Дайте вподобайок• 29 мая 2023

Як відповідаєте на відгуки? Не можу підібрати слів. Допоможіть будь ласка

Наприклад, людина пише, що все їй сдобалось, розмір підійшов, Дякує.

Як гарно дати відповідь? Допоможіть будь ласка. В мене з цим туго)
Цідило правди• 29 мая 2023
В ответ поблагодарить, типа спасибо и вам, хорошего дня или вечера, Я кота вот продаю за 100 грн.пишет типа за 70 заберу, ничего не ответила, последовал знак вопроса, вот думаю что ей ответить?

Невгамовна• 29 мая 2023
Ответ дляБезпринципова
Я ігнорую, тобто нічого не відписую
Совет года.
Сунуся в чужі справи• 29 мая 2023
Ответ дляБабо-лебідка
А це ще ж зараз активно входить в моду штучний інтелект. Недавно я й сама його тестувала, досить непогано склав невеличкий текст 300 слів. Та й думаю, що ж то воно буде з нами, якщо почнуть всі ним користуватись. Вже й одне речення точно не складем.
та так((
Невгамовна• 29 мая 2023
Ответ дляЦідило правди
Напишите, вы спросили кота - кот против)
Цідило правди• 29 мая 2023
Ответ дляБабо-лебідка
В марафоне его зафукали, он правду матку рубит Спросите у него про Крым)
Цідило правди• 29 мая 2023
Ответ дляНевгамовна
Бабо-лебідка• 29 мая 2023
Ось вам ще, покопіювала з інсти.

Добрий день! Дякуємо за відгук, дуже раді, що прикраса сподобалася.

Доброго вечора)
Дуже раді, що сподобалась😊
Носіть із задоволенням🥰

Вітаю ☺️

Дуже рада, що вам сподобались 😍 носіть із задоволенням 🙌

Дякую, що написали ❤️

Бабо-лебідка• 29 мая 2023
Ответ дляЦідило правди
😁😁😁👍
Жена сантехника• 29 мая 2023
Я всегда благадарю покупателя. Желаю что бы вещь служила долго
Жена сантехника• 29 мая 2023
Ответ дляБабо-лебідка
С нами все будет норм, а с некоторыми профессиями не понятно
НуКаНаКа• 29 мая 2023
Ответ дляЦідило правди
отправьте троеточие...