спальное место• 29 мая 2023
Чи приймають закордоном українців, що тікають від війни?
В якій країні приймають українців, так ,щоб можна було влаштуватися на роботу та винаймати за доступними цінами житло, матері з дитиною?Можливо звернутися до якоїсь конкретної організації,порадьте, будь ласка.Живу на півночі України, область все частіше під обстрілами, кордон з ***** 60 км.
Даха-сваха• 30 мая 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Может у кого есть информация о реалях беженцев в Чехии, как- то за эту страну мало инфо, а если и есть- то как- то агрессивно отвечают.
Тут тоже есть вся официальная информация