ЭкстрасенсиХаЯ• 29 мая 2023
Перехідний вік? 12 років, уже нема сил
Донька з дитинства мая такий противний характер, стає на диби при любому конфлікті.
Але зараз це просто дурдом. Коли я стараюсь х нею норм , то вона вважає що можна вилізти на голову, коли я починаю щось пояснювати і заперечувати, то бачу що відразу відповідь у неї йде.
Уже сил немає,сьогодні не стрималась, вдарила кіл кп разів, бо чесно здали нерви, зараз сиджу і плачу на роботі.
Як справитись з тими конфліктами?
От правда , як пояснювати що так вато а атак ні, щоб не було відразу конфлікту?
Як справитись з тими конфліктами?
Аноним ФЕЯ• 29 мая 2023
Ответ дляВообще не факт
мда, сложно конечно внимательно читать, что я написала.
дискуссию с вами заканчиваю.
Я поняла, что вам сложно.
Дискуссию даже не начинала.
Но мне совершенно очевидно, что вы от подростка недалеко ушли)
Дискуссию даже не начинала.
Unmistakable• 29 мая 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
З їжею проблеми, то не буде, й те не буде, м´ясо розбирає чуть не на самі волокна, щось вибирає там, то жилки, то сало то ще щось. Я уже не можу спокійно дивитись нату їжу в неї. Сказала що годувати їх більше не буду, най бере що бажає в холодильнику і гріє
Ви описали мою доньку.
Коли дивлюсь, як вона їсть, ледве стримуюсь. Око сіпається. Моїй 11, стало важко, намагаюся бути подругою, по хорошому, крик точно не дієвий. Тому говорю, пояснюю, намагаюся достукатись, але все одно є ’Ви завжди праві, ви мене не розумієте.’
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Те саме було зранку 😵💫
Я тримаюся, намагаюсь не кричати, просто все кожен день одне й те саме....
Я наче радіо
Все з Вашим один в один
Чекаю на зміни 😶🌫️
Я наче радіо
Все з Вашим один в один
Чекаю на зміни 😶🌫️
Телячі ніжноСті• 29 мая 2023
Ответ дляПушАпница
Да, я уже можно сказать старая тетя, всегда найду что выковыривать
Да.человек имеет право не есть то, что ему противно.
а ребенка можно заставить (((
Міряю від одиниці• 29 мая 2023
Ответ дляШпондєр
Автор, у вас еще ничего. Моему 17. При словах, ты должен сделать... убрать, помыть голову, выучить уроки, сходить в магазин.... переходит на басовый ор, такой силы, что уже соседи приходят. Ничего делать не хочет. Забила. Его жизнь. В 18 сьедит жить в квартиру доставшуюся ему от бабушки.
Мой старший не бузит, все выполняет, но когда начинает предъявлять претензии, что не желает жить в одной комнате с 8-летним братом и просит что-то сделать, тоже советую съехать на его собственную квартиру, , которую подарила бабушка. Тогда замолкает.
Викликаю на дебати• 29 мая 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Моя готує з 11 років собі сама, матюкається правда страшно, но я теж буває словечко скажу, сама я винна, люблю матюк сказанути
Без QR коду• 29 мая 2023
То же самое. 12 лет как с ума сошел. Всё делает наоборот, постоянно ноет, на улицу выходить не хочет. Где эти нервы брать, чтоб выдержать? Конечно, отпечаток большой от войны на психике у всех. Эти взрывы, прилеты, разрушения. Я при нем не паникую никогда, максимально спокойно себя веду, успокаиваю его. Новости с ребенком ( где кого убило) не обсуждаю. Но недавно задумалась, что будет с поколением подростков ( школьников), которые живут во время войны дальше.
Гарнюнька• 29 мая 2023
Ответ дляПушАпница
Так само моя. Борщ максимум 2 день, картопля має бути жовта, біла ні, м ясо без жодної жилки. Краї любої котлети чи відбивної повідрізає. Плюнули на це , вона спочатку вирізає що їй подобається, інше я їм, так хоч без сварок
Моя теж давала. Багато говорити, проводити час,,слухати разом музику, дивитись кіно. багато пропускати повз вуха, тільки наприклад у нас було хамство і матюки табу
Недавно подивились разом її кіно, про вбивства, спочатку думала, дівчинка, і таке дивиться, а як сама вникла, то мені дуже сподобалось,,просто красивий фільм, суттєвий, розумний,, з кіано рівз
Слушна порада щодо фільмів. У моєї дочки важкий перехідний вік з 12 років був. Такі у обох істерики були, що соромно згадувати... Спочатку я з великим ризиком прийняла рішення і їй сказала, що більше в її навчання не втручаюсь. Це її зона відповідальності і її майбутнє. На диво, гірше вчитися не стала, хоча і краще також. Витягувала навчання у останніх класах.
А потім я почала слухати її музику. Звісно, було важко
. Слухала тільки англомовну, бо від іншої вуха а трубочку звертались. Просила її скинути мені якісь посилання на пісні, вибирала щось ’уподобоварімоє’. Коли дочка почула, що слухаю тіж пісні, з´явились спільні теми для спілкування. Зараз вона вже виросла і я вже не знаю, куди від того спілкування дітись
ПушАпница• 29 мая 2023
Ответ дляГарнюнька
Моя теж 17 років не переслухаєш, все розказує😁