Проработник• 30 мая 2023
Пропаганда ЛГБТ у школі та дитсадках. Що думаєте шановні батьки?
Вчора з’явилась інформація, що наш новий гуру освіти пан Лісовий підписав Меморандум з благодійним фондом Arcus Foundation щодо впровадження гендерно-чутливих методів навчання в освітній процес в заклади дошкільної- вищої освіти. Ця благодійна організація створена американським мільярдером-геєм Джоном Страйкером. Згідно цього меморандуму, ця організація буде навчати вчителів цих програм, проводити імплементацію відповідних програм у всі рівні освітніх закладів, матиме доступ до освітніх закладів і здійснюватиме контроль за їх ефективністю…в закладах освіти будуть поширювати спеціальну літературу, ігрові набори. Згідно меморандуму поки що це -1000 освітніх закладів. Останнє фото - це недавня новина з Канади. Мене особисто вразила.
Результат:
вже голосів:
373 (43.07%)
3. Лісового - на звалище.
199 (22.98%)
2. Тільки зі згоди батьків
184 (21.25%)
1. Норм. Давно пора.
110 (12.7%)
4. Тиц.
Ответ дляLampochka_05
О, знову перекручуєте факти. Без цього ніяк? Пан Лісовий нічого не озвучував, принаймні ніякого посилання на ук тут не було
Я не знаю что обсуждаете в этой теме вы, может свой какой то материал. Я обсуждаю предложенный автором меморандум подписанный планом Лисовым.
Интересно что вы делаете в этой теме, если предложенная автором тема для обсуждения для вас выдумка?
МАМА НИКИТКИ-2• 31 мая 2023
Ответ дляnavang
вот, я вас нашла
у парня есть твит и там информация со старпоста подтверждается многочисленными видео
Ви читали той твіт? За роздачу Євангеліє поліція навряд чи арештовуватиме. Агресивні приверженці церкви… недалеко від мацковських попів відійшли.
Ответ длямаринабаранова
Удалено администрацией...
Марина, во-первых на Вас жалоба. Во-вторых - к Вашему сведению ребят из-под завалов в Днепропетровске в том числе и ЛГБТQ добровольцы вытягивали. И людей и животных. Сохраняли жизни. Обдумайте снова что Вы мне написали. Возможно Вам полегчает.
МАМА НИКИТКИ-2• 31 мая 2023
Ответ дляzmeika
Да, и я, и ещё миллионы людей, для которых пропаганда гомосексуальности, начиная с детского сада, не есть нормой. Я не призываю их уничтожать, гнобить, но и идти к тому, что считать это нормой, пропагандировать, втирать дичь про 3 пола это уже перебор.
Де в програмі ви побачили 3 статі? І щось малувато. Пару років тому дивилась пропагандистський рашаролік, там про 99 видів статі гідропедрольна тьотка розказувала.
маринабаранова• 31 мая 2023
Ответ дляjuisy2010
В каком - Днепропетровске?!
Закон про декомунізацію не чув, мабуть? Є гарне місто Дніпро, і не смій його паскудити комуняцькою назвою!!! А то весь час тебе тягне на політику - а мову вивчити мізків не вистачає!
МАМА НИКИТКИ-2• 31 мая 2023
Ответ дляcoch100
Мне кажется это мужчины придумали))
Я не знаю где разрешено многомужество.
Звісно, що чоловіки. До 19 століття жінки були ніким і нічим, безправні і безмовні
І наскільки я розумію, тоді теж знаходились багато жінок, які осуджувати, наприклад суфражисток.
До речі, перша в світі жінка-лікар і лідерка суфражисток родом з України))
Прогресивніші тоді жінки були, набагато… а зараз і вища освіта не допомогає..
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Это понятно, но навряд ли я пойму многожёнство и многомужество в нашей стране. Отнесусь к ним также - у себя в доме делайте что хотите, только не несите это в массы.
МАМА НИКИТКИ-2• 31 мая 2023
Ответ дляcoch100
Якби суфражистки не понесли своі ідеї в маси, ви б сиділи тихенько вдома, і слова без дозволу чоловіка не могли б сказати.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Возможно, но не все нужно принимать с радостью.Если б мне новым веянием принесли известие о многоженстве и многомужестве, то я бы сочла это простым бл*дством, а вы?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Московскими каналами не интересуюсь. 3 пола это для вас новость? При чем тут только программа? Можете сколько угодно закрывать глаза на очевидные вещи и рассказывать о нормальности происходящего, но пример Америки таки очень красноречив.
Lampochka_05• 31 мая 2023
Ответ дляcoch100
Ви не розумієте різниці між пан Лісовий озвучив підписаний меморандум і виклали якісь скріни, які знайшли невідомо де в інтернеті, але ніяких офіційних заяв не було?
Lampochka_05• 31 мая 2023
Ответ дляРуда Сова
Так тут уже рашисты не только те,кто критикует найвелычнишого и против запрета на выезд из страны,а ещё и те,кто против пропаганды ЛГБТ?))) Это уже не просто смешно
Взагалі то ні. Перш за все ті, хто повторює наративи кацапськогі пропаганди.
МАМА НИКИТКИ-2• 31 мая 2023
Ответ дляzmeika
Я в США прям щас. В школах Флоріди вчителям прямо заборонено піднімати питання гендеру. Туалетів в школі по 3. Для хлопчиків, для дівчат і для інвалідів - спеціально облаштований.
Який приклад з Америки ви можете мені навести?
Lampochka_05• 31 мая 2023
Ответ дляcoch100
А что вы здесь обсуждаете, то чего нет?
Реакцію суспільства в розрізі порадниці на можливі зміни. А ви?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
То, что в вашей школе нет такого туалета или не обсуждают такие вопросы, ещё не значит, что этого нет нигде в Америке
МАМА НИКИТКИ-2• 31 мая 2023
Ответ дляcoch100
Ще раз 1,5 млд людей вважають многоженстов нормою.
Ні не вважала б Б@м, кожен може жити так, як хоче. Їм норм, от і добре. Мені до цього яке діло?
МАМА НИКИТКИ-2• 31 мая 2023
Ответ дляzmeika
Я пишу з власного досвіду, а ви звідки взяли інформацію про окремі туалети для геїв?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Многожёнство, многомужество, однополые браки, тоансвеститы, транссексуалы и прочее прочее считаю не нормальным . Это мое личное мнение. Я не предлагаю их как то ущемлять, но и их выпячивания не понимаю
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Слушайте, про туалеты начали вы, а про туалеты для геев это уже ваши фантазии, я вообще о таком не писала. Свое мнение я высказала, вас ни в чем переубеждать не собираюсь
Lampochka_05• 31 мая 2023
Ответ дляcoch100
А я расспрашивала девушку которая живет в однополом браке о ее жизни, пока вы со своим разрезом не появились))
Ну ви не розпитували, ви хамили дівчині. А щодо того, що я влізла -так вас начебто ніхто не примушує відповідати.
МАМА НИКИТКИ-2• 31 мая 2023
Ответ дляcoch100
Ви вище дуже відверто висказали свою думку. Думаю дітей вчите думати так само. Толерантність їм невідома, отже вашими словами завтра підуть і людям розкажуть, які вони.
Саме на унеможливлювання таких випадків направлена програма.
Ответ дляLampochka_05
Девушка нормально отвечала на мои вопросы, я задавала те вопросы ответы на которые хотела услышать, вы тут при чем? С чего вы взяли что вас поставили оценивать кто как общается?
МАМА НИКИТКИ-2• 31 мая 2023
Ответ дляzmeika
Вище хтось під анонімом писав про туалети. Ви чи не ви я не знаю.
А який приклад загнІвающей Америки ви можете навести?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Совершенно верно, более того я стараюсь пропагандировать традиционные отношение и разнополые отношения))
Ника Вредная• 31 мая 2023
і? Невже ви не розумієте, що це такі ж люди, як і всі інші? Чому до них ставлення як до прокажених? Чому всюди лунають москальські наративи?
Боїтесь заразитися ЛГБТ? Я вас здивую мабуть, але якщо підліток прочитає про геїв, він таким не стане від того, що прочитає дану інформацію. Це лежить набагато глибше і змусити когось стати лесбійкою чи геєм через інформацію з книжок неможливо
Ника Вредная• 31 мая 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
У меня друг гей) без всякой пропаганды, уже в свои 11 лет он прекрасно понимал, что ему нравятся мальчики. Несмотря на активную пропаганду традиционных браков в то время, он таки гей. И его партнёры - тоже геи) почему то пропаганда не смогла их переубедить)
Но почему-то принято считать, что стоит детям только рассказать об однополых отношениях, всё, в топку физиологию, они сразу пойдут не по тому маршруту😅
оооо, я щойно те саме написала. До речі, теж маю такого друга - прекрасний юрист