Проработник• 30 мая 2023
Пропаганда ЛГБТ у школі та дитсадках. Що думаєте шановні батьки?
Вчора з’явилась інформація, що наш новий гуру освіти пан Лісовий підписав Меморандум з благодійним фондом Arcus Foundation щодо впровадження гендерно-чутливих методів навчання в освітній процес в заклади дошкільної- вищої освіти. Ця благодійна організація створена американським мільярдером-геєм Джоном Страйкером. Згідно цього меморандуму, ця організація буде навчати вчителів цих програм, проводити імплементацію відповідних програм у всі рівні освітніх закладів, матиме доступ до освітніх закладів і здійснюватиме контроль за їх ефективністю…в закладах освіти будуть поширювати спеціальну літературу, ігрові набори. Згідно меморандуму поки що це -1000 освітніх закладів. Останнє фото - це недавня новина з Канади. Мене особисто вразила.
Результат:
вже голосів:
373 (43.07%)
3. Лісового - на звалище.
199 (22.98%)
2. Тільки зі згоди батьків
184 (21.25%)
1. Норм. Давно пора.
110 (12.7%)
4. Тиц.
Lampochka_05• 30 мая 2023
Ответ дляДробот И.
Я хочу зрозумти де межі того що можна узаконити.
Я не дуже розумію, що за межі ви маєте на увазі і що саме збираєтесь узаконювати.
Ответ дляLampochka_05
Я не дуже зрозуміла, яке відношення полігамія має до одностатевих стосунків? Чи ви маєте на увазі банальну груповуху? А взагалі якщо вони дорослі люди і їх все влаштовує, то на здоров’я. Чому я повинна їм вказувати, що робити?
Тобто одностатеві стосунки - то природньо, а полігамія?а груповуха? Це норм? Чи якась різниця є?
Левобережная• 30 мая 2023
А ви знаєте, що сестра одного мого знайомого сказала, що якщо дітям у школі прочитають лекцію на тему гендерного равенства та чутливості, то вони одразу стануть геями та лесбійками. Всім класом.
Це ж ото так само, як на той ЛГБТ-парад подивитися. Побачив й все. Інфа 100%.
____
Я цілком за цей проект. Хоча б для того, щоб діти тих, що тут відписалися, не виростали такими ж дремучими.
____
Lampochka_05• 30 мая 2023
Ответ дляДробот И.
Я не розумію, чому всі ці люди повинні були оцінені мною чи кимось іншим. Вони мають право жити своє життя без оціночної думки кого б не було. Кожен має право існувати так, як йому заманеться, якщо це не порушує права інших людей.
МАМА НИКИТКИ-2• 30 мая 2023
Ответ дляАнонім Перший
как в штатах: чтобы пацан со сдвигом в голове, считающий себя девочкой, ходил в женский туалет? сто гендеров? мужик в платье требует называть его мисс? я против.
терпимое отношение без агрессии - да. но не дальше этого.
Рашапропаганда?
Нема такого. У Флориді, наприклад, вчителям взагалі заборонено в школах піднімати тему гендерна в будь-якому прояві. Ніякі хлопці не ходять до дівчачих туалетів.
МАМА НИКИТКИ-2• 30 мая 2023
Ответ дляПроработник
Ви не знаєте що відбувається в США і Канаді з цього приводу. Дійшло вже до того, що часто бояться висловити свою думку, що відрізняється від ,,затвердженої,, меншинами під загрозою звільнення зробити. І так вже є групи, які теж виступають проти нав’язування. Бо дійшло до маразму. І приклад я привела.
Цікаво де адміни. Така відверта рашапропаганда, що аж через монітор тхне
маринабаранова• 30 мая 2023
Я нічого не маю проти цих людей, нехай живуть, нещасні - покарала їх матінка - природа. Я до них відношусь - як до людей з інвалідністю, співчуваю і їм, і їхнім нещасним батькам... Ну що тут поробиш?
Але не треба мені пропаганда їхньго світогляду, не треба мене переконувати - що це норма!
І залишити в спокої дітей - вони, взагалі, не розуміють - що це таке, в силу свого малого віку.
А то щось не туди йдемо: алкоголь і цигарки - лишень за паспортом, надавно в магазині бачила, як продавчиня хвилин п’ять вивчала ID картку дівчини - неначе фальшивого карбованця і нарешті - таки продала їй пляшку слабоалкоголки. А стать - можна змінювати першокласникам, хоч тричі на день! Люди, схаменіться!!!
МАМА НИКИТКИ-2• 30 мая 2023
Ответ дляПроработник
Неправда. Польща іде своїм шляхом і там це не схвалюється. І це не заважає їй бути членом ЄС.
Після урізання фінансування, Польща швиденько згадала напрямок шляху.
Все там підтримується. Толерантне відношення до сексменьшин культивується на рівні держави
nade4ka_cc• 30 мая 2023
Ответ длямаринабаранова
Ви важаете мене інвалідом? Це як
Ответ дляnade4ka_cc
Ну моя мама тоже до моих 40 лет тоже думала что я нормальная,муж и двое детей.Но мне надоело быть «нормальной « и я два года безумно счастлива с самой лучшей девушкой в мире .И какие вопросы?Мы начали сразу жить в месте и мои дети с нами и я не вижу в проблему в том что бы я смогла стать официально ее женой
Удалено администрацией...
Олимпиада80• 30 мая 2023
Ответ длямаринабаранова
Бред какой. Лучше быть геем, чем без мозгом
Олимпиада80• 30 мая 2023
Ответ дляРуда Сова
Фу, мерзость какая
Я детям рассказываю, что это ненормально, нарушение психическое и извращение
Свежий ник, на чем основаны ваши доводы? Исследование, доказательная медицина - что?
маринабаранова• 30 мая 2023
Ответ дляРуда Сова
Фу, мерзость какая
И очень жаль - что теперь это детям приходится рассказывать! С лёгкой подачи...
МАМА НИКИТКИ-2• 30 мая 2023
Ответ дляНесу добро людям
Ви не знаєте, на скільки в ЄС обмежені люди з середньою професійною освітою. Вони навіть своєю мовою не володіють на достойному рівні, говорять обривками фраз, з великою кількістю діалектизмів.
Людей з вищою освітою мало.
Божечкі, скікі пафосу. Заспокойтесь, в Україні більшість з вищою освітою взагалі рідну мову вивчити не стусна. До речі, відсоток людей, які дійсно отримують вищу освіту, в Україні не набагато більше, ніж в інших країнах.
Просто там не прийнято пхати своїх, не дуже розумних бубочок, до будь-якого п’ятисортного вишу, щоб корочка була як у людей.
Ответ дляОлимпиада80
Хотя бы потому, что союз мужчины и женщины дает потомство, продолжение человеческого рода, и это естественно, природно, нормально
А что дает ерзанье однополое кроме плотских утех, еще и извращенных?
маринабаранова• 30 мая 2023
Ответ дляОлимпиада80
Да, с мозгами у вас проблемка - пишете с ошибками! Тяжело уроки правописания давались в детстве?)
МАМА НИКИТКИ-2• 30 мая 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Девочкой это ерунда. Лотки в туалетах для котиков...и Поинтересуйтесь какое количество разновидностей этого г.... предполагается. Геи и лесбиянки покажутся нормальными в контексте выбора, которого дадут нашим детям.
ПАпАдробнєє плиз. Бажано з прикладами 🤣
Олимпиада80• 30 мая 2023
Ответ дляРуда Сова
Хоть в гугл сходите
Ещё один факт в поддержку биологических причин — гомосексуальность у животных. Например, 8–10% домашних баранов плевать хотели на овец. Они забираются для спаривания только на других самцов. Может быть, эти бараны испытывали проблемы с отцом в детстве, но это вряд ли.
В книге «Мы — это наш мозг. От матки до Альцгеймера» Дик Свааб рассказывает, что гомосексуальное поведение наблюдают у 1 500 видов животных — от насекомых до млекопитающих. Известны случаи однополых связей у пингвинов, слонов, крыс, альбатросов. Обезьяны бонобо вообще полностью бисексуальны — они используют половой акт, чтобы помириться или объединиться для защиты от врагов.
Можно сделать вывод, что психология имеет мало отношения к сексуальной ориентации человека и настоящую причину надо искать в другом.
Биологические причины
Сравнивая людей с разной ориентацией, учёные обнаружили некоторые различия в структуре их мозга.
У геев одно из ядер гипоталамуса меньше, чем у мужчин с традиционной ориентацией. Причём у женщин и мужчин это ядро отличается и по количеству клеток, и по их объёму. У геев же количество клеток такое же, как у всех мужчин, а вот объём — меньше, примерно как у женщин. Также у них отличаются структуры мозга, ответственные за обоняние и циркадные ритмы.
Мозг гомосексуальных женщин в некоторых аспектах больше напоминает мужской: у них крепче связь между полушариями мозга (латерализация) и меньше серого вещества в некоторых областях коры и мозжечка.
Также у людей с разной ориентацией отличается обработка запахов. У гетеросексуальных мужчин и женщин информация о феромонах противоположного пола обрабатывается в гипоталамусе, а все другие запахи — в обонятельных сетях. У гомосексуальных людей реакция похожа, только гипоталамус активируется в ответ на феромоны своего пола.
Биологические причины
Ответ дляОлимпиада80
Хоть в гугл сходите
Биологические причины
Даже читать не буду, это ненормально и извращение, все
Олимпиада80• 30 мая 2023
Ответ длямаринабаранова
)) вы знаете, что бывают описки? Смешная.
МАМА НИКИТКИ-2• 30 мая 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Реклама Пантина на ютубе.
Як цікаво… а так було б нормально?
Вчить історію, і бажано рідну мову.