Мульйонерша• 29 мая 2023

Як спокійно прийняти, що насправді у мене не було відносин у переписці

Та наді мною рік жартувала знайома. А потім опублікувала мої повідомлення на широкий загал, щоб поржати, яка я тупа. Я навіть не знаю, що можна сказати. Чесно, було бажання вистрибнути. Але розумію, що це дрібниці життя. Проте не знаю, а нащо так взагалі жити
Плету корзинки• 29 мая 2023
Подумайте из ракурса: а как я буду к этому относиться через год? Насколько это будет важно для меня через время?
И поймёте, насколько все надумано

автор Мульйонерша • 29 мая 2023
Ответ дляПлету корзинки
И поймёте, насколько все надумано
Думаю, що буде важливо. Не сам хлопець, але ситуація буде сприйматися як щось жахливе
Seehund• 29 мая 2023
Скажите, что вы догадались, что это она и все это время ее троллили. Прыгать то зачем?
Криниця щастя• 29 мая 2023
Просто прийміть як аксіому - віртуальні відносини - це НЕ відносини.
А знайому таку я б прославила сучку срану.
автор Мульйонерша • 29 мая 2023
Ответ дляSeehund
Та мені не треба їй нічого казати. Але ж сама ситуація. Бо це була не лише переписка. Багато чого з війною переживали, від початку. Обмін речами поштою
Seehund• 29 мая 2023
Ответ дляМульйонерша
Идёт война, гибнут люди, а вы переживаете о какой-то не вполне нормальной даме. Это насколько надо быть долбанутой и иметь дофига свободного времени, что бы этим заниматься. По сколько вам лет?
автор Мульйонерша • 29 мая 2023
Ответ дляSeehund
До чого тут війна?
Seehund• 29 мая 2023
Ответ дляМульйонерша
До чого тут війна?
До того, что хватит о ерунде переживать.))
автор Мульйонерша • 29 мая 2023
Ответ дляSeehund
Дякую, допомогли

PORKA• 29 мая 2023
Ответ дляМульйонерша
А как бы вы сами отнеслись к человеку, который выставляет чужую переписку и ржет?
К таким недалеким относятся соответственно. Любой человек понимает, что следующим может быть он, и таких начинают сторонится.

Относитесь к ней соответственно. И она сама останется в своей грязи
Копуша• 29 мая 2023
Як саме вона жартувала? Які відносини із знайомою можуть бути? Розкажіть трохи детальніше, будь ласка.
Цвірінь• 29 мая 2023
Насправді то дуже бридкий поступок знайомої, я навіть незнаю як ви додумались що має бути стидно вам.Так, неприємно дуже але стидно явно має бути вашій знайомій , це дуже підлий поступок , і якщо люди побачать ті скріни повідомлень то нормальна реакція з якою ж йобн.тою бабою вони знайомі , що займається таким, явно не від великого розуму чи цікавого особистого життя.Ви навіть на краплину не показуйте своїх почуттів, вам немає бути ні перед чим соромно абсолютно - багато людей знайомляться , переписуються і спілкуються онлайн і тільки відбиті на всю голову займаються таким як ваша знайома ,причому вона сама про це всіх сповістила - про рівень свого розвитку і свій рівень гідності як людини . Серйозно,не беріть до голови ,обіймаю ❤️🙌
дожену і ощасливлю• 29 мая 2023
Ответ дляМульйонерша
Якими речами
?
Якщо людина так довго з Вами шралася і таке ще зробила оприлюднивши.... Вам зараз нелегко, є недовіра і до себе, напевно... знайдіть сили зрозуміти і прийняти, що в світі є і такі хворі люди, а є і нормальні. То реально якийсь клінічний випадок для спеціалістів і нормальні люди зрозуміють, що треба триматися їм подалі від такого екземпляру. Подякуйте за те, що Ви ціла і здорова і Вас травмувало лише психічно. Тримайтеся.
автор Мульйонерша • 29 мая 2023
Ответ дляЦвірінь
Дякую. Та мені не соромно. Але там якась інформація дуже особиста. Не то, що ’я тебе кохаю’, ’Я теж тебе кохаю’. А умовно кажучи таємниці. Те, що можна розказати близькій людині через великий час спілкування. Більше шокованість, пустота. І трусить мене дуже. По своєму досвіду знаю, що коли пішла реакція тіла, то це погано вже
автор Мульйонерша • 29 мая 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Якими речами
?
Дякую за розуміння та підтримку
Цвірінь• 29 мая 2023
Ответ дляМульйонерша
От паскуда така скотиняча ,надіюсь їй прилетить у відповідь від життя рівно так само.
Не розстроюйтесь, сприймайте то як досвід що більше ніяких таємниць в переписках, особливо з малознайомими а тим паче з незнайомими .Маю надію без пошлих фото інтимних?Хоча і попи ,грубо кажучи, у всіх однакові , більшості це просто всеодно.
Вас трусить бо це ваше ,особисте , а іншим людям повірте глибоко всеодно, воно зачіпає лише вас бо це ваше сокровенне .Попийте якесь заспокійливе собі , візьміть імпортного валідолчику під язик , або ще краще влаштуйте собі вечір з вином і розслабтесь.Все минає і це мине, це справді не найгірший і навіть не середній по складності досвід який би у вас міг бути.Вчіть себе що нерви то ваше здоров´я, ваше майбутнє, саме гірше то важка хвороба чи 4 дошки, а решта все вирішується часом і забИйте.Це приходить з віком , ви мабуть молоденька дівчина , бо я колись теж так дуже переживала за отакі дурниці , зараз вже в свої 36 дивлюсь на все більш цинічно, поміг в тій і настрОй отой що я вам вище написала .
автор Мульйонерша • 29 мая 2023
Ответ дляЦвірінь
Дякую. Не зовсім незнайома людина. З тою людиною, з ким я думала, що розмовляю, я декілька раз спілкувалась очно. Заспокійливе випила. Хоча у мене зараз ще нема не роздратування, не сліз. Розгублений, безпорадний стан, коли ні емоцій, ні бажань. Ще раз дякую
Цвірінь• 29 мая 2023
Ответ дляМульйонерша
Зірка , хай буде малознайома , чи навіть добре знайома - ніколи не пиши таємниць комусь якщо не хочеш щоб вони коли-небудь вилізли.Тому що розсваритись можна і з добре знайомою людиною чи другом , і ще фігня якщо розказати , завжди можна віднєкуватись і заперечувати, але якщо написала то вже складніше то приховати.Тому дійсно таємниці краще тримати біля свого сердечка , і максимум довірити дуже близьким людям, провірених часом ,якщо дуже хочеться .Але ця навичка приходить з часом , часто з подібним досвідом 🌹
автор Мульйонерша • 29 мая 2023
Ответ дляЦвірінь
Дякую. Ні, там не таке, щоб прям нікому не треба знати. Але б я краще б сама розказувала. Хай вже все буде як буде