Гірчинка• 29 мая 2023

З Німеччини на море: яку країну обрати?

Доброго ранку ☀️ Хочемо влітку відпочити...Куди оптимально поїхати-полетіти?Можливо,хтось поділиться своїми планами,бо щось ніяк не визначусь. Ще цікавить,як краще зробити:звернутись до туроператора чи самому забронювати готель і квитки?Дякую
diablo12• 29 мая 2023
Испания возможно
ОйЙой• 29 мая 2023
Испания, Италия.
Все будет, но потом• 29 мая 2023
Я смотрю Италию и Хорватию. Но мы на машине хотим. Ищу апартаменты.
автор Гірчинка • 29 мая 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Ви на booking шукаєте?
Все будет, но потом• 29 мая 2023
Ответ дляГірчинка
Ви на booking шукаєте?
Букинг, airbnb, пару групп на ФБ по Хорватии.
Всех анонимов аноним• 29 мая 2023
Бразилия, Рио-де-Жанейро!)))
ТаПрямТам• 29 мая 2023
Пізно спохватились.Хоча якщо не на соцдопомозі і маєте гроші, то знайдете будь де... Раджу Італію.
З родзинкою• 29 мая 2023
Испания (но в июле-августе там невыносимо жарко бывает), Италия, Франция, Хорватия. Мы всегда все бронируем сами, чаще всего апарты с кухней, нам так удобнее с ребенком. Если без детей или дети взрослые, брала бы отель
автор Гірчинка • 29 мая 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Бразилия, Рио-де-Жанейро!)))
Так,ідеальний варіант!Всього лишень 10 000 км і я в місті мрії)))
автор Гірчинка • 29 мая 2023
Ответ дляТаПрямТам
А чого пізно?І можливо,порадите,курорт в Італії?
автор Гірчинка • 29 мая 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Двоє дорослих +двоє дітей...Де Ви бронюєте?Я лишень 2 рази бронювала через booking і то,на 1 добу...Думала знову звернутись до booking,щоб там забронювати,але переживаю ’попасти’ з грошима.Чи там 100% не обдурять?Підкажіть,будь ласочка,якщо знаєте...
ТаПрямТам• 29 мая 2023
Ответ дляГірчинка
Ні не пораджу, їздили біля Риму дуже сподобалось море для дітей. Дорога не дорога. Але навіть там все мало не на рік вперед бронюють. І дуже велика різниця в ціні, якщо завчасна бронь і за місяць-два, ну дуже... Сама була в шоці.. Ну і людина на соцвиплатах теж не багато може собі дозволити..
З родзинкою• 29 мая 2023
Ответ дляГірчинка
Ні, не обдурять. Booking та Airbnb надійні платформи, також читайте обов’язково там відгуки. На фото звичайно все класно, а про будівельний майданчик поруч чи гучний ліфт можна дізнатися тільки у відгуках.
Беріть апарти якщо ви з 2 дітьми, різниця за кількість комнат невелика, а усім буде зручніше. Також раджу брати апарти з балконом, ввечері приємно посидіти з чоловіком)
Всех анонимов аноним• 29 мая 2023
Ответ дляГірчинка
Так, далеко, але зате не банальщина Туреччина і Єгипет)) Якщо варіант простіше, то Таїланд, Греція, Кіпр)
Стрибну в гречку• 29 мая 2023
Ответ дляЗ родзинкою
О так, відгуки читати треба. Нещодавно майже зарезервувала квартиру на букінгу для відпочинку - простора, ціна адекватна, почала читати відгуки - а там пишуть, що квартира знаходься біля самісінької залізниці, і шум страшний, бо по декілька разів на годину до середини ночі ідуть поїзди з гудками. Уявляю собі який там відпочинок був би.
Пухнасті штани• 29 мая 2023
Испания, Франция, Италия
Inci• 29 мая 2023
Тенеріфе! На днях бачила одна писала що минулого року і цього тільки туди, з Німеччини! Дуже гарно і відносно недорого
автор Гірчинка • 29 мая 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Маємо 2 х відносно недорослих дітей (9 і 4 роки).Хотілось би кудись поки не дуже далеко🙄Але дякую)
lina000• 29 мая 2023
Автор минулого року з Дрездена і з Ньюнберга летіли на Майорку, з Німеччини багато рейсів туди. Бронювали на букінгу готель.
Khmelnichanka• 29 мая 2023
Теж дивлюсь на відпочинок з Німеччини.
Якщо Ви машиною або потягом або автобусом, то найближчі варіанти - Італія та Хорватія.
Але та частина Італії, яка ближча, - там не найкраще море (воно не погане, просто не таке гарне, як, скажімо, в Калабрії).
В Хорватіїї море класне скрізь, але і відповідні ціни (з того, що бачу, то там дорожче за адріатичну Італію). Нуі бувають каменисті пляжі, треба дивитись конкретно.
Якщо ж Ви літаком, тоді варааетів значно більше.
Особисто я дивлюсь на Албанію, Чорногорію, Грецію і Болгарію - ці країни розглядаю із самостійним бронюванням житла. Болгарія з них найдешевша :), але море краще не в Болгарії :).
Якщо ж брати пакетний тур, то я схиляюсь до егейського узбережжя Туреччини або до іспанських островів.
З Німеччини бувають відносно бюджетні пропозиції на ту ж Майорку і т.п.
Ну, і європейці ще шанують Іспанію та острівну Італію, але для мене там дуже спекотно, хоча за відгуками - там супер- море і природа.
Зазначу, що я теоретик, тому всі омь ці роздуми - суб´єктивні, замновані на особистих пошуках.
Я планую ввдпочинок в липні або серпні, бо є прив´язка до шкільних канікул.
Школа в Німеччині - то святе :).
А з малими дітьми я б їхала в червні, тоді і ціни гуманніші і погода прихильніша.
Якось так.
Всех анонимов аноним• 29 мая 2023
Ответ дляГірчинка
Тоді Іспанія) І недалеко від Німеччини, і не дуже дорого, дітям там сподобається)
Смешнюча• 29 мая 2023
Джобцентр уже одобрил поездку?
автор Гірчинка • 29 мая 2023
Ответ дляСмешнюча
Джобцентр уже одобрил поездку?
Ні...казати не будемо
автор Гірчинка • 29 мая 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Теж дивлюсь на відпочинок з Німеччини.
Школа в Німеччині - то святе :).
Якось так.
Дуже дякую за таку змістовну відповідь
автор Гірчинка • 29 мая 2023
Ответ дляlina000
Дякую за відповідь.А якою авіакомпанією користувалися?
автор Гірчинка • 29 мая 2023
Ответ дляInci
Мені здається там буде дуже спекотно(((
Мафиозная• 29 мая 2023
Ответ дляГірчинка
Мені здається там буде дуже спекотно(((
Там середня температура повітря +25) і влітку також.
Но там потрібно авто! Без авто там буде скука. Океан там теплий і шикарний! Проживання - копійки
Смешнюча• 29 мая 2023
Ответ дляГірчинка
Ні...казати не будемо
Наши люди.🙈👎
lina000• 29 мая 2023
Ответ дляГірчинка
Не пам’ятаю, замовляла квитки на ківі.ком