Только что наткнулась у нас в топе на очередную «зраду», которую активно распространяют христианские каналы. Про подписанный меморандум, которые «пропагандирует ЛГБТ». При этом на фотографиях меморандума и слова про ЛГБТ нет, только слова гендерно чувствительное пространства, гендерные стереотипы. Итак, гендерное равенство это:
Результат:
вже голосів:
156 (91.76%)
Про права мужчин и женщин
10 (5.88%)
Про геев, лесбиянок и трансов
4 (2.35%)
Мальчики это девочки и наоборо
Ответ дляМуркамурковна
якби було равенство і не було сексуалізації жінки то може б і жінок було більше на війні-це раз
равенство жінки на війні в нашому суспільстві і суспільстві інших країн може відрізнятись і якщо жінка попаде в полон до тих, хто вважає жінку не рівною собі то можете просто почитати, що роблять з жінками...
нема такого, що б одну війну вели жінки з одного боку проти жінок з іншого боку і не буде
тому держава, яка дбає про своє суспільство і про свій народ. який може йому дати жінка , робить все для того, що б жінку-як єдину возможность потім підняти нарождуваність-має захищати до останнього.
Совершенно верно, а это значит, что само государство видит ценность женщины только в ее возможности рожать. Так о каком равенстве речь?)
karpenko73• 30 мая 2023
Ответ для2410diana2410
А работодатель не берет на работу женщину, по тому что она детородного возраста и может уйти в декрет, и дает предпочтение мужчине, с таки же набором качеств
у нас теперь другой перегиб
хотят работника женщину, потому что мужчину могут призвать
Муркамурковна• 30 мая 2023
Ответ дляkpss2017
біологічна цінність жінки-народження дітей, держава без народу і дітей=не держава, а село вимираюче
цінність чоловіка для держави-це робоча сила і захист, без робочої сили і захисту держава-це розбрідання жінок по всьому світу в поїске від кого народити і шо б ви зараз не казали. але це так
далі..ніколи жінка не буде однакова з чоловіком....
навіть в соціальному плані, бо жінки і чоловіки різні як біологічно так і психологічно так і фізично і ними керують різні почуття і т.д.
в соціальному плані повинні бути лише рівні умови праці , оплати, умови карьерного росту, право на своє життя таким яким жінка собі його уявляє і т.д..
але такого не буде, ніколи в нашому з вами житті, може колись, але скоріше ні чим да... жінка своєю емоційністю і психологічною жорстокістю, не обьективністю інколи може наробити більше поганого ніж гарного...
хоча я за рівність, але розумію, що таки ми не рівні..жінки набагато кращі чоловіків))))))))))))))
Ответ дляoptum
Странный у вас ответ...
А как рожать так сразу женщина...
Представляете, так биологически сложилось, что рожать, могут только женщины, но мы так же хотим достойную работу, оплату.
А так у нас выбор, или рожать или карьера.
У мужчин такого нет
А как рожать так сразу женщина...
У мужчин такого нет
Да, им проще, поэтому равенства никогда не будет. Мы разные физиологически и потребности наши тоже. Я не верю в эту утопию, сори
KozaNostra_I• 30 мая 2023
Гендерное равенство - это когда два гея любят мужиков, но один из них почему-то обязательно одевается в женские платья
Автор, судячи з варіантів відповідей, ви самі не розібрались у предметі… Це все гладко стелиться, тільки потім вилазить маніпуляціями, нав’язуваннями думки меншості - більшості… А справа всього лише у виборі, чи згодні батьки що б в садочках і школах їх дітей, ще з несформований уявленням про світ вчили , а точніше нав’язували ,,гендерно-чутливі методи навчання,,. Я, як і більшість батьків, сама розповідаю дітям і про геїв і про лесбійок і про трангендерів, і про роль чоловіка і жінки в сім’і і суспільстві … і волію що б так було і надалі.