Наталья Марганец• 29 мая 2023

Вопрос к юристам! Зайдите кто в теме! Покупка дома с техникой.

День добрый,подскажите кто в теме,покупали дом с кондиционером и эл.отоплением,пришли забирать ключи,вандер снят,в стене дыра,от отопления остались 4 батареи,я звоню бывшему хазяину,говорю что бы вернул на месть так как снял уже после купли-продажи,он привёз назад батареи,а вандер типа я уже поставил на квартиру,сказала что иду писать заявление в полицию,он начал угрожать.Суть вопроса,как правильно составить заявление и стоит ли вообще игра свеч?
Вимагаю спілкування• 29 мая 2023
Ответ дляНаталья Марганец
Не підкажіть де пошукати про це інформацію?Те що хазяїн може забирати речі після договору купівлі?Бо я не знайшла.
Це працює за іншим принципом. Якщо ніде не написано, що людина позбавляється права власності на речі, які опинилися на території чужого будинку, то він так і лишається їхнім власником.

автор Наталья Марганец • 29 мая 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Нічого собі,то може він надалі буде і з гаража тянути та участку те що моє?В мене шок,дім та дільниця ж моя вже,капец...
Вимагаю спілкування• 29 мая 2023
Ответ дляНаталья Марганец
Ну тут ви можете просто перекрити йому доступ і тоді він має подавати на вас в суд, щоб забрати залізячку з гаража, бо ламати двері він не має права. Це він навряд чи буде робити.
автор Наталья Марганец • 29 мая 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Та він все вже вивіз,але тепер я засумнівалися за речі що ми ставили до гаражу,бо ключ 1 тільки передав,можливо і собі лишив,чім я зможу доказати що це мої речі?
tolyu• 29 мая 2023
В договорі в описі що написано? Бо з юридичної точки зору ви купували квартиру - вам продали квартиру.
Ми все описували. Навіть настільну лампу
Вимагаю спілкування• 29 мая 2023
Ответ дляНаталья Марганец
Це він хоче забрати, він має доводити, що то його речі, якщо хоче змусити вас їх віддати, адже після зміни замків він не може забрати їх саиостійно
Великий сатирик• 29 мая 2023
Ответ дляНаталья Марганец
Обидва дома на олх,з технікой.Та при огляді він це уточнював.Дом би того не стоів.
Обещать не значит жениться. Если это негде не задокументировано в договоре купли/продажи он мог вынести все что угодно. Разве что газовую плитку нельзя. Но тут главное чтоб было хоть что-то если подключение газ.
Единственное это вы можете пригрозить что идете расторгать договор и вернёте ему его дом. Но опять таки это если он совсем бестолковый и пугливые, тк на деле у вас должны быть веские основания несоответствия жилья договору. И даже если договор признают недействительным то жилье вернётся ему, а вот деньги он может не отдавать. Никто ему нечего не сделает. Ну разве что пристав будет иногда звонить напоминать
Великий сатирик• 29 мая 2023
Ответ для...аяприкольная
Ну от якщо хазяїн забрав батареї або демонтував ії і котел(як ви пишити).Це можно визнати суттєвим недоліком і розірвати договір куплі-продажу с поверненням коштів.
Тільки це доказаьи потрібно.Ви ж в поліцію не зверталися?
Разорвать то можно, а вот деньги как заставите вернуть?
Не танцую- но пою• 29 мая 2023
А вы скажите что в суд продадите и отмените куплю продажи. У вас на это есть 3 года по закону!!!

Луноликая Вика• 29 мая 2023
Ответ дляНаталья Марганец
Ні,немає.
Тогда никаких претензий. У меня в акте к договору купли-продажи была опись бытовой техники, которая оставалась.
Триндю-бриндю• 29 мая 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Немає в автора для цього жодних підстав