПродаю• 29 мая 2023

Як пояснити дитині причину розлучення?

Справжня причина: зрада після зради. (3 роки тому зрадив, валявся в ногах, обіцяв докажу-покажу-люблю-трамвай-куплю. Дала шанс і те саме, ще й купив повію, не по пʼяні, не випадково).

Дитина: син 13 років. Брехати не хочу, але як сказати? Допитує деталі чому розлучаюсь. Говорить ти просто сердита на папу, це пройде. Коли бачить що не пройде, називає зрадницею. Просить помиритись і все таке.

Як пояснити і не травмувати (ще й підліток)? Як батько більш менш, забезпечує і тд.

Розкажіть як було у вас?
Добра всем!• 29 мая 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Це теж одна з причин розлучення. Я не хочу щоб мій син був таким мудаком. Хочу щоб він мав нормальну сімʼю, дружину. Він повинен знати і бачити що таке не ок і що ща цим слідує - розлучення.
І зьерігати сімʼю не бачу смислу, в мене не буде ні нормального ставлення до чоловіка, ні потягу, навіщо дитині це бачити як зразок!?
Обиженная женщина.
Живёт с мудаком и по итогу обижается.
Ваша грязь в интимный отношениях с мужем не нужна ребёнку.

Добра всем!• 29 мая 2023
Вы хотите мстить через ребёнка.
Сына не жалко ?
Альфред Шнитке• 29 мая 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Тут не важливо хто вона була, головне що була зрада….інша жінка була у тата і все, так і сказати, і що вже раз йому пробачили і знову повторилось. Син буде злитись, але час потрібен все налагодиться і повага до матері буде і батька пробачить.
Для автора важливо, раз вона запитує і уточнює саме за повію.
Альфред Шнитке• 29 мая 2023
Ответ дляДобра всем!
Обиженная женщина.
Живёт с мудаком и по итогу обижается.
100%
Люблю порядок• 29 мая 2023
Ответ дляInno4ka-ya
Вот за кота я бы его засадила. Ублюдок. Он не сдох еще?
Да умер
Inno4ka-ya• 29 мая 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Да умер
Подонок
автор БезПаспортаНеПродаю • 29 мая 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
А де ви написали, що НЕ хочете про це говорити, напишіть номер комменту будь-ласка.
Ви написали в старпості, - сказати правду, а правда в повії, з того ж старпосту
🥱🥱 О, тоді можете вигадувати що завгодно. Що я, наприклад, блондинка, я ж не писала що не блондинка, ну там про зріст додайте і який секс у сімʼї 😁😁

автор БезПаспортаНеПродаю • 29 мая 2023
Ответ дляInno4ka-ya
У вас не маленький ребенок. Я бы сказала правду, причем при папе, чтобы он потом не мог выкрутиться и сделать виноватой вас
Він влаштує скандал, скаже що я вигадую, що ненормальна хвора фантазерка і ніяких зрад не було. Він мені це говорить, а при дитині це буде цирк. Не хочу так
Inno4ka-ya• 29 мая 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А у вас доказательства есть? Сын взрослый, покажите ему. Иначе он обвинит вас и сын будет за отца. Так хотите?
автор БезПаспортаНеПродаю • 29 мая 2023
Ответ дляSamhayne
Він вже не має ніяких прав щось вимагати. Кажіть правду
Це точно.
автор БезПаспортаНеПродаю • 29 мая 2023
Ответ дляДобра всем!
Обиженная женщина.
Живёт с мудаком и по итогу обижается.
Обіженая женщіна забрала б вже дитину і пішла так, що дитину він би не бачив))
Звісно, я не в дзені, мені гірко і боляче, а ви були б щасливі?
Добра всем!• 29 мая 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Вам удобнее было жить с абьюзером, не думая о ребёнке.
marina_xj• 29 мая 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Не принципово. Але знаючи сина будк допитувати що за жінка, звідки взялась, а як зрадив? І ще якісь деталі (він це любить), до яких я можу бути не готова(
Скажіть сину як є, що ваш чоловік вас зраджував, що 3 роки тому ця ж причина була, але ви сподівались на краще/любили його батька. Але заздалегідь попередьте, що він дитина і на питання про подробиці дорослого/особистого життя ви відповідати не будете. Можливо потрібно також сказати, що витрачав сімейні гроші для зради і цим не виконував свої обов´язки як чоловіка, що піклується про сім´ю.
На мою думку, навіть якщо хлопець знає про секс і сторони інтимного життя, це ще не привід рохповідати йому про забави батька.
Добра всем!• 29 мая 2023
Ответ дляmarina_xj
Вот как только автор выйдет на этот путь, прилетит ответочка в сторону автора.
Так и будут через ребёнка друга друга гасить.
marina_xj• 29 мая 2023
Ответ дляДобра всем!
ок. хлопцю треба пояснити. якщо це не скаже мама, то скаже батько. а як він скаже - то ще те питання. якщо у автора все ок з мозком (вибачте автор, не можу підібрати слова по інакшому), а мені здається, що жінка в горі, але в адекваті, то це буде одна розмова. і отой член у штанях може кричати своє до всцику, але підтримувати розмову з ним ніхто не буде.
Скажений гудзик• 29 мая 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Про измену говорить не надо, это подорвет его веру в отца.
Скажите сыну,что взрослые иногда расходятся, живя вместе они приносят друг другу боль, а по отдельности могут быть счастливыми людьми. можете сказать, что муж вас очень обидел,но это не имеет отношения к его отношениям с сыном
И в итоге - мама разрушила семью, мама плохая.
Добра всем!• 29 мая 2023
Ответ дляmarina_xj
Автор, знает с кем жила. Прощала измены. И на тебе, решила ребенку рассказать.
Отец предлагает ребёнку сказать, что разлюбили друг друга и на этом поставить точку. Разве это не правда ?
Скажений гудзик• 29 мая 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Говорила. Загальні фрази йому не підходять, хоче знати причину і розпитує
Так би й сказало - тато мене більше не любить і шукає нові відносини.
Добра всем!• 29 мая 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Зачем искать плохого ? Зачем кого то из родителей обвинять.

Grga• 29 мая 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Сину важливо, що батьки не з ним розлучилися. Що і ви і батько назавжди будете його батьками. Ще скажіть синові, що твій батько найкращий в світі, а у нас разом не виходить жити, але ми змогли народити найкращого в світі хлопця. Він найкращий в світі бо він єдиний і неповторний батько для вашого сина. Так ви підтримуєте вашого сина його частину від батька, бо він такий як він є і його не можна розділити. Обіймаю вас
marina_xj• 29 мая 2023
Ответ дляДобра всем!
бо підліток у своїй віковій особливості хоче знайти винного. і він його знайде, сам чи з допомогою батьків. краще, якщо він буде на боці матері, бо їм ще разом жити. а хлопцю в майбутньому впевненість, що всі жінки - ... (що там наспіває папашка) тільки завадить.
Скажений гудзик• 29 мая 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Так у вас інша правда))
А автор хоче дитині саме про повію сказати
Що тато з повією звʼязався потрібно, щоб син дійзнався Бо саме на повії автор робить акцент, ще що купував її, а не коханка.
А а чому принципова різниця?
Добра всем!• 29 мая 2023
Ответ дляmarina_xj
Не будет ребенок искать виноватых, если ему это не вкладывать в голову.
Не сошлись, разбежались, разлюбили.
Vailly• 29 мая 2023
Моей было 7 тогда, не рассказывала. Спросила лет в 10, тогда и рассказала.
Не вижу смысла врать! Подруга врала, что папа очень любит и занят, якобы от него игрушки передавала и тд. В итоге сын сказал - папа хороший, а ты нет(она заставляла учится), хочу к нему. Пришлось давать номер телефона, а тот сына послал. И это был шок у ребёнка!
Да и рассказать правду это правильно, хотя бы чтоб ребёнка вырастить нормальным, не думаю что вам было бы приятно, если б ваш сын так же к жене относился, а мне было б ужасно, если б моя дочь терпела такое отношение к себе.
автор БезПаспортаНеПродаю • 29 мая 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Які відносини? А як ти дізналась? А може тобі здалось? Ти видумуєш, просто за щось образилась на папу? А папа говорить що кохає тебе, а ти вигадуєш!?
автор БезПаспортаНеПродаю • 29 мая 2023
Ответ дляДобра всем!
Скажіть це підлітку
автор БезПаспортаНеПродаю • 29 мая 2023
Ответ дляGrga
Прикольно, але це брехня. Були часи коли син сам просив вигнати його, не повірить
Добра всем!• 29 мая 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Скажіть це підлітку
Чем больше Вас читаю, тем меньше пониманию.
Живете с абьюзером, он Вам изменяет.
Живете настолько хер..во, что ребёнок просит выгнать папу. Но Вы же внимание на ребёнка не обращаете.
И о боги, теперь папа плохой. А мама, которая живет с папой, невзирая на психоэмоцианальное состояние ребёнка - мама хорошая. И жили бы дальше, если бы не измена.
Локшина на вухах• 29 мая 2023
А як дізнались?
Сам розказав?
Локшина на вухах• 29 мая 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Телефон, комп. Класика, як у всіх)
Моніторив сайти з повіями?