Силиконочка• 29 мая 2023

НМТ здача

Як думаєте,НМТ краще писать в перших числах, чи в останніх?
Дама с заначкой• 29 мая 2023
В последних, я так думаю. По любому уже появится информация от тех, кто в первых числах сдает, хоть будет понятна степень бедствия.
После 18• 29 мая 2023
ви все одно не обираєте дату. Крім того, все одно всі здадуть, прохідний бал такий, що звичайним тиканнім пройдеться
Позаземний розум• 29 мая 2023
Без різниці . Тим більше обрати немає можливості .
Пффф 100%• 29 мая 2023
В начале , отстрелялся и забыл , чисто чтоб ребёнок не жил на нервах
Душа компанії• 29 мая 2023
Ответ дляДама с заначкой
Ступінь ясно вже - вже ж є всі демо тести, подивіться і оцініть) А підказати вони нічого не зможуть, бо на руки нічого не дають, помилок своїх абітурієнти все одно не бачать, тому це все тільки на рівні емоцій і особистих вражень, а вони, в залежності від учнів, коливатимуться від: ’та тю, ізі-пізі-лемон-сквізі’ до ’капєц, завал, як жити далі’)))
Душа компанії• 29 мая 2023
І, на жаль, ні час, ні день ніхто вибрати не може
ИНЬэтовамниЯНЬ• 29 мая 2023
Я вважаю, що оптимально 7-13 числа і перша половина дня. Вкінці буде купа розповідей про тих, хто завалив тест, тож учень може бути трохи наляканим, а в перші дні- таке, все ще «сире», ну і вкінці зазвичай тести складніші, ніж на початку
Плету интриги• 29 мая 2023
Ответ дляПосле 18
Люди хочуть ще кудись по конкурсу поступити, а не просто здати
Кондуктор трамвая• 29 мая 2023
Взагалі немає різниці. Я б датами не переймалася
Ну що ви, мамо!• 30 мая 2023
Всі дати вже відомі, то чого перейматися