2410diana2410• 30 мая 2023

Что такое «гендерное равенство», проголосуйте

Только что наткнулась у нас в топе на очередную «зраду», которую активно распространяют христианские каналы. Про подписанный меморандум, которые «пропагандирует ЛГБТ». При этом на фотографиях меморандума и слова про ЛГБТ нет, только слова гендерно чувствительное пространства, гендерные стереотипы. Итак, гендерное равенство это:
Результат:
вже голосів: 170
156 (91.76%) Про права мужчин и женщин
10 (5.88%) Про геев, лесбиянок и трансов
4 (2.35%) Мальчики это девочки и наоборо
kpss2017• 30 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
якби було равенство і не було сексуалізації жінки то може б і жінок було більше на війні-це раз
равенство жінки на війні в нашому суспільстві і суспільстві інших країн може відрізнятись і якщо жінка попаде в полон до тих, хто вважає жінку не рівною собі то можете просто почитати, що роблять з жінками...
нема такого, що б одну війну вели жінки з одного боку проти жінок з іншого боку і не буде
тому держава, яка дбає про своє суспільство і про свій народ. який може йому дати жінка , робить все для того, що б жінку-як єдину возможность потім підняти нарождуваність-має захищати до останнього.
Совершенно верно, а это значит, что само государство видит ценность женщины только в ее возможности рожать. Так о каком равенстве речь?)

karpenko73• 30 мая 2023
Ответ для2410diana2410
А работодатель не берет на работу женщину, по тому что она детородного возраста и может уйти в декрет, и дает предпочтение мужчине, с таки же набором качеств
у нас теперь другой перегиб
хотят работника женщину, потому что мужчину могут призвать
Bilolena• 30 мая 2023
Да вы что, вдруг кто детям расскажет что девочки не просто накрашенные лялечки которые обед должны мужу подносить, а мальчикам не стыдно ухаживать за внешностью и работать медсестрой. Мир взорвется.
Муркамурковна• 30 мая 2023
Ответ дляkpss2017
біологічна цінність жінки-народження дітей, держава без народу і дітей=не держава, а село вимираюче
цінність чоловіка для держави-це робоча сила і захист, без робочої сили і захисту держава-це розбрідання жінок по всьому світу в поїске від кого народити і шо б ви зараз не казали. але це так
далі..ніколи жінка не буде однакова з чоловіком....
навіть в соціальному плані, бо жінки і чоловіки різні як біологічно так і психологічно так і фізично і ними керують різні почуття і т.д.
в соціальному плані повинні бути лише рівні умови праці , оплати, умови карьерного росту, право на своє життя таким яким жінка собі його уявляє і т.д..
але такого не буде, ніколи в нашому з вами житті, може колись, але скоріше ні чим да... жінка своєю емоційністю і психологічною жорстокістю, не обьективністю інколи може наробити більше поганого ніж гарного...
хоча я за рівність, але розумію, що таки ми не рівні..жінки набагато кращі чоловіків))))))))))))))
Женя-bc6e• 30 мая 2023
Гендер - це не зовсім просто про права чоловіків і жінок. Гендер - це не стать, це соціальна роль.
Каллипсо• 30 мая 2023
Ответ дляoptum
Странный у вас ответ...
А как рожать так сразу женщина...
Представляете, так биологически сложилось, что рожать, могут только женщины, но мы так же хотим достойную работу, оплату.
А так у нас выбор, или рожать или карьера.
У мужчин такого нет
Да, им проще, поэтому равенства никогда не будет. Мы разные физиологически и потребности наши тоже. Я не верю в эту утопию, сори
Каллипсо• 30 мая 2023
И да, добытчиком и лошадью быть не хочу. Проблемы должен решать мужчина, я не лошадь и не мужчина, меня так устраивает )

KozaNostra_I• 30 мая 2023
Гендерное равенство - это когда два гея любят мужиков, но один из них почему-то обязательно одевается в женские платья
галлея• 30 мая 2023
Ответ дляNataliiazp
Я то как раз и не путаю. Гендер это как раз пол, а всё остальное это ориентация, расположенность и тд
гендер — це соціальна стать!!
Advoco• 01 июня 2023
Автор, судячи з варіантів відповідей, ви самі не розібрались у предметі… Це все гладко стелиться, тільки потім вилазить маніпуляціями, нав’язуваннями думки меншості - більшості… А справа всього лише у виборі, чи згодні батьки що б в садочках і школах їх дітей, ще з несформований уявленням про світ вчили , а точніше нав’язували ,,гендерно-чутливі методи навчання,,. Я, як і більшість батьків, сама розповідаю дітям і про геїв і про лесбійок і про трангендерів, і про роль чоловіка і жінки в сім’і і суспільстві … і волію що б так було і надалі.