Пффф 100%• 29 мая 2023

Дівчата, хто приймав препарати категорії дієногести? (Візан, Клайра, Мітрен)

і т.п.? Вам їх призначали як контрацепцію чи при захворюваннях, наприклад, ендометріоз, аменорея, ПМС, поліпи, міоми ? чи вирішили ці препарати Ваші проблеми?
Глас_Народа• 29 мая 2023
Год принимала Визан из-за кисты. Но это же не контрацепция, на нем можно забеременеть.
Киста ушла
Бубль Гум)• 29 мая 2023
Это все разные группы препаратов, если правильно применять, все решается
Викликаю на дебати• 29 мая 2023
Принимала Митрен после операции 6 месяцев из-за эндометриоза. По УЗИ неплохие результаты. Но на УЗИ увидеть эндометриоз достаточно сложно. Поэтому судить о 100% эффективности не могу. Чтобы точно понять помогло или нет только лапару делать.
Маргарита-8944• 29 мая 2023
Візан. В процесі прийому. Лікування ендометріозу після лапари.
автор Пффф 100% • 29 мая 2023
Ответ дляГлас_Народа
Киста ушла
мені мій гінеколог радить поприймати дієногести після 3 лапари. начиталась відгуків, та і сама вона підтверджує, що не факт, що нові кісти попруть. та ще й в грудях. і в побічних діях кожного препарату -утворення кіст. прекрасно. не вгадаєш
автор Пффф 100% • 29 мая 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
чим Вас мучив ендометріоз?
Глас_Народа• 29 мая 2023
Ответ дляПффф 100%
Да, их назначают после лапары. Мы с врачом обсуждали возможный план с операцией и тоже нужно было бы несколько месяцев после удаления принимать.
Мне понравился Визан, но согласна, что это индивидуально все
Викликаю на дебати• 29 мая 2023
Ответ дляПффф 100%
чим Вас мучив ендометріоз?
Не мучал. Возникли 2 эндометроидные кисты. Поэтому операция. В процессе операции выяснили, что эндометриоз и очень сильный. Поэтому назначили митрен. У меня проблемы с беременностью более 10 лет. Думаю, что наконец-то выяснили причину. И это эндометриоз.
Клептоманка• 29 мая 2023
визан,после гистеры и резекции с аблацией эндометрия(после первой не пила .удаляли полипы,через год опять пришлось и уже не выпендривалась)пила 1.5 года ,как женщины меня несуществовало это из недостатков больше ничего
автор Пффф 100% • 29 мая 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
не хочу приймати гормони. планується 3 операція за 9 років, друга-в минулому місяці. але мені призначали тоді інші види гормонів. побічні дії жахливі. дуже шкодую, що приймала гормонотерапію(
автор Пффф 100% • 29 мая 2023
Ответ дляКлептоманка
ви маєте на увазі-відсутність лібідо?
Викликаю на дебати• 29 мая 2023
Ответ дляПффф 100%
Очень Вам сочувствую. У меня по Митрен не было особо проблем. Один раз сильно тошнило и трясло, но я думаю, то ковид у меня так начинался, вместе с Митрен дало такую реакцию. Все больше никаких не было побочек. После отмены приёма я поправилась, но я очень худая была, прям очень до. Поэтому поправилась до нормального состояния по весу. Мне в таком весе сейчас комфортно.
Клептоманка• 29 мая 2023
Ответ дляПффф 100%
ви маєте на увазі-відсутність лібідо?
так і ходила як повний тормоз типа АД прийому
Чекаю завтра• 29 мая 2023
Приймала Візан за призначенням лікаря майже рік після лапараскопії та видалення ендометріоідної кісти. Припинила приймати - знову повернувся нестерпний біль під час місячних та сексу. Лікар призначив звичайні КОК до клімаксу приймати, так і роблю.
автор Пффф 100% • 29 мая 2023
Ответ дляКлептоманка
жесть. співчуваю Вам! бажаю міцного здоров´я і мирного неба!
автор Пффф 100% • 29 мая 2023
Ответ дляЧекаю завтра
в мене біль з 11 років, присутня до сих пір, коли є кісти, біль не проходить ніколи, тобто болить весь цикл, різною інтенсивністю. обезболюючі не допомагають іноді, а так-терплю, бо і так знищила своє здоров´я , ледве раму зібрала і тепер знову. мабуть, не буду пити ніякі гормони, бо вони мені вже двічі великим боком вилізли(((( а дітки у Вас є? тримайтесь! здоров´я Вам міцного і мирного неба!
Чекаю завтра• 29 мая 2023
Ответ дляПффф 100%
Я теж дуже багато різних знеболювальних приймала як тільки почалися місячні в підлітковому віці. Нічого взагалі не допомагало. В результаті гастроентеролог сказав, що в мене майже ерозія, а з такими темпами і до язви недалеко і це в 20 років, бо я реально приймалао по декілька видів знеболювальних 10-15 днів на місяць. Всі гінекологи казали, що так буває, що такі болючі місячні і нічого зробити неможна. Через декілька років знайшли кісту, потім лапараскопія, Візан, а тепер КОК. То я хоча б жити нормально можу. Навіть спортом можу займатися під час місячних. Жалкую, що не почала приймати КОК з перших місячних. Якщо раніше я взагалі на 10 днів в місяць випадала з життя, лежала і плакала від болю в ліжку, то тепер хоча б живу як нормальна людина!
Дітей немає і не хочу.

Вам також міцного здоров´я і вирішення ваших проблем
talatala1• 29 мая 2023
Приймала Візан для стримування наростання ендометрію та росту кісти,майже 10міс.,нічого не дало,ефекту нуль,закінчилося операцією.Плюс пішли побочки у виді загущення крові,ще пили кроворозріджуючі.
Не зви чайна• 29 мая 2023
Ответ дляПффф 100%
Операція з видалення кисти? Який розмір?
Приймаю дієногест тиждень. Читала відгуки - пишуть результати є
автор Пффф 100% • 29 мая 2023
Ответ дляtalatala1
співчуваю Вам((( в мене кіста, хочуть знову вирізати і після цього гормони. а я вже двічі це проходила, але інша група гормонів. побічні дії-жах, жалкую, бо ефекту нуль
автор Пффф 100% • 29 мая 2023
Ответ дляНе зви чайна
кіста є, за рік часу не росте, але мені пропонують знову вирізати, щоб могла завагітніти. я теж читала відгуки-жаліються дівчата, що знову кісти ростуть і боком вилазить таке лікування(
Не зви чайна• 29 мая 2023
Ответ дляПффф 100%
Скажу так - я погодилась на гормон з огляду на стрімкий ріст і ділення кісти на камери, щоб врятувати яєчник. Інший вже з´їла ендометріоїдна кіста за декілька місяців 5 років тому. Теж одну кісту вирізали, виросло 3 (ще у грудях). Тоді гормони не приймала зовсім. Кісти не від цього ростуть, на жаль.

Але мені 43, діти є
автор Пффф 100% • 29 мая 2023
Ответ дляНе зви чайна

Але мені 43, діти є
в мене 1 операція 5 кіст на 2 яїчниках, друга операція рік тому 2 кісти на 1 яїчнику. двічі гормонотерапія, але через 2 місяці після 2 операції вже вилізла знову кіста( рік не росте. хочу завагітніти. один яїчник маленький зовсім, 6-8 фолікулів, але овуляцій на ньому нема, тільки на правому. а в мене там зараз ще 2 фолікулярні кісти, з січня місяця. на овуляцію дуже болить живіт, в травні викликала швидку, бо думала що вже мені все тріснуло-або кісти, або яїчник. ендометріома 3*2,6 см, фолікулярні 10 см і 5 см-дві кісти
автор Пффф 100% • 29 мая 2023
Ответ дляНе зви чайна

Але мені 43, діти є
до речі, маю 2 кісти в грудях, але це через гормони( як би я їх не приймала, було б в них все чисто і не зашкалював би пролактин
Не зви чайна• 29 мая 2023
Ответ дляПффф 100%
Фолікулярні не рахую навіть, завжди були, аж поки ось не перейшли на змішаний тип і не поділились на камери. Вирізана кіста мала понад 8 см розмір. А гормони після лапари не призначили, оскільки другий яєчник взяв всі функції на себе
Не зви чайна• 29 мая 2023
Ответ дляПффф 100%
Я не приймала гормони до цього і мала кісти у грудях.

Вам здоров´я і хай збудеться бажання)