40ка• 29 мая 2023

Продовжуємо про дітей. Що ваші діти готують?

Ми знаємо, що дітей треба залучати до приготування їжі, щоб були самостйними.
Що ваше дитятко приготувало як свою першу страву для сім*ї і чи всі лишились живі? ))
У мене син (8 років) готувати почав з рисової каші на молоці, ніби норм, я була в іншій кімнаті при цьому, здалеку наглядала.
Взагалі у нього є талант зробити бісквіт, наприклад, високим без соди та інших розпушувачів.
Якось раз приготував ліниві голубці котлетками ) але то тільки раз.