Звездолётчица• 29 мая 2023

Вас тоже такие бесят?

Был сегодня созвон с потенциальным клиентом.Он наш,но сидит на Кипре.Но при этом ярый патриот.Вы откуда?Киев.Тоді давайте розмовляти українською.
Если честно,до сир пор недоумеваю.Если ты такой патриот,чего ж ты удрал на Кипр,а русскоязычные ребята воюют и кладут жизнь?Ну неужели до сих пор ещё не спали розовые очки?
Ума Палата• 29 мая 2023
Ооо, тема буде в ТОПі 100%. Зараз почнеться...

Love_Love_Love_• 29 мая 2023
Тема - дурний срач, яке відношення воно має до роботи і кар‘єри?
Бісять такі як ви які розводять ото все і обсирають своїх клієнтів, треба було йому в лице всі питання задати
Жена аллигатора• 29 мая 2023
Вы озвучили очевидный факт. Тут половина форума таких «патриоток»
Love_Love_Love_• 29 мая 2023
Ответ дляУма Палата
Не буде бо зараз її знесуть, автора забанять
Ума Палата• 29 мая 2023
А взагалі автор, таких же мільйони, що вперше в 40 років повдягали вишиванки і десь там в Канаді згадали, що вони українці.
Админко• 29 мая 2023
Ні. Не бентежать. Я до коріння волосся російськомовна дончанка. До 24 лютого минулого року. Суржиком, коряво, але державною
КротоТо• 29 мая 2023
Тю, так а беженцы из германии, ирландии и польши тут пишут - «а чого ви не на мові спілкуєтесь???»
Тоже умиляет такое. Сидят за границей и поучают тех кто не выехал как быть правильным патриотом.

автор Звездолётчица • 29 мая 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Озвучила.Ещё скажите,что я не права.
Муркамурковна• 29 мая 2023
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 29 мая 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Озвучила.Ещё скажите,что я не права.
А він вам що відповів? Чого удоал?
Королева Сарказма• 29 мая 2023
Ви не знаєте усіх причин чого людина виїхала. Він може бути батьком шести дітей, людиною з інвалідністю, пенсіонером, врешті, який втратив своє житло.
І до мовного питання це не має ніякого відношення. Подобається розмовляти мовою ворога, рівнятися на узькоязичних, мати їх за приклад й своїм власним прикладом у власній сім‘ї, між власних дітей демонструвати зверхність росіі над Україною? Це ваш вибір, на жаль. У нас дійсно вільна країна, в роісі ви б іншою мовою окрім їхньої могли б розмовляти лише виключно в межах власних чотирьох стін, пошепки
Але при цьому, дивно, що судите інших.
Мишка-шалунишка• 29 мая 2023
Тю, так сказали б ему, что на украинский перейдем, как только он вернётся в Украину)
Коренная киевлянка• 29 мая 2023
Ждём снятия анонимов. Автор сдрыснет или будет строчить открыто?
Hanna-Hanna• 29 мая 2023
А чого ж так соромʼязливо і під анонімом?
Стопясят раз обсуждала• 29 мая 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Озвучила.Ещё скажите,что я не права.
Ви не праві. Категорично не праві.
Love_Love_Love_• 29 мая 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Озвучила.Ещё скажите,что я не права.
Ясно що не права і дуже багато в чому, в першу чергу в тому що прийшли з брехнею і провокацією сюди
Коренная киевлянка• 29 мая 2023
KateFrosty• 29 мая 2023
Не праві ви, автор.
Жена аллигатора• 29 мая 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Але при цьому, дивно, що судите інших.
А інші не хотіли б виїхати по-Вашому? І чому Він виїхавши - повчає тих, хто лишився?

Намакушка• 29 мая 2023
Ответ дляУма Палата
автор Звездолётчица • 29 мая 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Удалено администрацией...
Радуга-дуга• 29 мая 2023
Удалено администрацией...
Начальник Анонимов• 29 мая 2023
Удалено администрацией...
Клин_Кляйн• 29 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
Удалено администрацией...
Достали вы со своей щелепой !
Бронетапці• 29 мая 2023
Это как Кирилл Стремоусов.
До войны прям такой патриот был, устраивал в банке скандал и требовал только чтобы с ним розмовляли на мові.
Зато когда зашли рашисты, то побежал к ним, аж подскакивая.
Речь или мова это не показатель аж ничего
Да, я блондинка!• 29 мая 2023
Ответ дляУма Палата
і чим це погано?
Чувиха• 29 мая 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Але при цьому, дивно, що судите інших.
Дивна у вас позиціях. Всіх російськомовних, не дивлячись хто вони і як допомагають своїй країні, ви засуджуєте. Зате чоловіка, який виїхав і скоріше за все перший, хто кричить про перемогу, ви виправдовуєте
Kidstaff Bot• 29 мая 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Муркамурковна• 29 мая 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Достали вы со своей щелепой !
Моя щелепа впорядке.. Мене вона не достає
А ви свою рихтуйте якось
Kristal2013• 29 мая 2023
Автор, вас в теме ждать?