Клин_Кляйн• 29 мая 2023

Що подивитися в Київі за 4 години

Дівчата, всім добрий вечір. 1 червня буду в Київі проїздом з дитиною і буде близько 4 вільних годин. Порадьте будь ласка що подивитися, щоб і дочці 6 років було цікаво.
Були думки про Хрещатик як найбільш очевидне місце / Дрім Таун (там ніколи не була) може ще щось? На Пейзажній алеї вже були, там гарно, але хотілось би щось ближче до метро.
Кицюююня• 29 мая 2023
Зоопарк

КоролеВешна• 29 мая 2023
Майдан Незалежності і Хрещатик. Ще б від Майдану пройщла б на Михайлівську площу, а так навіть не знаю,що можна встигнути за такий час
Доль Чекомбана• 29 мая 2023
Скляний міст, Володимирська гірка, фунікулер, невеличка набережна на поштовій там же і метро і перекусити можна.
Бавовнятко• 29 мая 2023
Дрім Таун це тільки марна трата часу
Бавовнятко• 29 мая 2023
Андріївський узвіз
Фунікулер
МояХатаЗкраю• 29 мая 2023
4 години - це чистого часу чи ще час на дорогу відмінусувати треба?
220В• 29 мая 2023
В Дрімав таун нема сенсу їхати. Обирайте центр для прогулянки.

illi• 29 мая 2023
в Києві
Однозначно• 29 мая 2023
Хрещатик, Майдан Незалежності, фунікулер, набережна. І погуляти,і поїсти є де,і метро поруч
Свекруня• 29 мая 2023
Зоопарк найкраща порада. Близько, гарно, цікаво, зручно.
Капитанша• 29 мая 2023
Виставковий центр: там і зоопрарк і спорт майданчик, кафешки.
Не пью, не курю• 29 мая 2023
Поділ,Андріївський узвіз, фунікулер,набережна .
Або парк біля м.Арсенальна,там гарно і є цікавий ігровий майданчик .І ВР дитина побачить.
Але на Хрещатик звідти не пройдете,перекрито.
Тож,або Хрещатик,або парк,або Поділ.
В зоопарку і тим більше,Дрім Тауні,робити нічого.
В будь-якому ТЦ є ігрові кімнати з усякими лазанками ,басейнами з кульками, лабіринтами.
Але тоді теж-встигнете лише туди.
Щось одне обирайте.
автор Клин_Кляйн • 29 мая 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Це з дорогою від Вокзальної і назад
Королева краси• 29 мая 2023
4 години мало. Ну по Хрещатику пройти, доїхати до нього та назад, ото і все...
автор Клин_Кляйн • 29 мая 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Тож,або Хрещатик,або парк,або Поділ.
Але тоді теж-встигнете лише туди.
Щось одне обирайте.
Подивилася на карті, це ви маєте на увазі Маріїнський парк?
автор Клин_Кляйн • 29 мая 2023
Ответ дляКоролева краси
Та розумію, але нажаль поки так. Щоб нормально подивитися треба на декілька днів їхати
Коник-стрибунець• 29 мая 2023
Зоопарк - чудовий вариант.
Пишу вірші, дорого• 29 мая 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Це з дорогою від Вокзальної і назад
Зоопарк, якраз недалеко від вокзалу.
МояХатаЗкраю• 29 мая 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Це з дорогою від Вокзальної і назад
Тоді або прогулянка центр, Золоті ворота, Софія, Михайлівський (стоїть трошки знищеної техніки), Поділ (Андріївський узвіз, фунікулер), або зоопарк, або розваги в Космо на Шулявці https://cosmo-multimall.com/entertainment/
На Хрещатику є музей медуз. Непоганий, але задорого

автор Клин_Кляйн • 29 мая 2023
Дівчата, дякую всім за поради )
НуКаНаКа• 29 мая 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Це з дорогою від Вокзальної і назад
Тоді зоопарк. Близько до вокзалу і метро поряд
Не пью, не курю• 29 мая 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Так
Я инженер, меряю от 1• 29 мая 2023
Якщо буде тривога, то метро не працює,орієнтуйтесь
Не пью, не курю• 29 мая 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
З берега на берег не працює.
По правому берегу курсує метро в тривогу.
Прагматик флегма• 29 мая 2023
Я б у вашому випадку обрала б зоопарк або поштову площу-скляний міст/фунікулер/Володимирська гірка. На обидва варіанти 4 години вистачить
автор Клин_Кляйн • 29 мая 2023
Ответ дляПрагматик флегма
А як думаєте, чи встигнемо якщо з Арсенальної пішки йти через Маріїнський парк до скляного моста і звідти на Поштову площу? По карті наче не сильно велика відстань
Прагматик флегма• 29 мая 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Ні, з дитиною це пішки далека відстань.
На фунікулері на володимирську гірку, звідти на скляний мосту або навпаки, там достатньо находитесь
автор Клин_Кляйн • 29 мая 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Ні, з дитиною це пішки далека відстань.
Тобто їхати до поштової площі, там фунікулер, після нього - скляний міст, а вже звідти - метро Майдан незалежності? Так?
Дякую вам за поради)
МояХатаЗкраю• 29 мая 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Дякую вам за поради)
Їдьте на Хрещатик, погуляйте на Майдані, потім спробуйте до будинку з химерами піднятись, надіюсь там пускають. Потім можете в Маріїнський парк зайти, він частково відкритий. Звідти через Парковий міст (міст закоханих) до музею води (до речі, рекомендую, він для дітей цікавий і не займе аж дуже багато часу) і через скляний міст до Михайлівського. За ним в парку є дитячий майданчик, якщо треба буде перерву. А там в залежності від часу або до Софії, можна до Золотих воріт, хоча сумніваюсь, або Андріївським узвозом до Контрактової. Якщо будете втомлені, то фунікулером до Поштової. На Контрактовій багато де перекусити можна і звідти назад на вокзал.
З бісиками• 29 мая 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Дякую вам за поради)
Їдьте на Контрактову площу, там є оглядове колесо, потім пройдіться до Поштової площі, можете підійти до річкового вокзалу ( це все поруч). сідаєте на фунікулер, з нього виходите на скляний міст, а потім Майдан Незалежності та Хрещатик. Біля метро там різні кафе.